2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech | Slovak.globalsciencecollaboration.org

2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech

2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech

Je zrejmé, že už teraz Bitcoin nie je bežne používaný pre transakcie (okrem nezákonnej činnosti), a to je veľmi nepravdepodobné, že to bude meniť v dohľadnej dobe. To, čo nám zostáva je store-of-hodnotu mechanizmus, ktorý niektorí by argumentovali, je podobný ako zlato, ale nie je lepšie v žiadnom prípade vo veku ETF, kedy sa zlato obchoduje digitálne.

Ľudia, ktorí kupujú Bitcoin týchto dňoch hlavne špekulujú, veriť, že cryptocurrencies je nový a jednoduchý spôsob, ako zbohatnúť. Ale v určitom okamihu, cena prestane ísť hore, a potom sa ľudia budú prilepené s "menou", ktorá má nulové využitie.

Velebenie vyrobená byAmit Karp4 kroky k udržaniu vášho Bitcoins bezpečnýAby sa zabránilo krádežiam a majte Bitcoins bezpečné používať tieto 4 kroky.

Krok 1 - Vyberte si silné heslo pre Bitcoin peňaženku

Mnoho ľudí si zvykli výberu rovnaké heslo pre všetky svoje online účtov. To dáva svoje Bitcoins v ohrození. Zvoliť silné heslo pre Bitcoin peňaženke. Môžete použiť softvér ako 1Password alebo RoboForm vytvárať a ukladať heslá pre vás - tadiaľ nikdy dvakrát niekedy znova použiť rovnaké heslo.

Krok 2 - Použite overovania 2 faktora

Väčšina on-line Bitcoin peňaženky poskytujú možnosť overovacieho procesu 2 faktora. To znamená, že ak sa prihlásite ste povinní overiť si s prídavným krokom iného než heslo. Väčšinu času to bude overovací textová správa odoslaná do vášho telefónu. Aj keď to môže cítiť ťažkopádne v čase, za použitia 2 faktor autentizácia znižuje riziko krádeže drasticky.

Krok 3 - Záloha Bitcoin peňaženka

Zálohovanie vašich walletcan vás chráni pred počítačovými porúch a mnohých ľudských chýb. To môže tiež vám umožní obnoviť svoju peňaženku po tom, čo váš mobilný telefón alebo počítač bol ukradnutý, ak budete mať vaše peňaženka šifrovaná.

Krok 4 - Použite studené úložisko pre veľké množstvo Bitcoins

Ak je vaša peňaženka ukladá veľké množstvo Bitcoins uistiť, aby ju udržali v čom je známy ako chladiarne. Chladiak znamená, že vaša peňaženka nie je k dispozícii na webe alebo na inom počítači. Príkladom pre skladovanie v chlade môže byť papiera peňaženku alebo flash disk, ktorý má svoj súkromný kľúč šifrovaný na ňom.


Získajte 40 € v službe Bitcoin. Ledger peňaženka Nano Duo EditionAktualizácia: To prezradí skončil a víťaz je Rendy Marandhika z Cianjur, Indonézia. Rendy rozhodol sa prijať € 40 v Bitcoins (odkaz na transakcie). Ďakujem vám všetkým za účasť a pridajte sa k nám budúci mesiac v inom prezradí.

Aprílový prezradí sa na to cesta a tento mesiac Rozdávame si Ledger peňaženka Nano "Duo Edition". Pre tých z vás, ktorí nevedia, čo je Ledger, je to hardware peňaženka, ktorá umožňuje bezpečne uložiť vám Bitcoins na ňom. Nedávno sme ho sem preskúmaný.

Aj v prípade, že vlastníte Ledgerwallet stále môžete vstúpiť, pretože víťaz bude môcť voliť medzi získanie skutočné Ledger peňaženku alebo € 40 v Bitcoin.

Súťaž je pomerne priamočiara:

  1. Odpoveď na jednoduchú otázku, aby preukázal, že ste človek
  2. Zadajte svoju e-mailovú adresu k odberu 99Bitcoins
  3. Kliknutím na odkaz vnútri potvrdzovacom e-mailu vám pošleme
  4. Vy ste sa!

Majte na pamäti, že keď zadáte svoj e-mail, v skutočnosti si objednajú 99Bitcoins 'mailing listu - to znamená, že budete mať sa aktualizácie z blogu asi dvakrát týždenne. Sme takmer nikdy vyslať propagačné veci a môžete kedykoľvek odhlásiť, takže voľba je na vás.

Po zadaní skontrolovať vašej schránky pokyny.

Ak nemôžete nájsť náš e-mail skúste skontrolovať zložku so spamom, ako to môže omylom tam dorazil. Ak používate Gmail, skontrolujte, či pretiahnuť e-mail na karte "Základné", ak sa dostal do "Promotions" kartu "- týmto spôsobom vám neunikne, či vám zašleme e-mail, ktorý ste vyhral (jedna z minulých víťazov nedostal cenu, pretože neodpovedal na naše víťazné e-mailom).

Pamätať -ak vyhráte budeme emailyouat túto adresu, ak nebudeme počuť späť od vás do 48 hodín sme sa presunúť na ďalšie osoby v rade.


5 Zlaté pravidlá, ktoré treba dodržiavať pri kúpe BitcoinsPostupujte podľa nasledujúcich 5 zlatých, aby sa zabránilo podvodu pri nákupe Bitcoins.

Pravidlo # 1 - Kontrola dôveryhodnosti vašej Bitcoin predajcu.

Pri nákupe od jednotlivca potvrdiť svoju povesť tým, že preskúmanie svojho obchodníka profil, pokiaľ je k dispozícii. Spýtajte sa na Facebook, LinkedIn alebo akékoľvek iné sociálne siete profilu, aby sa presvedčila, že je skutočná osoba za zástenou. Ako pravidlo nikdy kúpiť Bitcoins od niekoho, kto si nemôže zodpovedať za ich dôveryhodnosť.

Ak kupujete pri výmene skontrolujte, či je názov výmenného a slovo "recenzie". Pri pohľade na hodnotenie cenných papierov, a dokonca aj jednotlivci v Bitcointalk fóre môžu tiež poskytnúť cenné poznatky.

Pravidlo # 2 - Document všetko

Vzhľadom k tomu, Bitcoin je trochu nevystopovateľné ako hotovosť, v prípade podvodu, že to bude ťažké dokázať konkrétne tvrdenia. Uistite sa, že dokumentovať komunikáciu s predávajúcim, a to spôsobom, ktorý bude ľahko predstaviť v prípade potreby neskôr.

Pravidlo # 3 - Počkajte 1 potvrdenie pred odovzdaním peňazí

Pre malé až stredné transakcie je odporúčané počkať najmenej 1 potvrdenie pred odoslaním platby. U väčších transakcií, počkajte aspoň 6 potvrdenie.

Pravidlo # 4 - Používajte escrow v prípade potreby

Pri vykonávaní veľkých transakcií s jednotlivcami používať Escrow služby Bitcoin držať sa svojich peňazí, kým sa zobrazí požadované množstvo potvrdenie. Týmto spôsobom vaše peniaze budú v starostlivosti dôveryhodné 3. Stranou, kým sa nezobrazí Bitcoins.

Pravidlo # 5 - NIKDY nechať svoje peniaze na burze

Ak kupujete Bitcoins pri výmene skontrolujte, či presunúť Bitcoin na svojom vlastnom Bitcoin peňaženky v okamihu, kedy ste si ich. NIKDY nenechávajte Bitcoins vnútri výmeny, môže to mať za následok stratiť svojich Bitcoins v dôsledku krádeže alebo podvodu.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitová cena stále hľadá nové podlažie po správe EBA

Post Bitcoin

19 miliónov dolárov stojí za predaj dražby v Austrálii - trh Bitcoin reaguje!

Post Bitcoin

Bitcoin denné hlásenie: Bitmain je P2pool rozvoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud Mining a ďalšie

Post Bitcoin

Ako zálohovať Bitcoin peňaženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Ste niečím z týchto 8 obchodných osobností Bitcoin?

Post Bitcoin

Bitcoin grafy - čo sú, ako používať grafy BTC

Post Bitcoin

Bitcoin obchodné služby, a peňažné služby podnikov, sú na jar

Post Bitcoin

Ako Bitcoin môže urýchliť alebo obmedziť infláciu Fiatu

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: Fidor Bank používajúci Ripple, Huobiho dôkaz rezerv a ďalšie

Post Bitcoin

Bitcoin prevodník meny - Ako previesť Bitcoin na USD

Post Bitcoin

FATF: Bitkoin pozitívny, ale riskantný pre vlády

Post Bitcoin

Deflácia Časť 1: Deflačná povaha ceny Bitcoin