Bitcoin Denná správa: Time Inc. akceptuje Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a ďalšie | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Denná správa: Time Inc. akceptuje Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a ďalšie

Bitcoin Denná správa: Time Inc. akceptuje Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a ďalšie

v 9:30, Time Inc. Vydal tweet, ktorý odkazoval na oznámenie, že spoločnosť bude partnerom Coinbase prijať Bitcoinfor predplatné časopisu Fortune, dobré zdravie, cestovanie a voľný čas, a tento starý dom. Coinbase tiež oznámila svoje partnerstvo s Time Inc. Na svojom oficiálnom blogu.

Od tej doby, Inc. Oznámenia:

Time Inc. (NYSE: TIME) sa spojil s Coinbase, najpopulárnejší Bitcoin peňaženke, aby sa stal prvým významným vydavateľom časopisu akceptovať Bitcoin platby. Táto iniciatíva, ktorú dnes s Fortune, zdravotníctva, ten starý dom a Travel + Leisure, teraz prijíma Bitcoin medzi širokú škálu platobných možností predplatného.

Zdroje: Coindesk, Time Inc., a Coinbase

Nadmerné zaostáva za svojimi 2014 Projekcie pre Bitcoin Sales

Overstockbecame prvé hlavné obchodníka prijímať Bitcoin ako platbu za svoj tovar na začiatku tohto roka. Spoločnosť oznámila, že prijíma Bitcoin v decembri 2013, a oficiálne začal prijímať Bitcoin platby na začiatku januára 2014. Patrick Byrne, generálny riaditeľ Nadmerné, uviedol, že jeho spoločnosť v priebehu roka 2014 očakáva približne 5 miliónov $ v predaji Bitcoin. Avšak, v priebehu roka príde ku koncu, spoločnosť teraz tvrdí, že ich predaj Bitcoin za rok bude pravdepodobne pohybovať okolo $ 3 milióny dolárov-čo je 2.000.000 $ krátky ich predchádzajúcej projekcie.

Zdroj: NewsBTC

MPO bude ponúkať Crypto-meny moduly v zimnom semestri roku 2015

MIT je vysoko prestížne univerzity, známy pre svoje matematiky a technických programov, a získal veľkú pozornosť v komunite Bitcoin, pretože jeho rôznych Bitcoin projekty. Teraz sa škola rozširuje svoj záujem o digitálnych menách, a bude ponúkať kurzy, ktoré obsahujú moduly týkajúce sa kryptografických mien v zimnom semestri 2015.

Nový kurz, ktorý MIT bude ponúkať je "Computer Systems Security 6,858," a obsahuje modul na TorCoin:

"V tomto článku sa zaviesť TorCoin, distribuovaný konsenzuálne protokol založený na Bitcoin kladkostroja. Bude použitý tento protokol k vytvoreniu nových uzlov v sieti, a na stanovenie platnosti uzol a šírku pásma. TorCoin bude prebiehať v spolupráci s TorFlow, existujúci kód určený na určenie šírky pásma a sledovať správanie uzla, pomocou rozhrania RPC. Zvládnuť výpočtovej náklady na ťažbu, navrhujeme, aby čiastočne outsourcovať tieto náklady do siete Bitcoin s využitím existujúceho zdieľanie pracovnej protokol. Budeme diskutovať o našej realizácii a poskytnúť analýzu bezpečnostných problémov. Nakoniec sme sa poskytnúť dôkaz o koncept, spolu s možnými smermi pre budúcu prácu. "

Zdroj: CoinTelegraph

Obývačka Satoshi otvorí

Living Room of Satoshi je Austrialia spoločnosť so sídlom, ktorá umožňuje svojim zákazníkom platiť rôzne účty s Bitcoin. Spoločnosť zavrel svoje brány v októbri minulého roka v reakcii na austrálskej dane z obratu zákonov. Avšak, spoločnosť oznámila, že bude znovuotvorenie, a ľudia budú čoskoro môcť opäť začať platiť účty s Bitcoin.

Daniel Alexiuc z obývacej izby Satoshi na austrálskom tovarov a služieb daň:

"Stále sme presvedčení, že dvojitá GST musí byť zrušené z Bitcoin bude nakoniec užitočná ako meny v Austrálii... Ako spoločnosť, som sklamaný, že nemôžeme podporiť väčšina austrálskych výmen v túto chvíľu, pretože tam sú niektoré veľmi pôsobiaci tu talentovaní a profesijné oblečenie. Avšak, sme schopní predávať naše mince v zámorí, a austrálskych výmen, ktoré sú v súlade s GST rozhodnutie pre firemných zákazníkov. "

Zdroj: NewsBTC

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 21. - 27. septembra 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečenstvo zlomkového rezervného bankovníctva

Post Bitcoin

Bitcoin a prechod na peniaze

Post Bitcoin

Deflácia Časť 1: Deflačná povaha ceny Bitcoin

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

FATF: Bitkoin pozitívny, ale riskantný pre vlády

Post Bitcoin

Hlavný prúd Bitcoin Časť 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Bitcoin denná správa: Brazília hovorí, že je príliš skoré na nariadenie Bitcoin, Charlie Shrem odsúdený na 2 roky vo väzení

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvetlil: EFGs BTC

Post Bitcoin

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

BetChain sa stáva vedúcim kasínom Bitcoin v viacjazyčnej podpore

Post Bitcoin

Je Bitcoin ťažba stojí za to?