Bitcoin Country! Top 10 národov, ktoré milujú BTC | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Country! Top 10 národov, ktoré milujú BTC

Bitcoin Country! Top 10 národov, ktoré milujú BTC

Je to Bitcoin prevzatia a ak si nie ste v tomto zozname desiatich najväčších krajín, ktoré prijímajú tento jav obchodníka, potom nie ste súčasťou Bitcoin krajiny. Bitcoinhas veľký potenciál. Možnosti sú nekonečné, ale ešte dôležitejšie je, že bol spomenie ako prvý naozajstný globálnej meny, možno to bude zjednotiť a doplniť globálne e-commerce. Každý môže použitý tento nový internetový menu, ale iba tieto desiatke národy, ktoré budú uvedené v tomto článku majú najviac ústretový miesta tak preto tieto národy sú deklarované Bitcoin Zeme.

V zozname, ktorý sa objaví v tomto článku pochádza zo zdroja údajov coinmap.org ktorý sleduje globálne BTC umiestnenie obchodníka. Existujú 5.400 obchodníci sú uvedené na celom svete a miesta sú aktualizované každú hodinu. Populácia vo vzťahu k počtu miest, kde môžu spotrebitelia využívajú bitcoins je vzorec použitý získať perspektívu, ktorí skutočne patrí v Bitcoin krajine. Nižšie sú uvedené top 10 Bitcoin spriatelených národov daboval Bitcoin zemi!

Bitcoin krajiny - Top 10 Bitcoin spriatelených krajín

Tieto národy sú uvedené od najmenej ústretovosťou voči maximálne v ústrety miestach. Prvých 10 krajín pre dáta adoptionto BTC obchodníkov, ktoré tvoria Bitcoin Krajina sú nasledujúce: Taliansko, Spojené štáty, Veľká Británia, Fínsko, Austrália, Singapur, Holandsko, Kanada, Slovinsko a najviac ústretový umiestnenie Bitcoin Zem je Isle of Muž. Ako bonus počet Bitcoin ATMsis tiež, aj keď neboli zohľadnené na rebríčku v danej krajine.

ČÍTAJTE TIEŽ: Zoznam krajín, ktoré majú zakázaný Bitcoin!

Ako ďalšie poznámka počet Bitcoin uzlov neboli zohľadnené, aby ako na obrázku nebude presne odrážať podporu BTC infraštruktúry v danej krajine alebo regióne. To by výrazne pomohlo Spojené štáty (39,80%), zatiaľ čo všetky ostatné krajiny je pozadu s bežcom nahor (Nemecko) je v jednociferné čím vytvára tento zoznam Bitcoin krajiny.

Bitcoin je decentralizovaný, a preto je anonymný elektronická mena, ktorá prvýkrát vznikla v roku 2009. Je to stále nie je jasné, do akej miery Bitcoin môže ísť etablovať do hlavného prúdu ekonomiky, ale národy uvedené v tomto článku boli prijaté Bitcoin ako prostriedok na nakupovať tovar a služby na internete viac progresívne čo je naozaj členovia Bitcoin krajiny.

Zoznam predajcov Bitcoin (Kto prijíma Bitcoins) rastie každý deň, takže veľa národov je potrebné sa pýtať sami seba. Chcú zostať mimo hru, a nie byť súčasťou tohto kruhu, ktorý vytvoril nový klub s názvom Bitcoin Country? Pri písaní tohto článku som rozhodne viem, že by to bola chyba, pretože ak sú splnené všetky odhady a predpovede, že bude Bitcoin CountryTakeover.

Bitcoin Krajina: Obchodníci Príjem Bitcoin podľa kontinentov

Foto Credit: cointelegraph 

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin Domain Name BTC.com Predané za 1 milión dolárov USD!

Post Bitcoin

2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitové základy vysvetlené: MNOs spoločnosti BTC

Post Bitcoin

9. apríla 2015

Post Bitcoin

OP-ED: Potrebujeme viac profesionalizácie na trhu analýz cien Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin ako komodita: Licencia na daň?

Post Bitcoin

Bitcoin v roku 2014: Ups a downs roka

Post Bitcoin

Bitcoin je teraz na Bloombergu a Yelp!

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Twitch.tv začal prijímať Bitcoin na predplatné

Post Bitcoin

Bitové základy vysvetlené: ABC spoločnosti BTC