19 miliónov dolárov stojí za predaj dražby v Austrálii - trh Bitcoin reaguje! | Slovak.globalsciencecollaboration.org

19 miliónov dolárov stojí za predaj dražby v Austrálii - trh Bitcoin reaguje!

19 miliónov dolárov stojí za predaj dražby v Austrálii - trh Bitcoin reaguje!

Austrália by mal byť čoskoro daboval "Bitcoin aukcie kráľ", ako $ 19 miliónov v hodnote BTC sa teraz predáva v to, čo sa očakáva, veľmi sporná verejná dražba. US Marshals Service koná najväčší Bitcoin aukcii vlani kde štyri výhercovi odniesol $ 14M hodnote BTC. Tieto Bitcoins boli zabavené z dnes už zaniknutej nelegálnym on-line obchodovanie s drogami spoločnosti Silk Road.

Austrálsky Bitcoin aukcie je výsledkom najväčšieho BTC záchvatu v histórii krajiny. Boli veľkosti od súkromnej osoby a BTC investor obvinený z účasti na obchode s drogami v EÚ. Na trhu Bitcoin reagovala pozitívne na správy; streľba BTC ceny na najvyššiu hodnotu pred dvoma rokmi.

Táto aukcia bol vyhlásený mája 3O 2016 s kolekciou 24,518 BTC v hodnote $ 19m pri oznámení čase. Jediný Bitcoin cena takmer zdvojnásobí od poslednej dobe aukcie BTC bola pomoc. Americká aukcia prilákal rekordný počet investorov, ale nie sme si istí, že to bude v prípade, tentoraz z dôvodu nárastu hodnoty a špekulácie na trhu Bitcoin.

Binárne Financial, Silicon Valley-založené Bitcoin nákup služieb je jedinou spoločnosťou, alebo osoba, ktorá oficiálne vyjadrila záujem súťažiť. Dvaja z najväčších víťazov z US Marshals Service Bitcoin aukcii itBit a Pantera Capital povedali oni nezúčastňujú, a to bez udania dôvodu alebo dôvodoch sedí.

Budeme aj naďalej sledovať austrálsky BTC aukcie, rovnako ako reakcia na Bitcoin trhu k nej a podá vami neskôr. Zostaň naladený!Veľké vlády rozdrvia Bitcoin, ale nebudú to zabíjať - ForbesBohužiaľ pre Bitcoin nadšencov deň Bitcoin nahradí národné meny nikdy nepríde. Big vlády majú silu rozdrviť Bitcoin Bitcoin pred ich drťou.

Napriek tomu bude digitálne mena nezmizne. Technológia za ním je príliš silný byť riadený veľké vlády. Bitcoin sa vráti späť do svojej starej role: zberateľskú menu pre nadšencov tech zdatných.

Velebenie urobené: Panos Mourdoukoutas


Millionaire investor Howard Marks hovorí, že kryptocurčenie nie je skutočné - Business InsiderHoward Marks, miliardár investor a zakladateľ spoločnosti Oaktree Capital Management je skalopevne presvedčený o jeho postoj k cryptocurrencies ako Bitcoin, éter a iní: "Sú to skutočné."

"Niektorí ľudia sú dychtiví špekulovať na digitálne mene za účelom dosiahnutia zisku," píše. "Iní chcú dať trochu peňazí do týchto aktualizovanom-ziskový javy skôr než riskovať chýbať. Ale nie si skutočný! "

Velebenie urobené: Howard Marks


Sarah Blincoe hovorí The Bit Drop zadarmo Bitcoin pre 70.000 obyvateľov DominikyProjektový manažér Sarah Blincoe hovoril s Seanom o "Bit Drop," bezprecedentnej snaha distribuovať zadarmo Bitcointo obyvateľov celého suverénneho národa. Digitálne mena klesne na malom ostrove Dominika na Pi deň (14. Marec), 2015, s pomocou Coinapult (distribúcia SMS) a College kryptomena sieti (vzdelávanie), medzi ostatnými.

Bit Drop
Web:

Http://letthebitdrop.com/

Twitter:

Kontakt:
darovať: 16J8UAn5wNiCRLYkfkSZsAtWN3SG1VD7tp


Bitcoin: podobne ako Gold Gold blázon - Hľadanie alfa2008 - podvod začína, "Trvalé pridanie konštantného množstvo nových mincí je analogický zlatokopov zvyšoval zdrojov pridať zlato obehu." Satoshi Nakamoto 2008.

Skutočnosť - ťažba Bitcoin nemá podobnosti zlata alebo ťažobnej zlatom, ale veľa podobností k podvodným trblietania Bláznovo zlato (pyrit, chemický vzorec (FeS2)).

Podvod pokračuje, predstavovať termín "Gold 2,0" s cieľom posilniť podvod podobnosti k zlatu. Ďalej len "ocenenie" zlatých 2,0 prepínačov z fixných nákladov na určovanie cien báze.

Podvod pokračuje s "reálnym hodnoty" Bitcoin je odvodená od úplne špekulatívne obchodovanie na burzách Bitcoin podlieha cenovej manipulácie, spolu so zavedením termínových trhoch.

Ďalším krokom, SEC schválenie Bitcoin ETF, nasleduje troch pákových ETF, a režim Bitcoin je pripravený spôsobiť finančné zmätok a nákazu vedúce k GFC 2.0.

Velebenie zo strany Roberta Honeywill


Bitcoin bankomatov blízko mňa - kompletná mapa Bitcoin ATMSS nedávny nárast cien v BitcoinI've dostával veľa otázok o nákupe Bitcoins s hotovosťou. Pre tých z vás, ktorí nie sú oboznámení s Bitcoin ATMsit to v podstate fyzický stroj, ktorý vám umožní uložiť nekryté peniaze (tj doláre, eurá, atď.) A odňať Bitcoins priamo do Bitcoin peňaženky.

Tu je krátky príklad, ako to funguje:

Dnes chcem vám ukázať kompletný zoznam Bitcoin bankomatov po celom svete dovolením CoinATMRadar. Stačí nájsť svoje miesto a zistiť, kde je najbližšia miesto môžete získať Bitcoins. Niektoré bankomaty umožňujú tiež uložiť Bitcoins a vyberať hotovosť. Takže ak hľadáte preplatiť na svojich počiatočných investícií Bitcoin je to tiež dobré riešenie.

Každá ATM trvá určitú províziu z výmeny a to sa líši, takže sa uistite, že ste si vedomí poplatkov pred začatím von. Mapa hore tiež umožňuje vyhľadávať Altcoin bankomatov, ak si chcete kúpiť / predať ďalšie Cryptos.

Ak ste mali nejaké skúsenosti s používaním Bitcoin bankomatov Rád by som to počuť komentáre časti nižšie.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin grafy - čo sú, ako používať grafy BTC

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 14. - 20. september 2014

Post Bitcoin

Alternatívy Google Adsense pre Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Bitcoin oficiálne právne v Kalifornii! Gov. Jerry Brown podpísaný AB129!

Post Bitcoin

Mince Stručná denná správa: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

BetChain sa stáva vedúcim kasínom Bitcoin v viacjazyčnej podpore

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralizácia: Trh sa sama stanovuje

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Zbohom na zlomkové rezervy

Post Bitcoin

Bitcoin denná správa: Brazília hovorí, že je príliš skoré na nariadenie Bitcoin, Charlie Shrem odsúdený na 2 roky vo väzení

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Keď sú správy a nie sú dôležité

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 24. - 30. august 2014

Post Bitcoin

Hlavný prúd Bitcoin Časť 2: Academia a laici