Bitcoin smerujúci na 0,00 $ a veľa stratí všetko, keď bublina vybuchne - varuje investor Peter Schiff - RT | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin smerujúci na 0,00 $ a veľa stratí všetko, keď bublina vybuchne - varuje investor Peter Schiff - RT

Bitcoin smerujúci na 0,00 $ a veľa stratí všetko, keď bublina vybuchne - varuje investor Peter Schiff - RT

Tieto meny budú obchodovať na nulu alebo dosť blízko na to, keď bublina praskanie, "predpovedá Schiff." Práve teraz, jediný dôvod, prečo sú ľudia kupujú Bitcoin je preto, že cena stúpa. Keď sa otočí, že sa nebude predávať to z rovnakého dôvodu. "

"Nie je v Bitcoin žiadna hodnota, môžete ju použiť ako peniaze," Schiff podotýka. "To je príliš pomalý, príliš drahé a príliš zraniteľný."

Velebenie zo strany Peter SchiffBitka plummety - a môže byť zatiahnutá do seba-spĺňajúca spirála smerom dole - Business InsiderVirtuálna mena je čím ďalej sužovanej, a jeho cena bola klesá stabilne v posledných mesiacoch.. Je pripomienkou bezpečnostných problémov, ktorým čelia žiadnu virtuálnu menu hľadajú tradičné prijatie, a to vyvoláva spomienky na neslávne známej výmeny Mt. GOX.. V kombinácii s povesťou Bitcoin ako hnací motor pre trestnú činnosť, je pravdepodobné, že sa tento problém verejného image bráni tradičné prijatie. Ako jeden komentátor na diskusné fórum Hacker News poznámkach Bitcoin je "ešte horšia" investíciou ako zlato.


Bitcoin: Ponzi prešiel globálnym - makro podnikania"Jedná sa o globálnej pyramídové hry a to je koniec.... Nemusíte byť Einstein, aby vidieť, že super-národná mena takhle zásadne podkopáva silu autoritárskych štátoch, ako je Čína, nehovoriac liberálnej demokracie, ako. Je-li, môžete mi povedať, kde je toto riziko vedie potom ste Albert Einstein...

Hrať to, vlastniť to, čo sa vám páči s ním, ale vždy na pamäti, že to nie je nič viac, že ​​vnútorne bezcenné globálne pyramídovú hru, ktorá by mohla skolabovať každú chvíľu. "


Cena Bitcoin HROZÍ: Bitcoin NIE bude trvať minulosťou 2018 - ExpressBitcoin neprežije, ale to neznamená, že celá kryptomena bláznenie je mŕtvy s užitočnými Cryptos ako zvlnenie a ethereum prekonal Bitcoin, Benjamin Quinlan, generálny riaditeľ a vedúci partner Quinlan a kolegovia odhalila.

V rozhovore pre agentúru Bloomberg, povedal: "Myslíme si, že rôzne formy cryptocurrencies prežije a bude robiť dobre.

"Myslíme si, že cryptocurrencies s potenciálnymi aplikáciami a utilít, ako ethereum alebo éter, šikovný kontrakt môže byť postavený na vrchole toho, decentralizovaných aplikácií.

"Bitcoin vo svojej súčasnej podobe nemôže urobiť."

"Ostatné cryptocurrecnies majú anonymity funkcie a súkromie, ktoré ďaleko presahuje úroveň Bitcoin a niektoré majú dobu spracovania transakcií, ktoré tiež predčia Bitcoin."

Quinlan porovnanie Bitcoin na začiatku platformy sociálnych médií, ktoré boli prekonané, ale novšie, viac funkčných miestach.

Povedal: "Ak sa pozrieme, a my použil analógiu a ja som hovoril o tom skôr, než k našim klientom, je to naozaj je, ak ste prirovnávať technológiu blockchain na niečo ako internet.

"Pozeráte sa na základných aplikácií tom, sociálne médiá, je len jedna aplikácia z Internetu, zatiaľ čo cryptocurrencies je len jedna aplikácia blockchain.

Ale existujú rôzne sociálne mediálne prehrávače.

"Tam sú hráči, ktorí začali na začiatku, keď platformy sociálnych médií prišlo, ale vzhľadom k tomu, že neboli technologicky tak pokročilé ako konkurentov, ktorí prišli dovnútra, skutočne vypadol z láskavosti s investormi.

"Bitcoin vo svojej súčasnej podobe, hoci tam sú naplánované aktualizácie pre riešenie otázok kapacity, myslíme si, že v prípade, že trh v podstate obracia chrbtom k Bitcoin tohto roku bude naozaj vypadnúť z láskavosti vo vzťahu k iným krypty, ktoré majú oveľa väčšiu užitočnosť a hodnotu dodať. "

Eulogy vyrobený Benjamin Quinlan


Rally Bitcoin môže pokračovať - ale je to viac spôsobené tým, ktorí predčasne ukončia školskú dochádzku ako základy? - MarketWatchBitcoin vyzerá istý bubliny - katastrofa už len čaká na...

Takže Bitcoin, potom. Bublina, alebo nie? Ak máte ignorovať argumenty, ktoré sa pokúšajú ospravedlniť svoje ocenenie, to vyzerá ako jeden, hoci s dynamikou, ktoré sú veľmi ťažko interpretovateľné. Ak máte načúvať im, vyzerá to, že spôsob, ako ešte viac, s väčšou dôverou v predstierané povahe argumentov. Nakresliť svoj vlastný konečné závery.

Velebenie zo strany Dr. Constantin Gurdgiev


Bitcoin Startup? Diskusia o ohňových čoskoroch prídu čoskoroMince Fire bude vyrábať nový týždenný zvukový program s názvom Fire Side Chatsthat bude predstavovať cryptocoin štartoch.

Každý týždeň budeme sedieť s štartu kryptomena a dozvedieť sa viac o zakladateľov, technológií, myšlienok, koncepcií a viac.

Ak vyvíjate spúšťacie kryptomena, miesta, produktu alebo služby, ktoré chcú počuť od vás.

Pošlite nám e-mail na:

Za bonusové body zahŕňajú súpravu médií, tlačovú správu alebo iné marketingové materiály, takže môžeme získať predstavu o tom, čo robíte, kto ste a aké sú vaše plány.

Obaja hostitelia programu vám e-mail, ak vybraný, aby sa na časy programov a nastavenie, ktoré s vami hovoriť o Skype a záznam šou.

To je vynikajúca príležitosť pre zvýšenie expozície pre váš spustenie!

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Ashley Madison únik: Čo robiť, keď čelia Bitcoin vydieranie

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin rezervy na 104%

Post Bitcoin

Flexibilné napájanie Bitcoin nebude stabilizovať Bitcoin cenu

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzostupe Po turbulentnom mesiaci!

Post Bitcoin

Bitové základy vysvetlené: ABC spoločnosti BTC

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: Fidor Bank používajúci Ripple, Huobiho dôkaz rezerv a ďalšie

Post Bitcoin

Graf výmenného kurzu Bitcoin a graf predikcie ťažkostí

Post Bitcoin

Príručka pre začiatočníkov na ťažbu Bitcoins

Post Bitcoin

2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Deflácia Časť 1: Deflačná povaha ceny Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin obchodné služby, a peňažné služby podnikov, sú na jar

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 21. - 27. septembra 2014