AsiaCoin Prechody do dôkazu výhry | Slovak.globalsciencecollaboration.org

AsiaCoin Prechody do dôkazu výhry

AsiaCoin Prechody do dôkazu výhry

AsiaCoin, obchodovanie ako AC, je nedávno zverejnenej altcoindesigned pre ázijský trh. To bolo vypustené 16. Apríla a jedná sa o hybrid Proof of Work / Proof of Vklad mincí. V tejto chvíli pôsobí pod vojnového zajatca, ale dnes to prejde do POS, spájajúcej časti Peercoin, Reddcoin a ďalšie. Vďaka tomu dnes tak dobrý nejaký čas ako akýkoľvek preskúmať túto novú mincu.

Banské zastaví AsiaCoin prepne do POS

Scrypt ASIC sú tu, a to vďaka Gaw baníkov, KNC baníkov a hŕstky svojich konkurentov, stroje sú záplavy siete Scrypt. Rovnako ako u Bitcoin cloud ťažby Scrypt cloud ťažba je robiť to jednoduchšie a ľahšie úplne premôcť malé Scrypt kryptomena siete.

Zatiaľ čo ostatné meny, ktorí sa rozhodnú ísť na niekoľko algoritmov pre ASIC odporu buď beží súbežne, ako sa Myriadcoin alebo zmiešané dohromady do jedného komplexného algoritmu, ako je Darkcoinand je to X11 algoritmus, AsiaCoin ide opačným smerom. Dnešné switch sa očakávajú zvýšenie cien ako multipools ktoré boli miningAsiaCoin už nebude môcť urobiť, a preto by sme mali vidieť zníženiu dumpingu. BlackCoinexperiment ukázala, ako multipooling môžu byť účinné pri absorbovaní výkyvy scenára čerpadiel a výpisom a AsiaCoin sleduje tento náskok.

Tí, ktorí pri pohľade na mince dnes bude súdiť podľa viac než len cenu. Mnoho rádoby-investori sa dostali na potenciálne úskalia vopred ťažil mince, ale s nulovým premine, AsiaCoin nemal taký problém. No IPO rigging, alebo sádzacích tu.
Dôkaz Stake ponúka najprv pri rýchlosti pútavým 100% v prvom roku. Za to, že zníži na 2%, takže tam je skutočný prínos pre rýchle zavedenie. Ešte viac ohromujúci, že je v súčasnej dobe k dispozícii na asi desiatich rôznych burzách, vrátane crypts, MintPal a Poloniex. Táto silná počiatočné potvrdenie o výmen by mohli byť považované za veľmi pozitívne, najmä s ohľadom na vek mince. My sme sledovali mnoho ďalších altcoins zákulisného dlhé a ťažké byť uvedené na burzách, takže skutočnosť, že niektoré z najväčších búrz sú na palube je známkou dobrou podporou.

Môže AsiaCoin sa predišlo problémom vidieť v Bitcoin a ďalších Altcoins?

Ale čo za tento prvý rok? Či alebo nie AsiaCoin je viac než len ďalší oportunistický, variant pre určitú oblasť bude závislý na to prekonávanie problémov, ktorým čelia Bitcoinin trh. Zákazu / nie je zákaz, kvantový tok stav Bitcoin v Ázii vytvorila volatilita a AsiaCoin sa vyhnúť len to v súčasnej dobe tým, že letí pod radarom. Vďaka obchodovanie volumeof asi 300 BTC denne cez burzách, ktoré nemusia byť v prípade oveľa dlhšie.

Navyše, zatiaľ čo ostatné nové mince sú inovuje tým, že rieši problémy na technickej úrovni, AsiaCoin sa pokúša riešiť regionálne problém, bez toho aby ponúkol niečo, čo sa zdá byť obzvlášť nový, alebo výklenok, na tomto trhu. Kým vývojári môžu zaviedli veľkých zabezpečovacie zariadenia proti krátkodobým cenové manipulácie, že problémy, ktorým čelia digitálnych mien v Ázii zostávajú zložitú problematiku politiky a kultúry.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Najlepšie ťažobné zariadenie spoločnosti Ethereum (2018 aktualizované)

Post Bitcoin

19 miliónov dolárov stojí za predaj dražby v Austrálii - trh Bitcoin reaguje!

Post Bitcoin

Bitcoin Block Veľkosť Ekonomika: objasnenie a revidovanie Argumenty

Post Bitcoin

Maják Mikeho Hearna by mohol výrazne zlepšiť Bitcoin

Post Bitcoin

Zabezpečte svoju Bitcoin Peňaženku: Bitcoin Security Tips

Post Bitcoin

Bitcoin novinári: Etika vlastníctva Bitcoin

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 28. september 2014 - 4. október 2014

Post Bitcoin

Mince Stručná denná správa: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Príručka pre začiatočníkov

Post Bitcoin

Bitcoin prielom je Fueling Impossible budúce platformy časť 1

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 21. - 27. septembra 2014

Post Bitcoin

Argentínska centrálna banka sa obáva Bitcoin