Bitcoin denná správa: Lawsky Outline revidované BitLicense, GAW spúšťa Paycoin a ďalšie | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin denná správa: Lawsky Outline revidované BitLicense, GAW spúšťa Paycoin a ďalšie

Bitcoin denná správa: Lawsky Outline revidované BitLicense, GAW spúšťa Paycoin a ďalšie

Ben Lawsky súčasná dozorca New York odbor finančných služieb (NYDFS) usporiadala tlačovú konferenciu dnes, v ktorom on načrtol a vyjasnené niektoré z informácií, ktoré budú v druhom návrhu vysoko controversialBitLicense Bitcoin regulácie. Lawsky výslovne uvedené, že navrhované nariadenie Bitcoin by sa nevzťahujú na jednotlivcov, obchodníci, alebo vývojárov. Navyše dozorca poznamenať, že revidovaný BitLicense je oveľa menej obmedzujúce, než pôvodný návrh.

Od Ben Lawsky:

Myslím, že aktualizovaný návrh BitLicense je na správnej ceste (1) V vybojovať ďalších účastníkov, ktorí by nemali byť ovplyvnené (2), takže ustanovenia týkajúce sa kapitálových rezerv sa bude konať vo virtuálnej meny, pretože tento typ pracovného kapitálu je zásadný pre mnoho obchodných modely a (3) poskytuje dvojročnú spustenie čiastočnú výnimku. Avšak, nie som si istý, New York hrať catch up bude poskytovať úrodnú regulačného prostredia, potrebné na udržiavanie a získavanie Bitcoin súvisiace štartoch.

Zdroj: CoinTelegraph

Panečku Baníci Bark Paycoin, spôsobuje vlnu špekulatívne aktivity

Od Coindesk:

Cez diskusiu, paycoin priťahuje veľa pozornosti od baníkov po tom, čo bol uvedený na populárnej ťažba ziskovosť služby CoinWarz. Niekoľko internetových stránok, ktoré sa pripájajú majiteľom vybaviť s potenciálnymi nájomcami videl rýchly nárast cien cez víkend z dôvodu vysokej debutového cene paycoin na niekoľkých burzách altcoin s prenájom ceny dosahujúce až o 0,15 BTC za terahash pre 24 hodinový zasadnutie začiatkom tohto týždeň.

Zdroj: Coindesk

Draper University Bitcoin ihrisko Učí viac ako 2000 študentov

Na začiatku októbra roku 2014, Draper univerzita oznámila, že začne ponúkať kurz Bitcoin. Tento kurz pokrýva celý rad tém Bitcoin; Tu je všeobecný prehľad o obsahu kurzu:

 • Oddiel 1 - Čo je to Bitcoin?

  Oddiel 2 - An Evolution of platobnom styku

  Oddiel 3 - Protokol

  Oddiel 4 - Inovácie v Bitcoin

  Oddiel 5 - Začíname

  Oddiel 6 - Bonus rozhovory

  Oddiel 7 - Company Materiál

Vzhľadom k tomu, oznamuje začatie sa Draper univerzita zapísané cez 2000 študentov do svojho Bitcoin kurzu. Kurz sa skladá z tradičných prednášok a rozhovorov s významnými členmi komunity Bitcoin.

Zdroj: CoinTelegraph

CEO ChangeTip Nick Sullivan uisťuje spoločenstvo, aby užívatelia súkromné ​​údaje nebudú predané

Včera, 17.prosince 2014, ChangeTip utrpel vlnu on-line kritiku zvnútra komunity Bitcoin. ChangeTip je spoločnosť, ktorá poskytuje služby zvratu Bitcoin na rôznych webových stránkach. Rôzni ľudia v komunite Bitcoin kritizoval centralizovanú štruktúru ChangeTip, a tvrdil, že spoločnosť bola veľká slabina v komunite, pretože by to mohlo predať údaje svojich užívateľov vládami alebo súkromnými spoločnosťami. Predajná súkromné ​​dáta ohrozilo pseudonymity používatelia Bitcoin budú môcť vychutnať. Dnes, Nick Sullivan, generálny riaditeľ ChangeTip, uistil užívateľom, že spoločnosť nebude predávať svoje údaje nikomu.

Máme súkromia policyin veľkými tučnými písmenami, ktorá hovorí, že nebudeme predávať používateľské dáta bez súhlasu používateľa, a my nemáme v úmysle nikdy tom. Je spravodlivé, aby boli ľudia paranoidné, ale nie sú tam žiadne čarodejnice nájdete tu.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Čo je súkromný kľúč Bitcoin, ako ho používať, udržujte ho v bezpečí!

Post Bitcoin

Ako prijímať dary Bitcoin na vašom blogu

Post Bitcoin

Armory Technologies uverejňuje aktualizovanú verziu svojej peňaženky Bitcoin po zabezpečení investícií vo výške 600 000 USD

Post Bitcoin

Alternatívy Google Adsense pre Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Bitcoin prielom je Fueling Impossible budúce platformy časť 1

Post Bitcoin

Bitcoin denná správa: Brazília hovorí, že je príliš skoré na nariadenie Bitcoin, Charlie Shrem odsúdený na 2 roky vo väzení

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralizácia: Trh sa sama stanovuje

Post Bitcoin

Flexibilné napájanie Bitcoin nebude stabilizovať Bitcoin cenu

Post Bitcoin

9. apríla 2015

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

Argentínska centrálna banka sa obáva Bitcoin

Post Bitcoin

Ako rýchlo vyskočiť Bitcoin kohútik zisky s jedným krokom