Bitcoin denná správa: Partneri BitPay s aplikáciou Demandware, SpectroCoin prináša pohodlné riešenia pre Európanov a ďalšie | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin denná správa: Partneri BitPay s aplikáciou Demandware, SpectroCoin prináša pohodlné riešenia pre Európanov a ďalšie

Bitcoin denná správa: Partneri BitPay s aplikáciou Demandware, SpectroCoin prináša pohodlné riešenia pre Európanov a ďalšie

SpectroCoin začala novú Bitcoin riešenie spracovania obchodníka pre európsky trh, a dodáva ešte ďalšie zvislé do svojej sady produktov.

Britská spoločnosť a Litva so sídlom v ponúka aj Bitcoin peňaženku a Bitcoin maklérsku, CEO služby Vytautas Karalevičius presvedčený pozíciu SpectroCoin ako riešenie all-in-one je porovnateľná s Coinbasein USA.

SpectroCoin chce byť konkurentom procesorov Bitcoinpayment, ktoré sú viac populárne medzi americkým obchodným trhu. Vytautas Karaleviči, SpectroCoin zakladateľ poukazuje na to hovorí: "my sme viac snažia vyhovieť špecifickým potrebám našich obchodníkov, poskytuje plnú podporu pre nich" a zdôraznil, že BitPay je "viac atraktívne pre drobných klientov, ktorí nepotrebujú plnú podporu." Ďalej SpectroCoin tiež poskytuje lokalizované platieb takmer 30 Eropean krajinách pomocou špecifických domácich bankových účtov v každej krajine. V neposlednom rade je tu tiež možnosť pre obchodníkov, ktorí používajú SpectroCoin buď držať ich bitcoins vo svojom SpectroCoin, alebo preplatiť do fiat menu.

Hal Finney, známy kryptografie expert a prvá osoba, ktorá má pracovať s Satoshi Nakamoto na digitálne meny Bitcoin, zomrel vo štvrtok v meste Scottsdale, Arizona. Bol to 58.

Pán Finney zomrel na komplikácie z amyotrofickej laterálnej sklerózy, alebo Lou Gehrig choroba. On bol diagnostikovaný v auguste 2009. Údajne má jeho telo cryopreserved - kde telo je zmrazená a uložená na neurčito - podľa jeho priania.

Hal Finney bol najskôr Bitcoin užívateľovi tejto služby; muž, ktorý obdržal prvej transakcii. Bol cypherpunk, a prispel do kryptografia na to je skoro stav vývoja. On bol známy predovšetkým pre jeho prácu vyvíjajúce PGP, vytvárať prvé opakované použitie Proof práce systému a jeho spolupráca s Bitcoin tvorca Satoshi, Nakamoto.

Bojoval s ALS po celé roky, a bohužiaľ, že bitka sa skončila 28. Augusta 2014.

Hal je legenda, a inšpiráciou pre členov skrz kryptografických a kryptomena komunít, tak mimo nej. Ten bude veľmi chýbať. Naše myšlienky ísť von k svojej žene, Fran Finney, rovnako ako zvyšok pána Finney rodiny.

Simon Fraser University (SFU) sa stal prvým kanadským univerzitou dnes prijať Bitcoin, oznámila, že bude teraz trvať dary v digitálnej mene.

Spoločnosť bola založená v roku 1965, univerzitné British Columbia-založený môže pochváliť viac ako 35.000 študentov, a bol nedávno menovaný ako jeden z najlepších svetových univerzít za 150 rokov.

Univerzita ukázalo, že je to šetrnosť k Bitcoin v minulosti. Mark McLaughlin, výkonný riaditeľ SFÚ sa podporných služieb, navrhla 20. Augusta, že univerzita by mohla použiť Bitcoin pre svoje stravovacie služby a tiež začleniť Bitcoin bankomatov vo svojej kníhkupectiev, pretože "Bolo by to o vytváraní trochu ekosystému na našej škole. Je to jedna vec je prijať Bitcoin... ", ako opísal v jeho vlastných slovách. Dary poskytnuté na univerzitu budú využité pre plánovaný projekt co-op študenta. Študenti budú pracovať s Destiny Reflection, nezisková organizácia, ktorá poskytuje podporu pre tých, ktorí trpia s ľuďmi.

Ďalšia letecká spoločnosť sa pripája k Bitcoin loď (alebo by sme mali povedať, lietadlo?). Tentoraz to je Air Lituanica, malá letecká spoločnosť so sídlom v Litve, ktorý prevádzkoval pravidelné lety po celej Európe.

Oznámenie bolo urobené v tomto týždni cez oficiálne Twitter účet leteckej spoločnosti, poznamenal, že digitálne mena (označované ako "bit-mince" v tweetu) môžete využiť na nákup vstupeniek na všetkých linkách.

Air Lituanica je malý rozpočet Lituanian letu letecká spoločnosť so sídlom vo Vilniuse. Je začala svoju činnosť v lete roku 2013 a má v súčasnej dobe regionálnej lety z radu miest, ako sú Paríž, Amsterdam, Vilnius, a v Prahe. Hoci Air Lituanica je malá letecká spoločnosť, je zaujímavé, že sú otvorení novým inováciám. Tie v súčasnej dobe prijímať Bitcoin priame platby napriek tomu, že ich webové stránky. Tento krok bude pravdepodobne pomôže im ušetriť na poplatky za spracovanie, a tiež prilákať viac zákazníkov využiť ich služby.

Čerstvo oznámila dnes ráno sa správa, že Atlanta, Georgia založené BitPay stala Demandware LINK technologického partnera, ktorý umožní klientom Demandware je možnosť pridať Bitcoin ako formu platby.

Demandware je NYSE-vypísal poskytovateľ služby elektronického obchodu, ktorý pracuje s významnými značkami ako Converse, Godiva, Barneys New York, a Brooks Brothers.

Demandware bola založená v roku 2004 a rozvíja eCommerce softvérovú technológiu pre on-line predajcov po celom svete. Nedávne partnerstvo poskytne klientom Demandware možnosť ľahko a pohodlne, pridajte Bitcoin ako spôsob platby za svoje služby. Aj vo svojom oznámení, BitPay tiež spomenul, že oni vyvinuli zásuvný modul pre populárne eCommerce platforme Spréva. Ako je uvedené v oznámení, bude plugin umožní 45,000+ internetových obchodníkov, ktoré používajú Spree ľahko prijať Bitcoin. Môžeme s istotou konštatovať, že prijatie Bitcoin posunú o jeden krok vpred dnes. 

Súvisiace správy


Post Bitcoin

FATF: Bitkoin pozitívny, ale riskantný pre vlády

Post Bitcoin

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin učí libertovcov všetko, čo nevedia o ekonomike - The Washington Post

Post Bitcoin

Na Bitcoin a strach

Post Bitcoin

Štúdia: Hodvábna cesta bola zmenou paradigmy v obchode s drogami

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin Block Veľkosť Ekonomika: objasnenie a revidovanie Argumenty

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Zbohom na zlomkové rezervy

Post Bitcoin

Bitcoin ako komodita: Licencia na daň?

Post Bitcoin

Bitcoin novinári # 2: Vplyv úmyslu na etickosť vlastníctva Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin prijatie: Progression medzi Top 100 webových stránok

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralizácia: Trh sa sama stanovuje