Mince Stručná denná správa: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation a Florida Lawsuits | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Mince Stručná denná správa: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation a Florida Lawsuits

Mince Stručná denná správa: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation a Florida Lawsuits

Váš denný stručné z najdôležitejších noviniek ohľadom kryptomena.

Blockstream, Company Za Bitcoin postranné reťazce, zvyšuje $ 15 metrov v VC financovania a dodáva LinkedIn spoluzakladateľ ako riaditeľ

Chvíľku podanie, že podľa BlockStreamCEO Austin Hill, bola podaná predčasne, odhalil Blockstream zvýšil viac ako $ 15 m vo financovaní, a pridal LinkedIn Reid Hoffman svojho predstavenstva. To príde ako spoločnosť nedávno vydala dlho očakávaný podrobnú správu o novom type blockchains, postranných reťazcov, ktoré dúfajú, že propagovať. Tieto reťaze sa pravdepodobne bude založený mimo Bitcoin'sblockchain, ale môže sa šíriť do altcoins rovnako.

SEC podanie bolo zistené, že 15 investorov sa zúčastnili investujúce bicykli, ale nezistilo, kto títo investori boli. Investuje koleso pokračuje až do konca tohto týždňa, a doteraz BlockStream predala 94% z $ 16.2 firmy kapitálu spoločnosť ponúka.

Reid Hoffman založil vôbec prvú sociálnu sieť, SocialNet. Hoci to nikdy vzlietlo, bol jedným z prvých zamestnanec Paypaland hrá dôležitú úlohu v úspechu spoločnosti. On neskôr pokračoval robiť predčasné investície v populárnej sociálnej siete Facebook a webové stránky sociálnych hier, Zenga. On je najviac dobre známy pre spoluzakladateľom sociálna sieť LinkedIn.

BlockStream má investičný fond s názvom Blockstream Ventures. Podľa internetových stránok je investičný fond záujem profitovať z krypto-meny a súvisiacich technológií. Kým webové stránky stále hovorí: "Prichádza jar 2014" je tiež povedať, že už aktívne spravovaných aktív.

Cozy Games sa stane prvým regulovaný hazardných hier stránok akceptovať kryptomena

Útulné hry teraz prijíma dogecoin, litecoin a Bitcointhrough na GoCoin platobných procesorov. To je veľké novinky ako krypto-mene a hazardných hier bol veľký prípad použitia v minulosti. Regulačné neistota konalo prijatie kryptomena staré medzi on-line hazardných hier veľkých podnikov. To tiež zabráni Bitcoin gamblingstartups od získavania rizikového kapitálu.

To by mohol byť významný vývoj pre internet priemysel hazardu a kryptomena. Ďalej prijatie kryptomena môže mať veľký dopad na priceand objemu obchodu Bitcoin je.

Sreeram Reddy, CEO of Cozy Games citovaný GoCoins dodržiavanie predpisov za kľúčový faktor si zvolili platobné procesor hovoriť, "GoCoin Riešenie je adaptabilný a kompatibilný s Internet herný zákon, ktorý nám umožní bezpečne prijímať najnovšie platobné inovácie so zameraním na naše hlavné sila prináša vynikajúcu online skúsenosť pre našich hráčov. "

To tiež znamená veľké víťazstvo pre spracovateľov platby kryptomena, GoCoin ktorá sa bojuje s Bitpayand Coinbasefor obchodníka, ktorí sa registrujú. Predtým v roku GoCoin vedľa Bitpay a Coinbase, začal pracovať s Paypalto zabezpečiť spracovanie platieb pre digitálne dobrými obchodníkmi PayPal.

Mercator Report Nájde nekonzistentné Bitcoin nariadenia škodlivé pre priemysel

"Global Payments priemysel bol zarazený vzostupom nové platobné technológie reprezentovanej Bitcoin a ďalších digitálnych mien, ktoré vo svojom jadre má potenciál zásadne zmeniť paradigmu, v ktorom sú elektronické platby zaobchádzajú, ako" čítať v správe.

Thereportfound že na rozdiel od obvyklej regulácie platieb, kryptomena je veľmi nekonzistentné. Autor hovoril, že toto bolo výsledkom nepochopenia zo strany regulátorov. Autorom správy, Tristan Hugo-Webb, povedal: "Ak by ste mali hovoriť s regulátormi, stavím sa, že nie veľa z nich by pochopiť, ako Bitcoin funguje," Zatiaľ čo on robí si myslí, že v rozpore regulácia bolí Bitcoinand ďalšie cryptocurrencies, že sa bude meniť v nadchádzajúcich rokoch, ako regulátory sa dozvedieť viac o tom, ako cryptocurrencies prácu a konkurenciu v zvyšuje kryptomena priemysle.

Mercator Advisory Groupis globálnej výskumnú a poradenskú firmu. Zameriavajú sa na udržateľnosť a rast pre platby a bankovníctvo. Oni hovoria, že sú neustále hľadajú nové trhy pre svojich klientov. Je to ich prvá správa o krypto-mene a pracujú na inom o remitencií.

To najlepšie z postranných reťazcov Reddit AMA

Tím stojaci za sidechain, vrátane legendárnej hacker a tvorca Hashcash, Adam Back, išiel na Reddit odpovedať questionsabout novú technológiu a jej možnosti.

V prípade, že postranný reťazec nesie menu, ktorá nie je Bitcoin (ako je uvedené v whitepaper), ako je prevod majetku z / do hlavného Bitcoin blockchain zaobchádzať?

Nemôžete ľahko preniesť non-Bitcoin aktívum Bitcoin blockchain (ako Bitcoin je určený na spracovanie jedno dielo) bez protokolu podobné farebné mince. Avšak, môžete ho previesť na inú riadne vybaveného bočným reťazcom. Postranné reťazec vykonávanie obojsmerný vešiak s Bitcoin nemôže preniesť niektoré z jeho rodných aktív natívne k Bitcoin, no. Ale tie ostatné aktíva môžu byť prevedené do iných postranných reťazcov.

Bude Blockstream bude rozvíjať vedľajšie reťazca?

Samozrejme Blockstream bude vyvíjať nejaké vedľajšie reťazce, ale postranné reťazce je otvorený nápad, ktorý môže ktokoľvek (a mali by ste!) Použiť, aby sa akýkoľvek vedľajší reťazec chcú.

Ako bude sidechain vplyv existujúcich a budúcich altcoins?

Postranné reťazce / obojsmerný kolík mechanizmus sú protokol nie sú špecifické pre Bitcoin. Ako je uvedené v novinách, keď si myslíme, že postranné reťazce uvidia najväčšie použitie na Bitcoin vďaka svojim účinkom siete, tak by som nemal byť prekvapený, vidieť altcoin loď, implementácia skoré sidechain pred Bitcoin má šancu mať diskusiu komunity a ( možná) vykonať mäkký vidličku.

Postranné reťazce sú pomerne flexibilné tak, aby sa širokým rozsahom ekonomických a technických experimentov možno vykonávať na nich.

Prečítajte si zvyšok otázok tu.

Florida Law Firm súbory dve žaloby proti crypts a Bitcoin úspory & Trust

Silver Law, v mene svojho klienta, Skye Bonow obviňuje Cryptsyof zveličovania jeho bezpečnostné protokoly a obviňuje výmenu za stratu Bonow zo 140 BTC. Podľa tvrdenia Silver zákona sa na pán Bonow upozornil crypts že jeho Bitcoin boli prevedené na iné účty crypts 27. Januára, ale nebol presunutý zo systému (a dosah crypts sa) doteraz. Namiesto toho, aby zmrazenie problematické účty, crypts údajne dovolil užívateľom zrušiť nečestné cryptocurrencies zo systému crypts a mimo ich dosahu, mesiacov neskôr.

Kryptomena už dlho volal z divokého západu financií. S malými regulačných zákonov o knihe alebo pokyny, iné ako držať ďalej, obchodovanie s krypto-mena je veľmi riskantné. Veľmi riskantné snahou je tiež veľmi výhodné pre niektoré jedince, ktorí sú ochotní vziať na týchto rizík. Ide o prvý prípad tohto druhu, ako je nikto eversued výmenu krypto-meny pre firmy nedbalosti alebo úmyselným zloby. Ako tento prípad dopadne mohlo mať veľký vplyv na budúce regulačné prostredie a akým spôsobom výmena komunikovať s verejnosťou.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvetlil: IJKs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Block Veľkosť Economics a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Bitcoin Scam Alert! Zoznam súčasných podvodov Bitcoin a podvodníkov

Post Bitcoin

Bitcoin Growing prijatie: 6 spôsobov použitia BTC

Post Bitcoin

Je Bitcoin ťažba stojí za to?

Post Bitcoin

Ako prijímať dary Bitcoin na vašom blogu

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoin nadácia nad Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin denná správa: Lawsky Outline revidované BitLicense, GAW spúšťa Paycoin a ďalšie

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, nemá plány na predaj: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

Bitcoinova budúcnosť závisí od vás

Post Bitcoin

Platobný procesor Bitcoin BitPay má v transakciách 1 milión dolárov denne!

Post Bitcoin

Čo je to 51% útok - zjednodušený Bitcoin Tutorial