9. apríla 2015 | Slovak.globalsciencecollaboration.org

9. apríla 2015

9. apríla 2015

Posledná aktualizácia: 19:39

(CoinDesk) Mississippi elektrická spoločnosť podala žalobu proti GAW Minersfor nezaplatenie a porušenie zmluvy.

(Digitálna mena rada) Overstock.com je Judd Bagley hovorí DCC "bude čoskoro Bitcoin len pre predaj a zľavy"

(CoinDesk) Silicon Valley divízie globálne telekomunikačné obrie Orange plánuje investovať v Bitcoin priestore.

(New York Times) V oznámení jeho kandidatúru na prezidenta v tomto týždni, senátor Rand Paul of Kentucky brodili do nových vôd, keď povedal, že prijímať príspevky na kampaň v Bitcoins, do značnej miery Untraceable virtuálnu menu, v množstve až do výšky $ 100.

(Coin Fire) Dnes ráno PayCoin Foundation vydala tučné, "Vyhlásenie o Paycoin jeho nezávislosti." V dokumente sa uvádza, že organizácia si prial PayCoin zbaviť niektoré z predchádzajúceho batožinu a presunúť forwardin vyhlásení zverejnenom na internetových stránkach Paycoin Foundation.Argentína robí trikrát viac Bitcoin na stiahnutie v júliZatiaľ čo celý svet sleduje, ako všeobecné počty Bitcoin stiahnutie ísť dole, Argentína je boj s týmto negatívnym príliv. Podiel krajiny globálnych stiahnutie kryptomena takmer tripledbetween júni a júli, ktoré idú od 1% do takmer 3%.

A to nie je všetko: v rebríčku top 50 krajín pripojených k Bitcoin, juhoamerický národ je jediná, ktorá zvýšila svoje sadzby tento mesiac.

Náš obľúbený virtuálnou menou sa stáva veľmi populárny v Argentíne, a to predovšetkým z dôvodu niektorých známych dôvodov, ktoré 99Bitcoins už hovorili. Degradácia argentínskej peso, zvyšovanie kapitálových kontrol a mimoriadne znepokojujúce úrovne inflácie, ktorá je ochromujúce ekonomiku krajiny, aby kryptomena vyzerať ohromujúci východu pre Argentínčanov.

Najhoršie na tom je, že miestna vláda na čele s prezidentom Cristina Kirchner, neustále sa snaží skryť čísla a zavádzanie kontroverzných a trochu sporné opatrenie. Rezolúcia ako odporný občanov, aby si vymenili svoje pesos - priamo alebo prostredníctvom offshore kúpa - len robí čierny trh rastie a tlačí niektoré technicky zdatných Argentínčania voči Bitcoin.

Niet divu, že kryptomena trasa in Buenos Aires sú taký úspech...

Cez thegenesisblock.com


Arnhem založený Spar je prvý holandský supermarket, ktorý prijíma BitcoinJeden supermarket súčasťou holandskej reťazca Spar je teraz oficiálne preberajúca Bitcoinvia rýchly a jednoduchý systém spracovania platieb.

Jedná sa o prvý zo supermarketov značku v Holandsku prijímať platby kryptomena. Týmto krokom je supermarket chce podporiť prijatie digitálneho peňazí v meste Arnhem (blízkosti Hlavnej stanice) a v Českej republike.

To franšízovanej Spar obchod je teraz súčasťou projektu Arnhem Bitcoincity

Začal v máji povzbudiť obchodníkov mestským vziať platby Bitcoin, a tiež o masívnom národné úsilie, ktoré zahŕňa vytvorenie Bitcoin Boulevard v Haagu, napríklad. Arnhem supermarket je jedným z 40 podnikov v meste, ktorý prijíma digitálne peniaze, impozantné číslo aj v Holandsku.

NU.nl reportsthat systém zavedený v obchode Arnhem pomáhať zákazníkom s ich prvými BTC nákupy v, reálnom svete ', je pomerne jednoduché. Vyhlásenie, že je potvrdené Luke van Gelder, vlastník tohto Bitcoin-priateľské supermarkete.

Spar je prvý známy predajňa veľkého reťazca v Holandsku, ktorá prijíma Bitcoins. Bitcoiners možné načítať platbu na svojom mobilnom telefóne alebo tablete. Supermarket má tablety, na ktorej je zasiahlo množstvo. Kupujúci vyberie telefón a používa kód na vykonanie platby.

Gelder ukázal, že obchod bude spracovanie platieb prostredníctvom systému point-of-predaja poskytnutých holandská firma BitKassa. Tiež supermarket sa rozhodol, že prevedie kryptomena na euro, ktoré sa potom ukladajú do svojho bankového účtu.

"Vyzerá to zaujímavý projekt, ale aj zábavné podporiť. Ja osobne očakávajú získať veľké množstvo dodatočných príjmov prijatím Bitcoin, ale snáď budeme priťahovať niekoľko nových zákazníkov týmto spôsobom", majiteľ z supermarket povedal Coindesk. V prvých dvoch dňoch po začatí prijímaní kryptomena úložisko spracované asi 10 platieb.

Vybraný obrázok: Wikimedia


Ashton Kutcher je najnovší Bitcoin narkoman (a on investuje svoje doláre!)Ďalšie verejná postava, ktorá sa vzdal Bitcoin silu. Tentoraz to Ashon Kutcher obrátiť, aby niektoré zo svojich dolárov do digitálneho meny sveta.

Herec a zakladateľ A-Grade rizikového firma odhalila svoj nový projekt najneskôr TechCrunch Disrupt konferencii, kde povedal, že "Bitcoins sú samozrejme stále viac a viac relevantné".

A čo "špinavých" obchodov, ktoré sa vykonávajú s Bitcoin? "Myslím, že skutočnosť, že si môžete kúpiť lieky a munície s ním je vlastne validátor meny sám," dodal Ashton Kutcher.

A potom, v závislosti na herca, je tu tiež obrovský potenciál pre technológiu, ktorá je za tento Výroba decentralizované meny. 99Bitcoins tu o tom hovorili.

"Najväčšia vec s Bitcoin Bitcoin nie je sám, ale čo, že decentralizovaná technológia naozaj?", Povedal Kutcher, kto dal príklad kybernetickej bezpečnosti.

Vďaka technológii máme v súčasnosti používate pre Bitcoin, ľudia mohli sledovať navzájom anonymne na internete. Cieľom by bolo hľadať kriminálneho správania, čo eliminuje vládne vniknutiu.

Cez cnbc.com

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcon je Geld Chce Bitcoin byť peniaze

Post Bitcoin

Čo je to najlepší procesor platobného systému Bitcoin? Coinkite alebo BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Opportunities: Krátky sprievodca

Post Bitcoin

Bitcoin je teraz na Bloombergu a Yelp!

Post Bitcoin

Alternatívy Google Adsense pre Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Bitcoin prijaté: eBay integrovať Bitcoin s Paypal!

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 7. - 13. september 2014

Post Bitcoin

Čo je súkromný kľúč Bitcoin, ako ho používať, udržujte ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Bitcoin obchodné služby, a peňažné služby podnikov, sú na jar

Post Bitcoin

Bitcoin prijatie: Progression medzi Top 100 webových stránok

Post Bitcoin

Štúdia: Hodvábna cesta bola zmenou paradigmy v obchode s drogami

Post Bitcoin

Bitcoin by mohol byť tu už 100 rokov, ale je pravdepodobnejšie, že sa úplne zrúti, hovorí laureát Nobelovej ceny - CNBC