4 dôvody, prečo úľ je revolučná Bitcoin peňaženka | Slovak.globalsciencecollaboration.org

4 dôvody, prečo úľ je revolučná Bitcoin peňaženka

4 dôvody, prečo úľ je revolučná Bitcoin peňaženka

Konkurencia je stále divoký na Bitcoinwallet bojisku, s úspešnými uchádzačmi teraz prichádza zo všetkých strán spektra - najmä preto, že Apple zelenú pre Bitcoin peňaženky na iOS. Teraz, keď máme veľa možností pre ukladanie Bitcoin prakticky na akomkoľvek zariadení je ďalším logickým krokom je zistiť, ktoré z nich sú najlepšie.

Predtým som preskúmala úľa Bitcoin walletand dal to veľmi pozitívne hodnotenie. Avšak, toto preskúmanie bol iba pre aplikácie pre Android, a niekoľko updateshave sa odvtedy v krajine úľ - najviac pozoruhodne uvoľnenie webové peňaženky, ktorý beží na HTML5 a je kompatibilný so všetkými modernými webových prehliadačov a dokonca aj mobilné zariadenia.

Tento kus bude obsahovať štyri rôzne funkcie, ktoré Úľ potenciálne revolučný Bitcoin peňaženku. Je pravda, že dve z týchto funkcií sú len čiastočne spresnené, posledný z nich je len návrh, a nie všetky funkcie sú k dispozícii vo všetkých zariadeniach práve teraz. Ale dohromady celistvosť funkčnosti úľa predstavuje významný skok vpred čo Bitcoin peňaženky sú schopné.

1. Inovatívne riešenia zabezpečenia

Úľ je web applicationsports aerodynamický HTML5 rozhrania a HD peňaženku. V tomto prípade HD nestojí za "high definition", ale skôr "hierarchické deterministický" - technický termín označujúci schopnosť peňaženke, aby obnovil sám len s 12-word hesla.

V podstate to znamená, že peňaženka nikdy nemusí byť zálohované, pretože používateľ potrebuje len na pamäti, alebo zapísať konkrétne kombinácie slov. S touto jedinou 12-slovné frázy, ich úľ web peňaženka možné pristupovať z ľubovoľného počítača alebo HTML5 povolené zariadenie s pripojením k internetu.

Tento typ zabezpečenia znamená, že používateľ je plne pod kontrolou ich Bitcoin. Súkromných kľúčov nie sú uložené na centrálnom serveri a nie je treba veriť, Gmail alebo Dropbox so záložným súborom. Peňaženka je večne na blockchain a vždy prístupné HD hesla.

Jedná sa o relatívne nový prírastok do Bitcoin protokolu - prezývaná BIP32 - a len bol realizovaný s niekoľkými peňaženky zákazníkov, ako Electrum. Ale funkcia je veľmi vítaným prírastkom o vyčlenenie a bude slúžiť na zjednodušenie zabezpečenia pre bežných užívateľov Bitcoin.

2. Podpora viacerých kryptomena

Webová aplikácia úľa je tiež začala s jedinečnou funkciou pre Bitcoin peňaženku - podpora pre rôzne cryptocurrencies, všetko uložené v tej istej peňaženke. Práve teraz existuje iba podpora pre Bitcoin a litecoin, ale vývojári sa snaží pridať toľko cryptocurrencies ako je to možné. Môžu dokonca vytvoriť samostatná APIthat možné pripojiť prakticky akýkoľvek blockchain a otázky to ako databázy.

Nielen, že vývojári chcú, aby zahŕňala ďalšie populárne altcoinssuch ako Blackcoin, ale aj vlastné majetky, ktoré vytvoria platformy Crypto 2,0 ako Counterpartyand ethereum. Predstavte si, že hľadanie decentralizované akcie firiem, priamo zvnútra úľa Bitcoin peňaženky.

Takýto omni-peňaženka by bola skutočne inovatívne, pretože teraz existuje len veľmi obmedzené možnosti pre ukladanie viac mincí. Dá sa buď stiahnuť a nainštalovať Qt desktopového klienta Ku každej minci sa - nevýhodné a často náročné na zdroje - alebo len držať mince na centralizované obchodovanie webové stránky, ako crypts alebo Mintpal.

Mať bezpečný spôsob, ako uložiť viac druhov mincí v jednom mieste by bolo vážnou prínosom pre kryptomena komunity. To by spôsobilo tradičné Qt peňaženky zastaraný na nič iné ako úložného celý blockchain, baníctva a mincovníctva. Bolo by tiež eliminovať riziko straty peňazí v hackerské útoky na centralizovaných výmen.

3. Vstavaný App Store

Úľ je prvý Bitcoin peňaženka mať natívnu integráciu aplikácií tretích strán, ako je napríklad obchodné webové stránky Bitstamp alebo hazardné hry Minefield. Běsnil som o tejto funkcii v mojej recenziu úli, a ja sa stále domnievajú, že je to jedna z najlepších vlastností v každom peňaženke práve teraz.

Obchod s aplikáciami, zostáva obmedzený na hŕstku aplikácií v tomto bode, a nikto z nich sú obzvlášť revolučné. Ale to sa zmení, akonáhle aplikácia získava väčšiu popularitu, a vývojári začať portovanie svoje webové služby na platforme úľa, aby získali prístup k tejto demografické.

Niektoré možnosti, že môžem predstaviť zahŕňajú plnohodnotné hazardných hier aplikácie s sloty, blackjack a Texas Hold'em (Seals s klubmi, niekto?); súkromia, zosilňovače, ako CoinJoin a DarkWallet; a decentralizované trhovisko, ako OpenBazaar. S digitálnym meny a široko otvorené aplikácie platformy, nebo je naozaj limit.

Vývojári Hive poskytujú užitočné usmernenie na GitHubfor vytváranie natívnych aplikácií, ktoré sú v podstate len zväzky CSS, HTML alebo JavaScriptu kód, ktorý beží v okne vnútri úľa. Ako sprievodca hovorí: "Môžete používať väčšinu funkcií, ktoré by ste očakávali od štandardného moderného webovom prehliadači."

4. Feature-Based crowdfunding (navrhuje)

Pred niečo málo cez dva týždne, jeden úľ developer zverejnené na GitHub nápad na zvýšenie moneyfor cielený vývoj špecifických Hive funkcií. To by umožnilo darcov, aby v zásade hlasovať o tom, čo chcú vývojárom pracovať na a priamo podporujú špecifické dodatky k funkčnosti úľa.

Znamená to vízia crowdfunding povedome? Malo by, pretože je to veľmi podobné Mike Hearnův Lighthouse-, ktorá pri uvoľnení, umožní ľuďom, aby priamo financovala špecifické upgrade jadra Bitcoin protokolu, že chcú Hearn pracovať. Je to model crowdfunding, ktoré by mali zlepšiť často rodinný vzťah, ktorý vývojári so svojimi užívateľmi.

Mike Hearn prízvukoval na Úľa crowdfunding poštou, vysvetľuje, ako jeho Lighthouse projekt funguje a či by bolo v súlade s víziou Úľa pre financovanie modernizácie peňaženky. Hearn uzatvorenej s zdĺhavý komentár vysvetľujúci potrebné kroky, ktoré by boli potrebné pre integráciu Maják do úľa.

Avšak Hearn poznamenáva, že "Lighthouse nie je open source doteraz, takže vyššie uvedený plán nie je realizovateľný, kým to je." Je to preto, že Hearn chce, aby čo najviac peňazí, ako je to možné vypnúť Maják pred jeho otvorením sa svetu. Z tohto dôvodu by to mohlo byť chvíľu trvať, než Úľ má prístup k týmto zvláštnym spôsobom crowdfunding.

Vezmeme-Bitcoin Peňaženky na ďalšiu úroveň

Tie boli len hŕstka súčasných a pripravovaných funkciách Hive ktorý upútal moju pozornosť nedávno - prechádzanie úľa je GitHub výnosy profilu ešte viac navrhovanej funkcie, ktoré by sa mohli realizovať v budúcnosti.

Je to vzrušujúce vek, kedy môžeme sledovať v reálnom čase, ako sa vývojári vymýšľajú nové spôsoby, ako Využime naše peniaze, a dokonca byť schopný komunikovať priamo a navrhnúť zlepšenia. Takýto vývoj sa stane ešte rýchlejšie as postupom času a konkurencia dostane tvrdší.

Výsledkom bude plne prispôsobiteľné aplikácie v inteligentných telefónoch, ktoré robia to neuveriteľne ľahké a pohodlné posielanie a manipulovať s niečí peniaze v žiadnom prípade si možno predstaviť. Je to skvelá budúcnosť skutočne a Hive pomáha pripraviť pôdu.

Súvisiace správy


Post Altcoin

Ako obchodovať s Bitcoins a nie dostať zatknutý

Post Altcoin

Anonymné cryptocurrencies: ich história v stručnosti

Post Altcoin

SEC Predbežné vyšetrovanie do GAW baníkov potvrdené a informácie unikli

Post Altcoin

4 jednoduché kroky na prijímanie Bitcoin vo vašej firme

Post Altcoin

Bitcoin whiteboard Utorok - Staňte sa expertom na bezpečnosť Bitcoin

Post Altcoin

Spoločnosť Ethereum zvýšila v prvom štvrťroku predaja Genesis 6,4 milióna dolárov

Post Altcoin

Ako zakúpiť NEM (XEM) - príručka pre začiatočníkov

Post Altcoin

Gavin Andresen vám ukáže, ako implementovať dvojfaktorovú ochranu súborov peňaženky

Post Altcoin

16 úžasných a užitočných Bitcoin kalkulačiek

Post Altcoin

Analýza: Bill Gates hovorí, že Bitcoin je lepšia ako mena

Post Altcoin

GAW Miners CEO na Titan KNC: Scrypt Mining is My House

Post Altcoin

Čo je Ripple? Pohľad do vnútra Crypto 2.0