Ste niečím z týchto 8 obchodných osobností Bitcoin? | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Ste niečím z týchto 8 obchodných osobností Bitcoin?

Ste niečím z týchto 8 obchodných osobností Bitcoin?

S viacerými ľuďmi, ktorí prichádzajú do Bitcoin svete každý deň, sme sa rozhodli pozrieť sa na druh obchodníkov vonku. S miliónmi užívateľov od teraz, mali by ste očakávať, že veľa rôznych osobností, ale tam sú niektoré typy, ktoré sa zdajú, aby sa blíži.

Nie je to len baníci, ktoré majú podivné spôsoby, ako konať, pravidelné obchodníci kryptomena sa nijako nelíši. Na webových stránkach Coindeskmade zoznam 8 Bitcoin osobnosti, tie, ktoré vystupujú najviac, a my sme sa inšpirovali. Ste jedným z nich? Sú niektoré z vašich priateľov, ako je tento? Možno ste rozpoznať určité známky (alebo možno ste si robiť starosti, pretože ste spoznať sami seba...)!

1. Trendy obchodník

Typ obchodníka, ktorý ide s prúdom a toto pravidlo platí pre takmer všetko, čo vo svojom živote. Módne Obchodník je to ten druh jednotlivca, ktorý rozhoduje podľa toho, čo robia iní, a tiež na to, čo sa očakáva od neho. Hovorí sa hmota správanie a väčšina z nás má tendenciu sa ním riadiť, je to súčasť nášho genetického kódu. Ak chcete vám rozumný príklad, bude trendy obchodník s najväčšou pravdepodobnosťou niekto, kto si kúpi určitý výrobok, bez toho by to naozaj potreboval, len preto, že všetci ostatní má jeden. Avšak, toto je nebezpečný spôsob, ako pôsobiť na trhu ako Bitcoin.

2. Ovce

Ten je veľmi podobný módne obchodníka, ale to posilňuje negatívnej strany niektorých obchodníkov. Tento typ obchodníka bude ten, ktorý sedí pohodlne v polovici svojho stáda a zrazu všetko, čo má, je pre jednu ovce plač a "obchodníci ovce" bude nasledovať a rozbehnú zúfalo. Prečo byť ovce je horšie ako byť trendy obchodník? Pretože účinky na trh Bitcoin sú oveľa horšie. "Ovce" sú tie, ktoré sa dostanú zúfalý a rozbehnú bez plánu počas havárie trhu alebo finančné bubliny. A sú s najväčšou pravdepodobnosťou k pádu z útesu, pretože sú tak bojí nemôžu vidieť, kde sú v čele.

3. "Je to lepšie, menej ako nič"

Tento druh obchodníka je veľmi podivné, a to predovšetkým preto, že má odpor k straty peňazí. Radšej by znížiť svoje straty a okamžite predať niečo, čo v hodnote väčší - v rozpore so čaká a ako sa ešte viac peňazí - a držať niečo, čo stratil hodnotu vo falošnej nádeji, že obnovenie svojej investície. Pre túto chvíľu, Bitcoin je stále hra, a títo ľudia nie sú pripravení hrať.

Obchodník 4. The Wall Street

Ach, tá irónia... Obchodník Wall Street je typ obchodníka, ktorý potrebuje iba jeden tip o pohyboch na trhu a už si myslia, že presne vie, čo má robiť. Mnoho ľudí si myslí, Bitcoin je ako na akciovom trhu, keď to tak nie je. Tento obchodník potrebuje len malý kúsok inteligencie a budú používať to ako ich sprievodcovia. Napríklad, ak počuje zo zdroja, ktorý považujú za spoľahlivý, že hodnota Bitcoin klesá, tento obchodník bude robiť jeho akcie ísť týmto smerom, takže všetko, čo môže, aby zarábať peniaze.

5. Bob Marley

Prečo Bob Marley? Vzhľadom k tomu, títo obchodníci sa nemusíte starať o veci, ktoré naozaj veria každá maličkosť bude v poriadku. Sú optimisti, ktorých pohárik Bitcoins je vždy z polovice plná. Avšak, oni majú tendenciu ignorovať prvé známky katastrofy a všeobecne skončiť utrpenie s týmto druhom postoje.

6. "to môže ísť len odtiaľto"

Sebaistý obchodníci myslia presne takto. Pre nich, keď veci sú zlé, oni môžu len lepšie. A keď veci sú dobré, môžu len získať lepší rovnako. Sú to obchodníci, ktoré sa najväčší pokles, kedy sa všetko začne rúcať, ale sú tiež tie, ktoré okamžite zabudnúť na minulosť, kedy sa začne opäť zlepšovať.

7. Pštros

K dispozícii je tiež tento druh obchodníka, ktorý nám pripomína pštrosa. Najmä preto, že verí, že ak sa zaborí hlavu do piesku a čaká, až sa búrka prejsť, bude v bezpečí. Nováčikovia a neskúsení obchodníci často to robia, ale popierať tvrdé situácia nebude mať kdekoľvek.

8. Jeden plný ľútosti

Byť poľutovaniahodné obchodník nie je ľahké. Sú neustále myslí a prehodnotiť, čo urobili zle. "Prečo to robím, že investície? Prečo som urobil ten druhý?"... To nie je naozaj jedno, čo robia, alebo nie, budú mať vždy niečo ľutovať.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, nemá plány na predaj: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

5 spôsobov, ako zakúpiť Bitcoin s Paypalom - Scams a Legit spôsoby

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Príručka pre začiatočníkov

Post Bitcoin

Denná správa Bitcoin: Platby Bitcoin pre spoločnosť Newegg.ca, partnerov spoločnosti Apriva s GoCoin a ďalšími

Post Bitcoin

Bitcoin by mohol byť tu už 100 rokov, ale je pravdepodobnejšie, že sa úplne zrúti, hovorí laureát Nobelovej ceny - CNBC

Post Bitcoin

Byť čestný

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 28. september 2014 - 4. október 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Foundation rada voľby: Jim Harper, Olivier Janssens, alebo to dokonca vec?

Post Bitcoin

Čo je to najlepší procesor platobného systému Bitcoin? Coinkite alebo BitPay?

Post Bitcoin

AsiaCoin Prechody do dôkazu výhry

Post Bitcoin

Bitcon je Geld Chce Bitcoin byť peniaze

Post Bitcoin

Príručka pre začiatočníkov na ťažbu Bitcoins