6 Nové bankomatové bankomaty a kde ich nájdete | Slovak.globalsciencecollaboration.org

6 Nové bankomatové bankomaty a kde ich nájdete

6 Nové bankomatové bankomaty a kde ich nájdete

Bolo to menej ako sedem mesiacov od prvého BitcoinATMlaunched v malej kaviarni vo Vancouveri, a počas tej doby niekoľko spoločností zvýšili, aby poskytla viac stroje na mince hladné masy. V súčasnej dobe existuje niekoľko desiatok bankomatov zriadených po celom svete, ktorý dokáže konvertovať Fiat Bitcoin alebo vice versa, s viac už čoskoro. Poďme sa pozrieť na iba 6 miestach, ktoré sú dostávajú úplne nové stroje:

1. Hong Kong, Čína

Kým špekulácie a diskusie naďalej komplikovať oficiálny status Bitcoin v Číne, podnikatelia sa pohybujú plnou parou vpred s plánmi na zvýšenie prijatie. Hong Kong, jeden z najviac husto obývaných oblastí na svete, je teraz domovom pre HK Bitcoin ATM Store sa nachádza vo vnútri nákupného centra Chic vo štvrti Mong Kok.

Po jeho slávnostného otvorenia 18. Mája HK Bitcoin ATM Store je teraz v prevádzke 24 hodín denne a poskytuje ľuďom spôsob, ako kúpiť digitálny menu, dozvedieť sa o fiat inflácii, a dokonca posielať Bitcoin tipy na robota, ktorý bude tancovať za odplatu.

2. Saskatoon, Canada

Americký sused na sever sa ukázala byť živnou pôdou pre Bitcoin bankomatov, a najväčšie mesto provincie Saskatchewan má teraz svoj prvý stroj, ktorý vydáva digitálne meny. Začala na začiatku mája by startup spoločnosť Bitcoin Solutions ATM bol vyrobený Ottawa sídlom BitAccess a teraz sídli v reštaurácii kalórií na Broadway Avenue.

Stroj v Saskatoon je len posledným krokom v rámci ambiciózneho plánu Bitcoin Solutions priniesť niekoľko Bitcoin bankomatov do miest po celej západnej Kanade.

3. Brisbane, Austrália

Tretie najľudnatejšie mesto v spolkovej krajine protinožcov je teraz hostiteľ pre Bit2Bit vyrábaných Bitcoin bankomatu. Stroj sa nachádza v Roaster Cafe Glenelg Street a začal pomerne nedávno 16. Mája samozrejme umožňuje stiahnutie a predaj Bitcoin, ale to, čo odlišuje tento stroj od seba je to, že prijíma tiež litecoin a dogecoin.

Roaster Cafe spolumajiteľ Bruce Carrall, ktorého obchod tiež prijíma Bitcoin na kávu, dúfa, že sa upozorniť na svoje podnikanie z miestnych digitálnych nadšencov mene. "Je tu veľa ľudí, ktorí čakali na to," povedal. "Je tu Bitcoiniacs, ktorí majú schôdzky všade každý týždeň, a tieto skupiny sú rýchlo rastie."

4. Glasgow, Škótsko

Technológia predajcu CEX nedávno začal prijímať platby Bitcoin na svojom on-line webové stránky, a teraz to bola fyzická ATM nastaviť v jednom zo svojich miest tehál a malty. Nachádza sa v obchode CEX na Sauchiehall Street v meste Glasgow je aladlammú vyrábaný stroj v súčasnej dobe k dispozícii atraktívne 0% poplatok na transakciách.

Obchod držal špeciálne propagačné akcie od 13. Mája do 15. Na oslavu začatia letovej prevádzky, v ktorom iba Bitcoin by mohlo byť použité ako platba za výrobky CEX je. Spoločnosť tvrdí, že nový ATM je "otočením škótskej hlavnej triede do Bitcoin laboratóriu."

5. Ljubljana, Slovinsko

Každý, kto ide na pobyt v Tresor Hostel v slovinskom hlavnom meste teraz budú mať možnosť kúpiť Bitcoin v tomto bankomatu, ktorý bol vyrobený a zriadené miestne firmy Bitnik. Stroj je naložený s 16 BTC, čo zaisťuje dostatok digitálne meny pre spotrebiteľov v blízkej budúcnosti.

Len asi 50 firiem v súčasnej dobe prijímať Bitcoin v Slovinsku, ale Bitnik dúfa zvrátiť v prospech kryptomena. Podľa Bitnik výkonné Peter Trčková, "Naším ďalším krokom je presvedčiť predajcu, aby Bitcoin je dobrý meny."

6. Johannesburg, Južná Afrika

Najväčšie mesto v Južnej Afrike bude zriadená s prvým Bitcoin bankomatu na kontinente do konca mája, a to vďaka start-up ZABitcoinATM a výrobca aladlammú. Kým presné umiestnenie sa stále pracuje von, stroj by mal byť umiestnený v predajni reštaurácii alebo na kávu. Bankomat v Južnej Afrike bude pravdepodobne pomôže Bitcoin robiť nájazdy s veľkým trhu remitencií v tejto krajine.

ZABitcoinATM tiež oznámil druhý stroj, ktorý bude zriadený v Kapskom Meste v Juhoafrickej republike do konca júna.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Štúdia: Hodvábna cesta bola zmenou paradigmy v obchode s drogami

Post Bitcoin

19 miliónov dolárov stojí za predaj dražby v Austrálii - trh Bitcoin reaguje!

Post Bitcoin

Win USB Miner 100% zadarmo - Môj Bitcoin Litecoin Dogecoin z domu!

Post Bitcoin

Bitcoin prijaté: eBay integrovať Bitcoin s Paypal!

Post Bitcoin

Správna analýza cien Bitcoin: Úvod do oceňovania USD

Post Bitcoin

Sofistikované riešenie Bitcoin Ransomware sa rozvíja, Critroni a TOR

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 milióny dolárov, Bitcoin PAC a ďalšie

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 21. - 27. septembra 2014

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Keď sú správy a nie sú dôležité

Post Bitcoin

Najlepšie ťažobné zariadenie spoločnosti Ethereum (2018 aktualizované)

Post Bitcoin

2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Bitcoin Ťažba môže byť výhodnejšie čoskoro