Bitcoin je bublina, nemá plány na predaj: Japan Post Bank CIO - Reuters | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin je bublina, nemá plány na predaj: Japan Post Bank CIO - Reuters

Bitcoin je bublina, nemá plány na predaj: Japan Post Bank CIO - Reuters

Bitcoin BTC = BTSP je v bubline a jej reálna hodnota by mala byť okolo $ 100, alebo o 99 percent nižšie ako súčasnej úrovni, Katsunori ságo, investičný riaditeľ spoločnosti Japan Post Bank (7182.T) povedal vo štvrtok.

Ságo poznamenať, že blockchain je špičkovou technológiou a jedného dňa Bitcoin mohol stať významným prostriedkom na urovnanie "Ale to bude roky ďaleko, možno aj viac ako desať rokov. - takže nie je potrebné kupovať Bitcoin teraz. Vzhľadom k tomu, nikto nevie, kedy bublina praskne, to najlepšie, čo urobiť, tu je, aby zostali ďaleko od nej, "povedal.

Velebenie zo strany Katsunori SagoBitcoin je nebezpečná špekulatívna bublina, hovorí expert Yale - CNBCS cena Bitcoin pohybuje smerom k $ 12,000, vrchný ekonóm v utorok poslal ostrý varovanie investorov: kryptomena je "nebezpečný špekulatívne bubliny."

Roach navrhol, že výmena legitimizácia robí Bitcoin "trochu nebezpečný" pre investorov, vzhľadom k tomu, čo opísal ako "nedostatočné vnútorné základné ekonomické hodnoty k koncept." "Rovnako ako všetky bubliny, ktoré praskla," povedal Roach.

Velebenie vyrobená byStephen Roach


Bitcoin je schéma Ponziho a bude sa zrútiť ako jeden - The HillVo svojom jadre je Bitcoin je schéma Ponza - to zostane na hladine len potiaľ, pokiaľ dosť ľudí kupovať fikciu, že Bitcoin predstavuje skutočnú hodnotu. Všetky ostatné počítačoví meny sú Ponziho schéma, príliš, s výnimkou, pravdepodobne, primárnych emisiách mince (ICOS) financovanie skutočné nových podnikov.

Kým nadchádzajúce Bitcoin poprsie neskončí dobre kybernetických mien nemajú akúkoľvek vnútornú hodnotu, z ktorej vrak vzíde bzučiak prostriedky pre vykonanie rôznych finančných transakcií, na základe blockchain technológie, ktoré prevádzajú vlastníctvo majetku s reálnou hodnotou.

Medzitým Bitcoin a podobne rýchlo slabnúť do finančnej histórii, rovnako ako tulipánová horúčka urobil, slúžiaci výhradne k pripomínať budúcim generáciám hlúposti hazardu na ilúzie hodnoty.

Velebenie zo strany Bert Ely


Bitcoin je pyramídový systém, varuje bývalého generálneho riaditeľa spoločnosti Wells Fargo Dick Kovacevich - CNBCBývalý Wells Fargo predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Dick Kovacevich povedal CNBC, že verí Bitcoin je podvod.

"Myslím, že je pyramídovú hru. To nedáva zmysel. Len ma prekvapuje, že nie je ešte nižšia," povedal na "Squawk na ulici."

"Neexistuje žiadny podvodný vec deje. Je to len pyramídovú hru," povedal. "Ty stávkovanie, že niekto sa chystá kúpiť. A niektorí ľudia boli v poriadku."

"Základy nedáva zmysel," on tvrdil.

Velebenie zo strany Dick Kovacevich


Bitcoin je obeťou dezinflácie - The New York TimesBitcoin sa ukazuje ako veľký sklamanie.. Je tu takmer určite ďalšie zlé správy prísť. Elektronická Token má veľa pretrvávajúcich problémov. Ako uchovávateľ hodnoty, ktorá nie je predmetom štátneho zásahu, že postráda podporu orgánov a je vždy v nebezpečenstve, že budú zakázané.. Obhajcovia Bitcoin nevzdali nádeje. Ich dôraz presunul však od meny k základnému spracovaniu blockchain softvéru.. Ale to nebude vychovávať cenu Bitcoin.


Bitcoin je nepravdepodobná mena - BloombergBitcoin má skutočné výhody nad zlato, ak ste, povedzme, sa snaží dostať svoje peniaze zo zeme s prísnymi limitmi na lodné menu v zahraničí. Je to oveľa jednoduchšie skryť USB disk, než nákladiak plný zlata, alebo dokonca zahraničný bankový účet plnený pašovaných hotovosti.

Ale Bitcoin má reálne nevýhody, taky: Jednotka USB je jednoduchšie ukradnúť, alebo stratiť, než nákladiak plný zlata. Okrem toho, zlato má mať skutočné využitie: Je to celkom na pohľad, a to tiež má niektoré priemyselné aplikácie, čo znamená, že jej hodnota sa nikdy klesnúť na nulu, ako by Bitcoin je. A Bitcoin je dobré trochu volatilnejšie ako zlato, čo znamená, že by ste mohli náhle zistíte, že vaše starostlivo pašované úspory stojí veľmi málo, ak ich budete potrebovať. Aj v prípade, "kedy ich budete potrebovať" je "budúci týždeň."

Snáď najväčšou slabinou však je, že ak Bitcoin skutočne ukáže, že je to dobrý spôsob, ako udržať vlády od riadenia ich hospodárstva a ich občanov, potom budú vlády rozdrviť.

Takže keď som sa opýtať: "Čo je dobré pre Bitcoin?" Odpoveď som prísť s "nie je dosť ospravedlniť niečo podobné týchto oceneniach." Tam sú všetky druhy zaujímavých aplikácií pre cryptocurrencies a blockchains. Ale ak sa stane celosvetovou menou, alebo globálny platobný systém, nevidím dôvod, prečo, za 50 rokov odteraz, kto bude ochotný zaplatiť desiatky tisíc dolárov dostať svoje ruky na jednom.

Velebenie zo strany Megan McArdle

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin a prechod na peniaze

Post Bitcoin

Bitcoin prijatie: Progression medzi Top 100 webových stránok

Post Bitcoin

Bitcoin milionár: Top 5 Bitcoin milionári

Post Bitcoin

5 spôsobov, ako zakúpiť Bitcoin s Paypalom - Scams a Legit spôsoby

Post Bitcoin

AsiaCoin Prechody do dôkazu výhry

Post Bitcoin

Twitch.tv začal prijímať Bitcoin na predplatné

Post Bitcoin

Príručka pre začiatočníkov na ťažbu Bitcoins

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 milióny dolárov, Bitcoin PAC a ďalšie

Post Bitcoin

Win USB Miner 100% zadarmo - Môj Bitcoin Litecoin Dogecoin z domu!

Post Bitcoin

Graf výmenného kurzu Bitcoin a graf predikcie ťažkostí

Post Bitcoin

Cena Bitcoin sa prejavuje smerom nahor s európskymi bankovými zápornými záujmami

Post Bitcoin

Bitcoin zlyháva ako mena - Engadget