6 reštaurácií, ktoré prijímajú Bitcoin | Slovak.globalsciencecollaboration.org

6 reštaurácií, ktoré prijímajú Bitcoin

6 reštaurácií, ktoré prijímajú Bitcoin

Bitcoinis prijímané rastúcim počtom malých podnikov, vrátane reštaurácií, ktoré zmenia váš digitálny menu na výbornou kuchyňou. Tu je zoznam 6 reštaurácií, ktoré začali užívať Bitcoin ako platbu za potraviny.

1. Whiffies Fried Pies- Portland, OR - Prijatie Bitcoin Od februára 2013

Toto jedlo kamión, aj keď nie tradičnej reštaurácii, robí vyprážané ručné koláče plnené pikantné prísad, ako sú grilované hrudníka a kuracieho mäsa, alebo zdravé ovocie, ako sú bobule, jablká a broskyne. Whiffies začal prijímať Bitcoin vo februári 2013, a majiteľ Greg Abbott hovorí, že došlo veľmi málo problémov, od tej doby. V skutočnosti, jeden z jeho obľúbených výhodách prijatia Bitcoin je interakcia s ľuďmi, ktorí ho používajú. Abbott hovorí, že sa teší stretnutie "Naozaj chytré ľudí, ktorí sú na špici."

2. Thelonious morský čert - Cambridge, MA - Bitcoin stúpenec od februára 2013

Podávať väčšie Boston oblasť s jedinečnou vziať na sushi a ďalšie ázijské špeciality, Thelonious morský čert sa stal prvou reštaurácia v Novom Anglicku prijať Bitcoin už vo februári 2013. Skupina študentov z MIT presvedčil vlastníka, Jamme Chantler, že došlo k obrovský nevyužitý trh nadšencov Bitcoin ktorí hľadali fyzických miestach míňať svoje peniaze. "Cítili sme, že v prípade, že je skupina i len hŕstka Bitcoiners túžia vymeniť svoje digitálne mince pre sushi a slaninou Pad Thai," Chantler hovorí, "potom sme nadšení, že im v ústrety!"

3. Cafe Berlin Las Vegas, NV - German Food pre Bitcoins Od mája 2013

Niekto unavený z dlhej noci hazardu, s peňaženkou plnou bitcoins a túžbou po autentickej nemeckej jedlo, mohol urobiť oveľa horšie, než Cafe Berlín. Táto malá reštaurácia v južnej Vegas ponúka širokú ponuku lahodných jedál, vrátane rôznych prípravkov klobása a mnoho druhov rezeň. Po začiatku prijímania Bitcoin v máji 2013, Cafe Berlín zaznamenal mierny nárast zákazníkov a len raz mal problém s spracovania Bitcoin transakcie.

4. Flyte World Jedálenský a pestovania Nashville, TN - Bitcoin pre labužníkov Od novembra 2013

Fakturačnú seba ako "neformálne, ale elegantný jemné kulinársky zážitok," Flyte si kladie za cieľ byť jedným z najviac sociálne uvedomelý reštaurácií v Tennessee pomocou udržateľné zdroje mäsa a chovaný predložiť, kedykoľvek je to možné. Tento vnímavý prístup sa vzťahuje aj na ich platobný systém, ktorý začal prijímať Bitcoin v novembri 2013. Od tej doby, reštaurácia má 23 zákazníci platiť Bitcoin a podľa spolumajiteľ Scott Sears, BTC užívatelia zvyčajne trávia 15% viac než priemerný zákazník. Bol raz jeden technický problém, kedy by mohol Coinbase aplikácia nemôže pripojiť na servery, ale toto bolo napravené pomocou BitPay miesto. Sears hovorí, že je to znamenie sily Bitcoin je: "Tento druh flexibility nie je k dispozícii u spracovanie kreditných kariet"

5. FlameStone American Grill- Oldsmar, FL - Bitcoin Accepted Od februára 2014

Nachádza sa v malom mestečku na okraji Tampa, FlameStone používa prírodné varnej techniky ako zahriatí nad otvoreným ohňom a používať lávový kameň, aby sa guacamole. V reštaurácii sa začala prijímať Bitcoin pre svoje darčekové karty vo februári 2014 a od tej doby videl hŕstku zákazníkov platiacich za digitálny meny. Majiteľ Nick Pappas hovorí, že správy v tlači bola kopa zábavy, aj keď má "pocit vítaný a prijatý stále rastúci Bitcoin pozor." Miestna skupina Bitcoin Tampa Bay Bitcoineersare tiež očakáva, že začne týždenný Meetups na FlameStone v najbližších týždňoch.

6. Lamppost Pizza- Reno, NV - jedinečný štýl taliansky výraz pre Bitcoin Od apríla 2014

Vyhlasovať, že je prvý reštaurácií v Reno prijať Bitcoin, Lamppost začal brať digitálne meny v apríli 2014 výmenou za veľkú škálu pízz, cestovín a sendvičov. Špeciálna ponuka zahŕňa Taco pizza, pikantné thajskej kuracie Pizza a Chicago pes Pizza. Podľa majiteľa Jay Watson, väčšina zákazníkov platiacich s Bitcoin boli od miestnej stretnutie nadšencov Bitcoin, ale prax tiež urýchlil rozhovory s klientmi, ktorí sú zvedaví na digitálne mene, a chcú sa dozvedieť viac.

To sú len hŕstka z reštaurácií, ktoré berú Bitcoin a ďalšie budú určite vyskočí do budúcnosti. Tam je takmer žiadny koniec najrôznejších chutných potravín, ktoré môžu byť predávané s kryptomena.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Správna analýza cien Bitcoin: Úvod do oceňovania USD

Post Bitcoin

Bitcoin Domain Name BTC.com Predané za 1 milión dolárov USD!

Post Bitcoin

Bitcoin denná správa: Partneri BitPay s aplikáciou Demandware, SpectroCoin prináša pohodlné riešenia pre Európanov a ďalšie

Post Bitcoin

Bitcoin grafy - čo sú, ako používať grafy BTC

Post Bitcoin

Analýza cien Bitcoin: Bočná akcia pokračuje

Post Bitcoin

Čo je to 51% útok - zjednodušený Bitcoin Tutorial

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzostupe Po turbulentnom mesiaci!

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralizácia: Trh sa sama stanovuje

Post Bitcoin

Čo je to najlepší procesor platobného systému Bitcoin? Coinkite alebo BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin ako komodita: Licencia na daň?

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - Najhorúcejšie BTC Round Up!