Bitcoin ceny na vzostupe Po turbulentnom mesiaci! | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ceny na vzostupe Po turbulentnom mesiaci!

Bitcoin ceny na vzostupe Po turbulentnom mesiaci!

Napriek pádu jedného z Bitcoin je najväčší a najviac zavedené výmenného spoločnosti Bitcoin je na vzostupe opäť po veľmi turbulentné mesiac! Prečo Bitcoin odmieta zomrieť? Je to jedna z mnohých otázok, ľudia žiadali od Mt. GOX zostúpil s viac ako $ 600 miliónov v hodnote bitcoins zákazníkov, ktoré viedli k Mt. GOX podanie návrhu na konkurzné ochranu. Bitcoin pricesare na vzostupe!

Menové skeptici virtuálne mal loptu. Niektorí dokonca vzal na najväčších svetových médií echo, Povedal som, že robiť 'výraz najčastejšie používané, keď jeden predpovedá zničenie niečoho. K podporovatelia bitcoins však chce mať posledné smiech. Bitcoin pricesrose prvýkrát v tomto týždni a visieť za veľký vrátiť.

Bitcoin cien na vzostupe!

Niektorí hovoria, že Bitcoin bola cesta cez oceňujú a čo sa stalo, je jednoducho úpravu ceny. Ale my sme presvedčení, Bitcoin pricesare asi prekvapí každého. Epizóda na Mt. GOX by mali slúžiť iba ako príležitosť pre budúcnosť bitcoins a vážnejších výmen a investorov, aby zvýšili. Dokonca aj jeden z najkonzervatívnejších kongresmanov bývalý americký kongresman Ron Paul raz povedal Bitcoin mohla byť alternatívou k doláru Spojených štátov.

Podľa nezávislej, existujú 3 dôvody, prečo bitcoins nezmizne:

1. Ľudia, ktoré veci v to verí.

Ak ste sa zoradia vlajkovou kolíše proti odporcov, je ťažké ignorovať porovnávacia mejkap oboch.

Propagátormi krypto-mene sú často činitelia a tvorcovia. Sú to ľudia ako Marc Andreessen alebo vyšších web priemyselnými manažérmi firiem: inžinieri a podnikatelia, ktorí sú v súčasnej dobe vytvára oveľa viac bohatstva ako ostatné priemyselné odvetvia. To znamená, že ak sa domnievajú, že vášnivo niečo, oni stavať veci na jej podporu.

Naproti tomu mnoho z najhlasnejších skeptikov zodpovedali profilu inštitucionalizovaných podpredsedov osobného aj profesionálneho kapitálu investovaného do status quo. Pracujú pre banky, sú uvedené s cennými papiermi a ďalšími finančnými inštitúciami a nič získať - a veľa stratiť - je Ak systémy, ako Bitcoin naďalej zakoreniť v povedomí verejnosti.

Veľmi častým dôvodom proti Bitcoin daný besuited odporcov je: "Ja tomu nerozumiem." Vo svete ovládanom neurčitými derivátov a CFD, je to naozaj pádny dôkaz tvrdenia?

2. Čínski investori to páči.

Ako už bolo uvedené, nárast hodnoty Bitcoin bol najprudší, keď najstaršie čínska burza Bitcoin - BTC Čína - vzala na financovanie. Aj napriek tomu, že krypto-mena je zakázaný v Číne, čínski investori naleje do Bitcoin.

3. Bitcoin sa zdá, že sme získali dôveru.

Jedným z kľúčových prvkov k akejkoľvek rádoby meny - najmä ten, ktorý nie je podporená aktíva, ako zlato - je dôvera.

V prípade zisteného meny ako dolár, že dôvera je suverénny záväzok vlády a inštitúcie.

Kým Bitcoin nemá nič spoločné sa blíži tejto úrovne hĺbky, jej prežitie Mt GOX zrútenia je významná skúška prešiel. To signalizuje potenciálnymi používateľmi a investormi, že v prípade ďalšej takejto udalosti dôjde, ich virtuálnej hodnotu, môže nezmizne cez noc.

********

Aby bolo jasno, nemám žiadnu vlastnú Bitcoin. Nie som ani pravdepodobné, že kúpiť akýkoľvek čoskoro (novinári nie sú zvyčajne investor-grade jednotlivci). Ale môžem jasne vidieť využitie pre Bitcoin: s trochou väčšieho rozvoja, je to veľmi efektívny, bez trenia spôsob prevodu peňazí a prijímanie platieb.

Môžem Ak vidieť, existujú milióny ďaleko chytrejší ľudí, ktorí si to tiež vidieť. Ja by som stavil na Bitcoin umiera v dohľadnej dobe.

Aké sú vaše dôvody, prečo Bitcoin nezomrie?

[Photo Credit: ihavebitcoins]

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Ako zálohovať Bitcoin peňaženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Bitcoin prevodník meny - Ako previesť Bitcoin na USD

Post Bitcoin

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

AsiaCoin Prechody do dôkazu výhry

Post Bitcoin

Bitcoin denná správa: Brazília hovorí, že je príliš skoré na nariadenie Bitcoin, Charlie Shrem odsúdený na 2 roky vo väzení

Post Bitcoin

Alternatívy Google Adsense pre Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Graf výmenného kurzu Bitcoin a graf predikcie ťažkostí

Post Bitcoin

Bitkavý medveď Peter Schiff sa zdvojnásobí: Dokonca aj za 4 000 dolárov je to stále bublina - Coindesk

Post Bitcoin

Win USB Miner 100% zadarmo - Môj Bitcoin Litecoin Dogecoin z domu!

Post Bitcoin

Je Bitcoin ťažba stojí za to?

Post Bitcoin

Ako prijímať dary Bitcoin na vašom blogu

Post Bitcoin

Byť čestný