Bitcoin denné hlásenie: Bitmain je P2pool rozvoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud Mining a ďalšie | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin denné hlásenie: Bitmain je P2pool rozvoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud Mining a ďalšie

Bitcoin denné hlásenie: Bitmain je P2pool rozvoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud Mining a ďalšie

Bitmainhas oznámila ťažobné služby založené cloud s názvom HashNest

Za niekoľko mesiacov, komunita špekuluje o tom, či Bitmain staval služby cloud báze, a ako Bitmain vždy robiť, oni rozhodli sa držať ich informácie až do súčasnosti.

Bitmain je teraz hlavný konkurent v závode cloud banské zbrojenia. Hashnest sa Bitcoin cloud miningplatform pre nákup a obchodovanie hash, vznikla začala 1. Júna 2014. Akvizície z Bitmain bol annunced 1. Septembra. Podľa nich sa hashrate infúzie do platformy v súčasnosti tvoria približne 4 PH / s

Navyše, je to uvedené v ich oznámenie, že Bitmain pracuje na posilnení protokol p2pool. Tvrdí, že sú v záverečnej fáze testovania a nasadenie ich vývoj. Je zaujímavé, že kód pre ANTPOOL, vývoj Bitmain v protokole p2pool, je oznámené, že má to zdroj prepustený. Bitmain má v pláne riadiť ich Bitcoin mininghashrate ešte vyššiu pomocou decentralizovanej ťažbu p2pool.

Zdroj

University of Zurich Testing NFC Bitcoin platobné riešenia

 

Massachusetts Institute of Technology (MIT) nie je jedinou vysoké školy, ktoré majú byť hral si s Bitcoin. The University of Zurich vo Švajčiarsku je vyskúšanie novej NFC založené Bitcoin riešenie platieb v jednej z jedální školských po dobu asi dvoch týždňov (spearheaded skupinou deviatich fyzických osôb - študentov a pedagógov).

NFC, krátky pre Near Field Communication, znamená, že transakcia bude dokončená umiestňovať niečí prístroj v blízkosti prijímacej bod. Tento proces môže prebiehať aj v režime offline. Tento vývoj je vďaka aplikácii zvanej CoinBlesk.

Študenti budú buď musieť naložiť ich Bitcoin walletsonline alebo stačí použiť Bitcoin ATMthat sa bude inštalovaný na univerzite. Naviac škola je Bitcoinclub pracuje na projekte svoje vlastné, ktorá bude dávať $ 100 v hodnote voľného Bitcoin všetkým vysokoškolákom v škole.

KnCMiner predstavila nový mrak ťažobné služby, ktoré ponúkajú šesťmesačné dlhé zmluvy z jeho Arktídy Bitcoin bane.

KNC Cloud

Začali 2. Septembra, využíva spoločnosti existujúceho dátového centra priestor v severnom Švédsku. Takzvaný Clear Sky baňa môže pochváliť viac ako 7 petahashes za sekundu v predpokladanom ťažobný výkon.

Podľa KnCMiner, budú môcť poskytovať zákazníkov s nízkymi cenami kvôli lacnému chladenie a energiu ich datacentier poskytuje. Je potrebné spomenúť, že všetka údržba poplatky z ťažobnej balíčkov cloud budú hradené náklady na obstaranie každú objednávku. Výhody hosťovaní Bitcoin miningfacility za polárnym cyklu sa zdá byť vytváranie podmienok lákavé pre veľké firmy, ako je KNC. Bohužiaľ, s cenovkou $ 1995 pre 6 mesiacov od 1 th / s ťažobným výkonom, je nepravdepodobné, že tieto stroje budú vždy dosiahnutia zisku. To je 332,5 $ za mesiac, a to aj v prípade, že Bitcoin difficultywere zastaviť rastúce a stále presne na to je aktuálna rýchlosť, naša ťažba Bitcoin calculatorshows že 1 TH / s by zarábať len ~ $ 270 za mesiac.

Huobi predal všetky dostupné predplatné na novú 60-tich dennú dobu určitú finančný produkt pre Bitcoin investorov.

Najnovší produkt z Pekingu na báze výmeny s, čo je v skutočnosti, vyhlásením o vklade 'čo by Bitcoin, sa nazýva, Dig-VC' a poskytuje garantovanú úrokovú sadzbu pre investorov. Je pozoruhodné, že sa vráti sa opierajú o Digcoin - nová banské Bitcoin služieb platformy postavené Huobi.

Dig-VC bude súčasťou hubou je Bitcoin investmentplatform bitVC ktorá sa začala už v júni. Napodiv tam bolo toľko záujem o akcie, ktoré všetky z nich boli predané počas prvej hodiny po otvorení. Ako je uvedené v represenative firmy: Vyzerá to, že 70% investorov boli z Číny so zvyškom prichádzajúce zo Spojených štátov, Kanady, Austrálie, Japonska, Singapuru a Thajska. 

Digcoin je v súčasnej dobe v prevádzke približne 1,3 PH / s banské sily siete a má plány na rozšírenie až 4 PH / s.

Pre užívateľov digitálnych mien, ktorí chcú zabezpečiť ich e-bohatstvo, jeden projekt ponúka nový spôsob pre ukladanie súkromných kľúčov: na vinyle.

Sound Wallet sľubuje ukladanie súkromných kľúčov užívateľov ako šifrované audio súborov naprieč celý rad výrobkov - vrátane CD a 7-palcové vinylové kotúče

Sound Wallet ponúka alfa jedinečný spôsob, ako uložiť svoje súkromné ​​kľúče. Združuje Bitcoin skladovaní v chlade a audio techniky, ktorá vám umožní bezpečne uložiť svoje súkromné ​​kľúče v audio podobe. Zvuk môže byť od 30 do 60 sekúnd dlhá a bude to znieť ako hluku do ľudského ucha. Avšak, s použitím spektroskop ako AndroSpectro, súkromný kľúč do zvukového súboru môžu byť zobrazené tak, aby boli prístupné.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 národov, ktoré milujú BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvetlené - sú Bitcoin Transakcia skutočne zadarmo?

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Profitable v roku 2018?

Post Bitcoin

Zabezpečte svoju Bitcoin Peňaženku: Bitcoin Security Tips

Post Bitcoin

Ako Bitcoin môže urýchliť alebo obmedziť infláciu Fiatu

Post Bitcoin

Bitcoin v roku 2014: Ups a downs roka

Post Bitcoin

Sofistikované riešenie Bitcoin Ransomware sa rozvíja, Critroni a TOR

Post Bitcoin

OP-ED: Potrebujeme viac profesionalizácie na trhu analýz cien Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralizácia: Trh sa sama stanovuje

Post Bitcoin

Ako zálohovať Bitcoin peňaženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Prvý súbor Bitcoin bankomatov v Los Angeles tento týždeň

Post Bitcoin

10. apríla 2015