Bitcoin denná správa: Brazília hovorí, že je príliš skoré na nariadenie Bitcoin, Charlie Shrem odsúdený na 2 roky vo väzení | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin denná správa: Brazília hovorí, že je príliš skoré na nariadenie Bitcoin, Charlie Shrem odsúdený na 2 roky vo väzení

Bitcoin denná správa: Brazília hovorí, že je príliš skoré na nariadenie Bitcoin, Charlie Shrem odsúdený na 2 roky vo väzení

Federálna Senátu Brazílii vydala novú správu, ktorá skúma, ako možno Bitcoinand iné digitálne meny vplyv brazílskej ekonomiky. Okrem toho sa v správe skúmala možnosti zavedenia regulácie Bitcoin. Nakoniec sa v správe k záveru, že nie je dostatok Bitcoin činnosť v brazílskych trhoch vyžadujú okamžitú priechod regulácie Bitcoin. Namiesto toho sa v správe vyjadril túžbu nasledovať za Spojenými štátmi, pokiaľ ide o Bitcoin reguláciu a jednoducho zdaniť ako aktívum:

Na US daňové orgány [majú] k záveru, že virtuálna mena je aktívum, ktoré musia byť deklarované a podlieha dani. Na druhej strane, Ministerstvo financií USA zistil, že významné transakcie v bitcoins sú hlásené orgánom, ako spoločnej meny. Brazília by mali nasledovať podobnou cestou, ale iba v prípade ďalšieho rozšírenia tohto nového finančného aktíva. 

Zdroj: Coindesk

"Bitcoin: Pátranie po Satoshi Nakamoto" je prepustený po crowdfunding kampane

Anglická verzia Bitcoin komika - vytvoril Alex Preukschat Josep Busquet a José Ángel García Ares - s názvom "Bitcoin: Pátranie po Satoshi Nakamoto" je teraz na predaj po úspešnom crowdfunding kampane. Komiks je akčná príbeh, ktorý "splieta dohromady akcie, fakty a fikcie o Bitcoin technológie a její,anarchické cypherpunk kulturu'Preukschat verí, že tento komiks bude slúžiť ako nový spôsob, ako šíriť Bitcoin povedomia po celom svete.: 

Už sme si všimli, že ľudia, ktorí nevedeli o Bitcoin sú stále záujem v Španielsku. Dúfame, že sa tým zvýši v najbližších mesiacoch po celom svete. Naším cieľom je teraz pokračovať v hľadaní nových vydavateľov lokalizovaných vydaniach po celom svete s podporou miestnych komunít Bitcoin

Zdroj: Coindesk

 Major Bitcoin firiem Kritizovaný Host "The World of Bitcoin" udalosť na veľtrhu CES 2015

Zdroj: CoinTelegraph

Austrália rozhodne ponechať Bitcoin daň z obratu

Cez veľké množstvo odporu zo strany komunity Bitcoin, Austrália sa rozhodla ponechať svoje kontroverzné Bitcoin daň z obratu. Po úvodnom právne predpisy, ktoré zavedené dane na začiatku tohto roka, CoinJar premiestnil a Living Room of Satoshi zatvorené. Living Room of Satoshi odvtedy znova, však. Bitcoin používatelia poukázal potenciál daňové Bitcoin má pre vytváranie dvojitého zdanenia; v prípade dobrej sa platí s Bitcoin, kupujúci by technicky musieť zaplatiť pravidelnú daň z obratu a daň z Bitcoin.

Zdroj: CoinTelegraph

BlockTrust uvádza crowdfunding platformy Crypto projekty

BlockTrust začala svoj all-inclusive crowdfundingservice pre rozvojové projekty na báze blokového reťazca. Artiom VontolazkoCEO a spoluzakladateľ BlockTrust povedal, že "BlockTrust je služba, ktorej cieľom je poskytnúť výkonné riešenie pre Blockchain podnikateľov." Vývojári a podnikatelia, ktorí chcú využiť túto službu získať finančné prostriedky pre svoje projekty bude musieť prejsť schvaľovacím procesom. Ak projekt spĺňa požiadavky BlockTrust je, bude prijímať osvedčenia o bezúhonnosti a budú uvedené na internetových stránkach spoločnosti, čo umožňuje, aby projekt získať finančné prostriedky.

Od Vontolazko:

Tí podnikatelia potrebujú bezpečné a ľahko použiteľné platformy na financovanie svojich projektov. Dodávame, že zároveň by prispel k podvodom bez prostredie, ktoré obchodníci a investori môžu využiť, namiesto toho, aby využila.

Zdroj: CoinTelegraph

Charlie SHREE odsúdený na dva roky väzenia

Charlie SHREE svoje právne bitka je oficiálne u konca. Bývalý generálny riaditeľ dnes už zaniknutej spoločnosti, BitInstant, dostal dvojročný trest odňatia slobody po. Táto veta je len pár mesiacov po tom, čo SHREE svoju vinu na napomáhanie operáciu s neoprávneným peniaze pracujúcim podnikania. Jednou z väzenia, SHREE bude slúžiť trojročnej strážené prepustený.

Na súde, Charlie SHREE uznal jeho nezákonnej činnosti s tým, že "Nemám žiadne výhovorky pre to, čo som urobil. Rozišla som zákon a ja ju zlomil zle. "

Zdroj: Coindesk

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitkajová budúcnosť je jasná: pokles cien a vývoj

Post Bitcoin

Bitcoin denná správa: Lawsky Outline revidované BitLicense, GAW spúšťa Paycoin a ďalšie

Post Bitcoin

Bitcoin nemôže byť regulovaný ako internet

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 21. - 27. septembra 2014

Post Bitcoin

Európska komisia, aby dodržiavala nariadenie o biotopoch

Post Bitcoin

Cena Bitcoin sa prejavuje smerom nahor s európskymi bankovými zápornými záujmami

Post Bitcoin

Hlavný prúd Bitcoin Časť 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Ste niečím z týchto 8 obchodných osobností Bitcoin?

Post Bitcoin

Mince Stručná denná správa: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

Bitcoin IRA recenziu - Tax Free Crypto?

Post Bitcoin

Ako Bitcoin môže urýchliť alebo obmedziť infláciu Fiatu

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 14. - 20. september 2014