Ako prijímať dary Bitcoin na vašom blogu | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Ako prijímať dary Bitcoin na vašom blogu

Ako prijímať dary Bitcoin na vašom blogu

Prijímať dary Bitcoin

Ste v poslednej dobe počuli o novom systéme s názvom Bitcoin? Bitcoin možno definovať ako nový digitálny mene, ktorá bola zavedená na webe. Digitálna mena je účinný a bezpečný spôsob platenia na internete. Open source softvér je bezpečný avenue, aby sa platby. Možno ho použiť na rôznych platformách pre webové stránky napríklad hazardné hry, kde Bitcoin stala populárnou transakčné jednotka. Ako prijať Bitcoin donationsis jednu z otázok mnohí webmasteri žiadajú. Prijímanie Bitcoin ako darovanie je určite pre webmasterov teraz viac ako inokedy veľmi dôležité, pretože stále viac ľudí sa presúva do online platieb.

Akceptovať Bitcoin Dary - Čo je to?

Mnoho tech pútavé jednotlivcov sa už posunula k používaniu Bitcoin ale čo tí, ktorí stále nové myšlienke? Novým trendom, ktorý sa v poslednej dobe objavili, je vzhľadom k Bitcoin dary. Ako prijať Bitcoin donationson webu? Toľko otázok a vy ste odišiel bezradný, takže tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu pri vytváraní Bitcoin dary. Tento inovatívny koncept prijímanie peňazí pomáha, aby sa po celom svete platby rýchle, bezpečné a jednoduché. Skladá sa z technológie peer-to-peer, bez toho by bol pod dohľadom ústredného orgánu alebo bánk. Ak ste manipulácia stránky, kde môžu byť dary prijatý potom pomocou Bitcoin, proces sa stáva pomerne jednoduché.

Ako prijať Bitcoin Dary?

Akceptovať Bitcoin donationsin podobe Spojených štátu dolár (USD), euro alebo akékoľvek iné formy meny na štandardnom kurze. V súčasnej dobe existuje viac ako 12 miliónov Bitcoins v obehu, kde väčšina užívateľov sa skladajú z obchodníkov. Hlavných médií už prešetrujú na rastúcu popularitu Bitcoin dary. Použitím rôznych účinných nástrojov, ktoré premieňajú platby do Bitcoin menu, všetko, čo potrebujete je Bitcoin rozšírenie.

Bitcoin darovanie Tools

1. Darovanie premenných množstvách môžu byť vyrobené s použitím obrazu odkaz, ktorý podporuje spojenie Bitcoin a špecifický dar. Bitcoin QR codeimage možno umiestniť na svojich stránkach, ktoré tiež používateľom umožňuje umiestniť dary pomocou svojich chytrých telefónov. Pre zaistenie Bitcoin daru je dôležité udržiavať bezpečné prostredie.

Poznámka: Vytvorenie Bitcoin tlačidlo darovanie pre vaše stránky / blog. Akonáhle ste sa zaregistrovali, budete dávať Bitcoin darovanie tlačidlá a Bitcoin QR kód obrázok pridať na svoje stránky. Odporučil by som pridať aj pre väčšie pohodlie. Darovanie gombíky, Bitcoin adresa a QR kód obrázok vyzerať takto:

Vnútri tohto QR kódu je Bitcoin adresa, ktorá vyzerá takto: 16qT2iLQ7d5MiEkKWYau6mfRNHUFZ3NzHz

2. Ak chcete prijať Bitcoin dary na mieste potom alternatívne variant môže byť vo forme pultu darovanie. Umiestnením darované doposud'štítek na svojich stránkach ako súčasť kampane. Štítok môže indikovať časový rámec a štandardné čiastku pre darovanie používatelia chcú umiestniť. Nákupný košík plug-inov môže byť perfektné odpoveď na vašu otázku rovnako.

Poznámka: Použitie blockexplorer.comto dostať Bitcoin daru pultu. Majú tam inštrukcie. 

3. Platobné tlačidlá priamo pridať Bitcoin transakcie na svojich stránkach. Tlačidlo platba v zásade otvára prekrytie, ktoré možno ovládať, kým bola prijatá platba. Platobné stránky, ktoré sú podobné tlačidiel priamo prenesie užívateľa do online špeciálnej platobnej stránky. Platobné iFrames najmä spracovanie platby priamo bez otvorenia pop-up okná.

Kým sa snaží pochopiť Bitcoin dary, musíte sa uistiť, že váš web je bezpečný! Štandardné zabezpečenie webovej stránky zdôrazňuje potrebu vlastniť úplnú kontrolu nad transakcií vykonaných. Bitcoin adresa môže byť ľahko zachytáva počas publikácia, ktorá môže smerovať peniaze na inú doménu. Ak chcete vedieť, ako prijímať Bitcoin donationsand chrániť každú platbu potom využijú certifikátu HTTPS, ktorý právne chráni vaše stránky z nešťastnej udalosti.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin grafy - čo sú, ako používať grafy BTC

Post Bitcoin

Bitkavý medveď Peter Schiff sa zdvojnásobí: Dokonca aj za 4 000 dolárov je to stále bublina - Coindesk

Post Bitcoin

Twitch.tv začal prijímať Bitcoin na predplatné

Post Bitcoin

Deflácia Časť 2: Je bitová cena deflácia dobrá alebo zlá?

Post Bitcoin

Bitcoin je teraz na Bloombergu a Yelp!

Post Bitcoin

Štúdia: Hodvábna cesta bola zmenou paradigmy v obchode s drogami

Post Bitcoin

Arbitraging Bitcoin - Ako som dosiahla ROI vo výške 12,12% za 1 hodinu

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: rumunská nadácia Bitcoin Foundation, Dominikánska populácia, ktorá dostáva bitcoin a ďalšie

Post Bitcoin

Prvý súbor Bitcoin bankomatov v Los Angeles tento týždeň

Post Bitcoin

Nakoniec jednoduchý spôsob, ako poslať Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Účinky Bitcoin na systém D - Shadow Economy

Post Bitcoin

Zabezpečte svoju Bitcoin Peňaženku: Bitcoin Security Tips