27. apríla 2015 | Slovak.globalsciencecollaboration.org

27. apríla 2015

27. apríla 2015

Posledná aktualizácia: 14:20 EDT

(Wired) V piatok Salt Lake City-based online Overstock.com podala prospektu pre cenné papiere a burzy Commissionthat ukáže, že to môže vydať až 500 miliónov $ do akcií alebo iných cenných papierov s použitím technológie podobný online softvérový systém, ktorý je základom Bitcoin.

(Fortune) Circle Financial sa Bitcoin spustenie peňaženka vedená Brightcove zakladateľ Jeremy Allaire, je uprostred zvyšovanie okolo 40 $ Million pre-peňažné ocenenie vo výške približne 200 miliónov $, Fortune sa naučil z viacerých zdrojov.

(Bitcoin Magazine) Bitcoin politiky think tank Coin Center nárokuje úlohu rozhranie pre tvorcov politiky a regulačné orgány, so zverejnením rámca štátnej regulácie digitálne meny.28. Apríla 2015Posledná aktualizácia 15:23 EDT

(CoinDesk) miliardár podnikateľ Richard Branson je nastavený, aby "najväčšie mozgy v kryptomena" togetherto diskutovať Bitcoin a blockchain na svojom osobnom súkromnom ostrove v máji tohto roku.

(Wired) V otázke podanej v pondelok popoludní, sudca Katherine Forrest popieral pohyb z Ulbricht obranu na novú štúdiu, zostreľovať rad tvrdení z jeho obranného tímu.

(BraveNewCoin) OneBit, ktorý mal premiéru na MasterCard Masters of Code hackathon v marci, môže byť prvým skutočným kandidátom tvrdiť, že môžete použiť vaše bitcoins platiť žiadne obchodníkom, ktoré prijímajú karty MasterCard.

(Mince Fire) Bitfinex a AlphaPoint oznamujú, že po rozsiahlom testovaní, Bitfinex Integrácia s obchodnými enginehas AlphaPoint je dokončená a živé rollout je v plnom prúde.


29. Apríla 2015Posledná aktualizácia: 15:54 EDT

(Bitcoin Magazine) Investori sa zvyšuje tlak na získanie akcií Bitcoin Investment Trust (VOP) s ponukami pre 50.000 na $ 35 za akciu u Maxim Group. Self-opísal ako investičnej banky full-service a Wealth Management firmy Maxim prijal najviac agresívny prístup ako napriek tomu získať investorov VOP predať svoje akcie.

(CoinDesk) Švédsko výmenný Nasdaq schválila Bitcoin báze burzové poznámku (ETN), otvára investície do digitálneho mene pre tých, ktorí nechcú, aby sa priamo zakúpiť a držať bitcoins.

(Mince Fire) iOS verzia GetGems je teraz k dispozícii na App Store.


3. Apríla 2015Posledná aktualizácia 11:40 EDT

(Fusion) agent DEA naplnená Silk Road podvodu mal, ísť tašku, 'vytvorený únikový plán strašný pirát Roberts.

(The CoinTelegraph) angažovanú generálny riaditeľ GAWminers a PayBase, Josh Garza, ktorý pomohol naštartovať novú peňaženku a ExchangeService zatiaľ čo premiestnenie činností do Hongkongu.

(CoinDesk) Muž z Hyannis, Massachusetts bol obvinený a zatknutý pri pokuse kúpiť $ 2,500 zbraň z darknet webové stránky pomocou Bitcoin.


30. Apríla 2015Posledná aktualizácia: 13:59 PDT

(Business Insider) The New York Times uvádza, že Goldman "udrel partnerstvo s hlavným čínskom obchodníkovi s cennými papiermi, IDG Capital Partners, aby viedol investície 50 miliónov $ do kruhu Internet Financial, start-up, ktorý si kladie za cieľ využiť technológie podkladovej Bitcoin na zlepšenie platieb spotrebiteľov. "

(Venture beat) hedge, je Bitcoin spoločnosť, ktorá dúfa, že na riešenie problémov volatility v kryptomena to, vyplynulo z Adama Draperov Boost, urýchľovače s $ 1,2 milióna v ruke.

(CoinDesk) Ako súčasť novo zverejneného plánu pre Foundation Bitcoin, výkonný riaditeľ Bruce Fenton navrhol odstránenie Bitcoin tvorca Satoshi Nakamotoas zakladajúcim členom.


6. Apríla 2015Posledná aktualizácia: 13:41 EDT

(TechCrunch) Buttercoin, uvedenie do prevádzky výmena Bitcoin podporená Y Combinator a Google Ventures, sa zatvára Doors do konca tohto mesiaca po tom, čo nedokázal získať nové investície.

(CoinDesk) William Keep, dekan obchodnej školy na College of New Jersey a znalec v trestnom stíhaní pyramídové naznačil, že tam boli niektoré aspekty LEO, ktoré boli potenciálne spôsobiť na obavy.


7. Apríla 2015Posledná aktualizácia: 14:59 EDT

(International Business Times) Tento Bitcoin Foundation, organizácie usilujúce o podpore kryptomena, zvažuje rozdelenie do dvoch samostatných subjektov.

(Fortune) CIO Nike opustil a spájanie Bitcoin spúšťacie Bitreserve.

(CoinDesk) Tento Bitcoin Foundation predstavenstvo vydá nové statementon kontroverziu okolo jeho aktuálnu finančnú situáciu a navrhovaná reštrukturalizácia.


8. Apríla 2015Posledná aktualizácia: 16:27 EDT

(Coinsetter) Wall Street na báze Coinsetter bude pohybovať CAVIRTEX sídle úradu pre Torontoand integrovať svoj výmenný technológiu inštitucionálne triedy ponúknuť kanadským obchodníkom Bitcoin best-in-triede kanadský dolár výmena Bitcoin.

(ProgrammableWeb) Bitcoin peňaženka a výmena bielizne Coinbase dnes oznámila začatie developerskej portalalong s BitHack V2, šesťtýždňové hackathon.

(The CoinTelegraph) Podľa interného dokumentu mesiacov starý pôvodne vypracované manažérsky tím nadácie Bitcoin a ktorá bola teraz zverejnená, základom je s ohľadom na rozdelenie do dvoch samostatných organizácií.

(ArsTechnica) Mestečko policajné oddelenie len kúsok od Bostonu nakoniec súhlasil, že zaplatí 500 $ ransomto získať prístup k policajným servera, ktorý to bolo vyradené z potom, čo bol napadnutý CryptoLocker ransomware.

(CoinReport) Bitwage, Kalifornia-založený Bitcoin mzdové firma, vydala prvý medzinárodný Bitcoin mzdové debetné karty.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Príručka pre začiatočníkov na ťažbu Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin baníctva v roku 2015: ASIC, ťažba mora a obtiažnosť

Post Bitcoin

Bitcon je Geld Chce Bitcoin byť peniaze

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 21. - 27. septembra 2014

Post Bitcoin

Mince Stručná denná správa: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

Bitcoin prevodník meny - Ako previesť Bitcoin na USD

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvetlil: IJKs BTC

Post Bitcoin

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba môže byť výhodnejšie čoskoro

Post Bitcoin

Bitcoin Block Veľkosť Ekonomika: objasnenie a revidovanie Argumenty

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Zbohom na zlomkové rezervy

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: rumunská nadácia Bitcoin Foundation, Dominikánska populácia, ktorá dostáva bitcoin a ďalšie