3 bezpečné spôsoby, ako bezpečne ukladať Bitcoins | Slovak.globalsciencecollaboration.org

3 bezpečné spôsoby, ako bezpečne ukladať Bitcoins

3 bezpečné spôsoby, ako bezpečne ukladať Bitcoins

Ukladanie bitcoinshas stala hlavným dôvodom na obavy. Navyše, keď budete ukladať bitcoins v online peňaženke, výmena, alebo v HYIP (High Yield Investment Program), nikdy neviete, čo sa stane s nimi. Tam bolo veľa prípadov tzv krypto menovej služby, ktoré už vymizla s mnohými bitcoins.

V niektorých prípadoch boli napadnuté veľké Bitcoin služby. Vôbec prvý Bitcoin hack bol zaznamenaný v roku 2011, kedy sa užívateľ "Allinvain" od bitcointalk.org bol hacknut a stratil 25.000 bitcoins, ktoré boli v hodnote približne $ 500,000 v tej dobe a v súčasnosti sú v hodnote 5,75 milióna dolárov. Ďalším príkladom je Mt. GOX, ktorý bol jedným z najvyužívanejších vymenený späť, keď to existovalo. Výmena bola hacknut v roku 2011, čo malo za následok stratu okolo 2000 bitcoins a výmena v režime offline po mnoho dní. To všetko volá po silnej bezpečnostné opatrenia, ktoré sa majú vykonať, a dnes, budete mať vhľad do rôznych bezpečnostných opatrení.

Bitcoin Insurance

Prvá a najdôležitejšia vec je cyber insureance. V súčasnej dobe, Xapoand Coinbasehave boli poistení. Coinbase je poistená u Aon, ktorá je jedným z popredných svetových poisťovacích služieb, zatiaľ čo Xapo bola poistená Meredian poistenia. Cyber ​​poistenie môže byť prielom pre bezpečnosť, pretože jeho vlastnosti a bezpečnosť. To môže tiež pomôcť pri rozširovaní užívateľskej základne, ako Cyber ​​poistenie Bitcoin zaručí užívateľom svojich finančných prostriedkov v prípade, že sú ukradnuté. Napríklad Coinbase bol poistený, a to má neuveriteľných 2,1 milióna užívateľov.

Toto poistenie je jediná svojho druhu s firmou je poistená pre mnoho typov hack a kompromisov, ako je interná krádeže, straty finančných prostriedkov v dôsledku softvér chyba, závada, bitcoins uložené na serveroch a pod Ale nevraciame používateľa v prípade, že havent prijaté primerané bezpečnostné opatrenia, overovanie, ako je 2 faktor, alebo ak je účet používateľa bola ohrozená v dôsledku nedbanlivosti.

Offline Peňaženky

Zjednodušene povedané, v režime offline peňaženky sú v bezpečí pred online zraniteľnosťou, ako je napríklad diaľkovej správy trójske kone, malware, vírusy a keyloggery. Existuje mnoho typov off peňaženky, ako sú papierové tašky, peňaženky atď hardvérových Coinbase drží 98% všetkých svojich prostriedkov v režime offline v klenbách sa nachádzajú po celom svete. Zálohy sú diverzifikované do papierových zálohovania, zálohovanie USB. Pre zvýšenie bezpečnosti opatrenia, sú dokonca šifrovaná. Pre hrsť užívateľov, chladiarenské peňaženky môže byť tad príliš ťažké zvládnuť,

Xapo má niektoré jedinečné a zdanlivo nepriestrelné bezpečnostné opatrenia vykonali. Firma už skôr použitý na nabíjanie 0,12% Poplatok za čiastky uloženej vo svojich trezoroch si aj oni v poslednej dobe o oslobodení poplatku čo je služba úplne zadarmo. Navyše Xapo teraz používa satelitu z Satellogicto úložiska vitálnej informácie / dáta, ktorá umožňuje veľmi bezpečné ako normálne, nikto nemôže ísť a zaseknúť satelitu. Okrem toho, Xapo má multi podpis zariadenie, ktoré ďalej posilňuje bezpečnosť.

Bitcoin Wallet s multi Podpis

Existuje mnoho rôznych metód, aby spustila Bitcoin transactionssafely, ale multi-signaturetechnology je zďaleka jedným z najlepších a najbezpečnejší spôsob, ako vykonávajú transakcie. V peňaženke s multi podpisu, existuje určitá skupina súkromných kľúčov, a musí byť podpísaný, aby transakcie, ktoré majú byť vykonané určitý počet týchto kľúčov. To je veľmi užitočné, pretože ak hacker získa prístup k vašej Bitcoin peňaženky, podpisuje svoj kľúč a začne transakciu pre bitcoins vo vašej peňaženke, ktorý bude odoslaný na seba, pretože stále existuje určité množstvo kľúčov, ktoré musia byť podpísaná, inak nebudú vykonané transakcie. Vďaka tomu, a to aj v situácii, tu spomínaného, ​​vaše bitcoins zostanú v bezpečí.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Keď sú správy a nie sú dôležité

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Príručka pre začiatočníkov

Post Bitcoin

Ste niečím z týchto 8 obchodných osobností Bitcoin?

Post Bitcoin

Bitcoin smerujúci na 0,00 $ a veľa stratí všetko, keď bublina vybuchne - varuje investor Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

19 miliónov dolárov stojí za predaj dražby v Austrálii - trh Bitcoin reaguje!

Post Bitcoin

Bitové základy vysvetlené: ABC spoločnosti BTC

Post Bitcoin

Bitcoin IRA recenziu - Tax Free Crypto?

Post Bitcoin

Bitcoin prevodník meny - Ako previesť Bitcoin na USD

Post Bitcoin

Bitové základy vysvetlené: MNOs spoločnosti BTC

Post Bitcoin

2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Bitcoin denná správa: Brazília hovorí, že je príliš skoré na nariadenie Bitcoin, Charlie Shrem odsúdený na 2 roky vo väzení

Post Bitcoin

FATF: Bitkoin pozitívny, ale riskantný pre vlády