4 jednoduché kroky na prijímanie Bitcoin vo vašej firme | Slovak.globalsciencecollaboration.org

4 jednoduché kroky na prijímanie Bitcoin vo vašej firme

4 jednoduché kroky na prijímanie Bitcoin vo vašej firme

Takže ste sa rozhodli akceptovať Bitcoin vo vašom podnikaní, úžasné! V súčasnej dobe existuje viac ako 100.000 businessesworldwide ktoré prijímajú Bitcoin. Prijímanie Bitcoins neznamená, že ste skutočne vlastniť Bitcoins. Mnoho služieb, tam vonku vám umožní okamžite prijímať Bitcoin rovnako ako formu platby a potom odoslať vám zaplatenú sumu v dolároch, eurách alebo akejkoľvek mene, ktorú si vybrať.

Teraz mi, aby som vám stručný prehľad o tom, aké kroky bude potrebné prijať, aby mohli začať s prijatím Bitcoins.

Krok 1 - Nájsť poskytovateľa obchodníka riešenia

Bitcoin poskytovateľ obchodníka riešenie je v podstate spoločnosť, ktorá bude akceptovať Bitcoins pre vaše a potom previesť do svojej vlastnej mene. Môžete si tiež vybrať, aby sa Bitcoins a nie previesť na tradičné menu.

Dobrý poskytovateľ bude tiež dodať vám POS (Point of Sale) Integrácia - teda spôsob, ako účtovať svojim zákazníkom bez prerušenia normálneho predaj lievik.

Dobrým príkladom by to bolo Bitpay ktorá vám dáva POS aplikácie pre váš obchod (ak máte tehál a malty jeden) alebo zásuvný modul pre vaše webové stránky. Ak máte vlastný tehál a malty obchod to odporučil držať iPhone alebo iPad vedľa "normálne" pokladňou s platobnou aplikáciou. Niektorí poskytovateľa (napr Coinkite) dodá vám fyzickú platobným terminálom, takže nebudete potrebovať nič iné.

Krok 3 - Účtovníctvo

Poraďte sa so svojím účtovníkom o nariadeniach pre prijímanie Bitcoinin svoju krajinu. Rôzne krajiny majú rôzne prístupy voči Bitcoin a to by malo byť stanovené osobne na základe vašej polohy. To je tiež dôležité ako to, čo sa má vytlačiť na faktúrach ako spôsob platby.

Krok 4 - Daj ceduľu :)

V neposlednom rade nechať vaši zákazníci vedeli, že prijímate Bitcoin. Ak máte internetový obchod môžete používať oficiálne logo, ako je znázornené tu:

Alebo ak máte tehál a malty obchode môžete vytlačiť jeden tím. Tým sa nielen upozorniť ľudí, že ste teraz prijať nový spôsob platby, ale tiež pomôže ekonomiku Bitcoin všeobecne pretože stále viac ľudí bude otvorená pre prijímanie platieb v Bitcoin (pretože vedia, že majú kde ju tráviť).

A je to! Celkom jednoduché nie? Ak máte akékoľvek ďalšie otázky o tom, ako začať prijímať Bitcoins zač sa o ne podeliť v komentáre časti nižšie.

Súvisiace správy


Post Altcoin

Je Dogecoin Dead? Alebo sa Doge opäť stane?

Post Altcoin

Rozhovor: Brandon Kurtz zo športovca Vertcoin

Post Altcoin

Investičné stratégie

Post Altcoin

Jednoduchá príručka baníctva pre kryptocurrency pre X algoritmy

Post Altcoin

Ako získať vlastnú adresu Bitcoin

Post Altcoin

Predám Litecoins s Paypal za hotovosť USD alebo EUR

Post Altcoin

Kalifornia jeden krok bližšie k legalizácii Bitcoin

Post Altcoin

Ripple je Jesse Powell odstúpi

Post Altcoin

Mastercoin a Omniwallet Beta

Post Altcoin

Mince Brief je posledné aktualizácie, a čoskoro byť implementované funkcie

Post Altcoin

Ako zakúpiť NEM (XEM) - príručka pre začiatočníkov

Post Altcoin

Tutorial o tom, ako prejsť do peňaženky Reddcoin POSV