Bitcoin prevodník meny - Ako previesť Bitcoin na USD | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin prevodník meny - Ako previesť Bitcoin na USD

Bitcoin prevodník meny - Ako previesť Bitcoin na USD

Bitcoin na USD

Uvažujete o získanie vlastných Bitcoins? Skvelé! Tie sú určite robiť správna voľba, a medzi začne dôvody, že by skutočnosť, že Bitcoins sú úplne bezpečné, ľahké s vedomím, že nemusíte chodiť do banky a tam, aby ich uložil (a to najmä v centrálnej banky), a zo všetkého najviac, sú konvertibilné na doláre. Jednoduchšie povedané, oni sú rovnako dobré ako hotovosť mínus hromadne. Keď už hovoríme o Bitcoin k obráteniu USD, ako sa vám ísť o tom? Ale do tej doby, za predpokladu, že ste, ale začiatočník v celom tejto schéme, poďme diskutovať o niekoľko hlavných kľúčových bodov, ktoré by ste mali vedieť o Bitcoins.

Bitcoin nie je skutočné mince

Čo je Bitcoin? Bitcoin je v podstate kryptomena, čo je digitálny typ platby vyrobené alebo "vyťaženej" napísal nepreberné množstvo ľudí v globálnom aspekte. To umožňuje okamžité peer-to-peer obchodov po celom svete a to buď bezplatne, alebo malými nákladmi. Avšak, ako začiatočník, že by bolo najlepšie, aby sa zdržali osobné "dobývania". To by bolo ideálne, aby buď vyskúšať overené zmenáreň stránok, ktoré by umožnili obchodovanie s devízami na Bitcoins. Existujú tiež bankomatov praskanie v rôznych oblastiach, ktoré sa automaticky prevádzajú peniaze z vašej banky Bitcoins, takže vám potvrdenie o váš záznam a doklad o kúpe, ktorý by mohol prísť veľmi vhod, keď sú rozdiely nevyhnutné.

Bitcoins proti krádeži

Vrátane Bitcoins je len tak dobrý, ako je patentovanie so svojim menom. Preto tieto cryptocurrent mince nemôžu byť vyhľadávaný od vás nikto, ak im priamy prístup k počítaču alebo lepšie povedané k svojmu Bitcoin účtu. Avšak, tieto digitálne mince sú zasadené do pevná bezpečia.

Bitcoins nie sú zdanené

Jeden z najkrajších pôžitky Bitcoins je skutočnosť, že sa v žiadnom prípade stanovenom s potrebou byť zdanené. V tomto zmysle obchodovanie svoje doláre za týchto cryptocurrent subjekty je rovnako dobrá ako zabezpečenie sa od nákladných hlbín zdanenia. Z tohto dôvodu si môžete jednoducho previesť do skutočného amerického dolára mena alebo akejkoľvek mene na to príde vždy, keď stanovuje, že je potrebné ju odovzdá na vás. To nás teraz vedie do hlavného jedla: previesť Bitcoins na doláre.

Bitcoin voči doláru - Previesť Bitcoins na doláre: Ako na to?

Bitcoin na USD

# 8211; preložením Bitcoins alebo BTC do skutočnej dolárovej meny je vyrobená pomerne jednoduché použitie Bitcoin Kalkulačka. Rovnako ako obvyklé veci, hodnota Bitcoin je tekutina - má tendenciu sa meniť z hodiny na hodinu. S tým na mysli, budete určite potrebovať nástroj, ktorý vás udrží krok s real-time hodnoty Bitcoin a Bitcoin kalkulačka len sa stane, že je prínosom pre to. Napríklad pomocou tejto kalkulačky od Bitcoinvalues.net, dostanete najvyššiu hodnotu up-to-date v BTC, čo by bolo potrebné na určenie, koľko by ste mali dostať za kryptomena máte, ako ste ich obchodovať na menovom trhu,

Poznámka: Ak máte bitcoins by ste chceli predať, môžete tak urobiť @ Coinbase. Ak by ste radšej predať in-osoba vo vašej oblasti, pokladňa: LocalBitcoins.

Pre túto chvíľu, aktuálna hodnota bitcoinranges od asi 430 do 636.5 za Bitcoin, a to vždy niekedy zmení behom hodiny, zvyčajne v smere nahor a ísť späť do svojho dynamického stredu otáčania - a to by malo stačiť, aby vám na veľtrhu hrať so svojimi peniazmi. Chcete previesť Bitcoin voči doláru? Prejsť na bočnom paneli na pravej handside tejto stránky a uvidíte kalkulačku Bitcoin výmenný kurz!

Sledujte nás na Twitteri / Facebooku

[Bitcoin-mena-kalkulačka]

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Mincová stručná denná správa: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet vecí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvetlené - sú Bitcoin Transakcia skutočne zadarmo?

Post Bitcoin

Bitové základy vysvetlené: MNOs spoločnosti BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba môže byť výhodnejšie čoskoro

Post Bitcoin

Bitcoin denná správa: Partneri BitPay s aplikáciou Demandware, SpectroCoin prináša pohodlné riešenia pre Európanov a ďalšie

Post Bitcoin

Bitcoin grafy - čo sú, ako používať grafy BTC

Post Bitcoin

Mince Stručná denná správa: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

BTCRobot - automatizované Bitcoin Trading Software Bot recenzia

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Príručka pre začiatočníkov

Post Bitcoin

Správna analýza cien bitových cien Časť 1: Metodológia

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Bitcoin by mohol byť tu už 100 rokov, ale je pravdepodobnejšie, že sa úplne zrúti, hovorí laureát Nobelovej ceny - CNBC