Bitcoin Domain Name BTC.com Predané za 1 milión dolárov USD! | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Domain Name BTC.com Predané za 1 milión dolárov USD!

Bitcoin Domain Name BTC.com Predané za 1 milión dolárov USD!

Josh Garza z GAWMiners je teraz úplne nový majiteľ domény Bitcoin nameBTC.com! Pán Josh kúpil Bitcoin názov domény pre čierny $ 1 milión dolárov USD. Nikto vlastne nevie, kto predtým boli registrované alebo vlastnili doménu Bitcoin ale to bolo vypísané na predaj asi pred týždňom. Spoločnosť zastúpená názov domény Bitcoin kontaktoval niektoré z kryptomena trhu veľkých hráčov, ale Josh bol šťastie odísť s BTC.com. Meno Bitcoin domény nebol v dražbe.

Bitcoin Domain Name vypredané!

Tieto Bitcoin domén namewas uvedená ako, Vzájomné Ponuka 'a, Kúp teraz' vlastníctva. Nie sme si istí, či Josh Počiatočná ponuka bola za $ 1 milión, alebo keď vyjednal cenu nadol. Uvedenie BTC.com na vyššiu horká vziať všetky aukcie by bol veľký záujem a bol by prilákal niektoré z najväčších Bitcoin investorov na svete. Teraz je príliš neskoro, ak Josh plánuje preletí Bitcoin názov domény. Josh zistil, že predložila najvyššiu ponuku pre Bitcoin doménové meno, keď sa prebudil k e-mailu, ktorý čítal:

Josh Garza
Takže ste chceli nejaké novinky?

Kúpil som si btc.com za 1,1 milióna :)

Josh s družinou GAWMiners je jedným z hlavných Bitcoin miningplayers v Bitcoin spoločenstva a jeho investície do BTC.com ukazuje, koľko je ochotný ísť na podporu Bitcoin a jeho príčiny. Dúfame, že ostatní Bitcoin a potenciálni Bitcoin investori vzali na vedomie. To je ďalší známkou toho, že Bitcoin ako kryptomena je tu k pobytu a je viazaný na prevzatie svetovom trhu meny útokom. So spoločnosťami, ako je Bitfury zvyšovanie zaťaženia peňazí a viac Bitcoin Bitcoin a spriaznených spoločností prichádza s IPO, bude to hlúpe, ak nie úplne trápne pre veľké časové finančných aktérov zostať pozadu v Bitcoin rozbehnutého vlaku.

Cryptocoinsnewsreached sa Joshovi a povedal toto:

Ako bol Bitcoin zmenil svoj život, a ako ste sa priblížil peniaze?

Bitcoin je Money. Určite to dáva nový pohľad na univerzálnu menu a hodnotu každého veriť v rovnakej mene. To je veľký dôvod, prečo som sa dostal do neho začať. Povedal by som, že pre mňa osobne, to mi pomohlo pochopiť; Nie som ten človek, ktorý práve verí moja firma potrebuje rast, cítim priemysel ako celok potrebuje k rastu. Pre mňa je to, že musíme investovať do toho, čo veríme. Neexistuje lepší spôsob, ako ukázať vám veriť v niečo, než investovať svoje peniaze a čas. Zálohovať s šekovú knižku. Pre mňa, ja verím v tomto odvetví, a som ochotný investovať svoje peniaze som urobil vo svojich ďalších spoločností, ktoré ho podporujú a pomáhajú mu rast. To je, ako sa to zmenilo môj pohľad.

Tím BitcoinValues.netwould rád využil tento čas zablahoželať Josha na svojom veľkom Bitcoin domény nameBTC.com nákup a prajeme mu veľa šťastia. Sme vytiahnutím pre vás Josha!

Zdroj: cryptocoinsnews

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Je Bitcoin ťažba stojí za to?

Post Bitcoin

Hlavný prúd Bitcoin Časť 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Najlepšie ťažobné zariadenie spoločnosti Ethereum (2018 aktualizované)

Post Bitcoin

Bitcoin denná správa: Lawsky Outline revidované BitLicense, GAW spúšťa Paycoin a ďalšie

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Možnosti pre začiatočníkov

Post Bitcoin

Správna analýza cien bitových cien Časť 1: Metodológia

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvetlil: IJKs BTC

Post Bitcoin

Mince proti Btc-e proti BitStamp - Najlepšie miesto na nákup Bitcoins

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: rumunská nadácia Bitcoin Foundation, Dominikánska populácia, ktorá dostáva bitcoin a ďalšie

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 24. - 30. august 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Zbohom na zlomkové rezervy

Post Bitcoin

Bitcoin grafy - čo sú, ako používať grafy BTC