Denník Bitcoin: Fidor Bank používajúci Ripple, Huobiho dôkaz rezerv a ďalšie | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Denník Bitcoin: Fidor Bank používajúci Ripple, Huobiho dôkaz rezerv a ďalšie

Denník Bitcoin: Fidor Bank používajúci Ripple, Huobiho dôkaz rezerv a ďalšie

Huobi oznámil (cez Reddit

včera), ktorá bude realizáciu priemyselný štandard Doklad o programe rezervách na konci augusta, s odstupom schémy Trading / Asset nasledovať v septembri.

Po obvinení z komunity, že objem obchodov v čínskych burzách mohli byť silne manipulovať, Huobi, druhá najväčšia burza vo zväzku je teraz podniká kroky, aby na preukázanie svoje rezervy.

BitPay exec: Zaplatili sme ESPN pre náš sponzoring v Bitcoin

V súlade so svojím posolstvom, že digitálne mena je rovnako jednoduché ako hotovosť a bezpečnejšie ako kreditná karta, BitPay spoluzakladateľ Tony Gallippi položil bitcoinwhere ústa je to v lete, keď zaplatil ESPN po školského futbalu Misa herné sponzoringu v Bitcoin.

Nemecká Fidor banka bude konečne začať dokončenie medzinárodné bankové prevody cez Ripple virtuálnej meny protokolu budúci týždeň, čo je prvou bankou na svete, aby tak urobili. Obe spoločnosti predtým oznámili uzavretie partnerstva v máji, ale zrejme trávil čas odvtedy pracuje na integráciu. Banka tiež môže byť použitie protokolu pre behind-the-scenes medzibankové prevody, než sa žiť s prevodom zákazníkov.

Toto je prvýkrát, kedy banka zavádza službu vzťahujúce sa k virtuálnej meny pre verejnosť. To by mohlo byť veľkým medzníkom pre kryptomena svete.

Bitcoin Online Poker transakcie zamietnutá Coinbase

Na Reddit, hráč s účtom u Bitcoin-prijímať online Tesnenie poker webov s klubov (SWC) oznámil, že populárny výmena Bitcoin Coinbasehad obmedzený prístup k službám na svojich stránkach, pretože použil jeho Coinbase účet financovať jeho SWC pokerový účet.

Vyzerá to, že Coinbase, ako regulované peňažné služby musia preskúmať prijaté opatrenia by to užívateľom tak, aby sa zabezpečilo, že v súlade s predpismi. Dokonca aj vo svojom užívateľskom oddielu dohoda 7,2 "ilegálne hazard" podľa amerického zákona je zahrnutá do zakázaných činností.Bitkavina je sklamanie, ktoré by mohlo podmaniť svet - AtlantikNebolo premenil ekonomiku dnes. Kým počet Bitcoin transakcií rastie každým rokom, to nie je nič v blízkosti spotrebnej elektroniky na masový trh, ako je Google alebo Netflix, alebo dokonca cez PayPal. Bitcoin stále ťažkopádne na použitie (typicky transakcia môže trvať až 10 minút) a cena je veľmi volatilné. To znamená, že pre túto chvíľu, je úprimne hrozné mena postavený na vrchole potenciálne transformačné technológie.

Velebenie zo strany Derek Thompson


Bitcoin, Ether a ďalšie kryptocentre môžu vidieť začiatok konca - MarketWatchNáhle čínsky zákrok na virtuálne mince získavanie finančných prostriedkov z Bitcoin a ďalších cryptocurrencies, ktorý spôsobil prepad je buď koniec začiatku pre krypto-party - alebo skôr, začiatok konca....

To nedáva zmysel vážne. Inými slovami, cryptocurrencies chýba presne údajnej neobmedzené nahor že špekulanti snívať. Jediný spôsob, ako sa niekedy pri pohľade na takzvané "modré nebo" ocenenie je v prípade, že vlády sveta všetkého stratí ich kolektívne myseľ...

A pokiaľ ide o tie kryptomena ventilátorov a ich liberálnymi fantáziou: Ak si myslíte bitcoinor éter alebo čo je nejako mimo kontroly vlády, pretože je tak decentralizovaná na toľkých rôznych počítačoch, zamyslite sa znova. Vlády nemusí byť schopný vypnúť všetky servery, ale nemajú k. Môžu teoreticky zákaz fyzických osôb a spoločností, ktoré patria do ich právomoci z predaja, nákupu obchodovanie, alebo drží tieto veci. Vlády môžu vytvoriť svoj cryptocurrencies unconvertible do niečoho užitočného...

Crypto-mania môžu trvať až teraz. Obchodníci bude sledovať grafy vidieť, ako sa trendy rozvíjať. Avšak dlhodobá investícia príbeh vyzerá ako iné veci. Riziká rastú.

Velebenie zo strany Brett Arends


Bitcoin Exchange MtGox Vypnutie Trvalo!Otvor hackeri vykopali a hodili MtGox - najstarší a najväčší založená burza Bitcoin Company-bola tak hlboká, že spoločnosť nebola schopná kopať seba von. Lámanie novinky vyšiel dnes, že MtGox vypnutie jeho dvere trvalo a nebude jednať o výmene spoločnosť Bitcoin!

Kurz Bitcoin klesol na najnižšiu páky na MtGox pretože veľká rally Bitcoin a majitelia Bitcoins užili počas posledných pár mesiacov a hrozí potopiť celý Bitcoin ekonomiku. Po MtGox dostal hacknut a hackermi robil preč s viac ako $ 2,7 hodnote Bitcoins sa spoločnosť stala príťažou, a to nielen pre svojich vlastníkov a zákazníkov, ale na iných výmenných spoločnosti Bitcoin lobistických aby Bitcoin prúdu a premeniť ju na široko používané virtuálna mena.

MtGox shutdown a odchod otvoriť trh pre menšie Bitcoin výmeny, aby zvýšili. Avšak, niektoré z nich sú u prevádzkovateľov MtGox veľmi nahnevaný. Šesť z hlavných Bitcoin burzách vydali spoločné vyhlásenie dištancujú od MtGox.

"Táto tragická porušenie dôvery užívateľov MtGox bol výsledkom činnosti jednej spoločnosti a neodráža odolnosti alebo hodnoty Bitcoin a digitálne meny priemyslu," výmeny, vrátane Coinbase a BTC Číny ", vyhlásenie čítať.

"Rovnako ako u každej novej priemyslu existujú určité zlé herci, ktoré musia byť odstránení, a to je to, čo vidíme dnes."

"Sme presvedčení, však, že silné Bitcoin spoločnosti, vedenej vysoko kompetentných tímov a podporované dôveryhodných investorov, bude aj naďalej dariť, a splniť sľub, že Bitcoin ponúka ako budúci platby v internetovom veku," dodali. "Dodali.

Will MtGox shutdown bude znamenať koniec Ø Bitcoin a zabiť jednotku, aby bolo globálne mena alternatíva? Uviesť svoj názor nižšie.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Mincová stručná denná správa: Bitcoin VeriCoins, IBM Internet vecí, Syscoin proti Moolah, Bitlendingclub a Bitcon

Post Bitcoin

Sofistikované riešenie Bitcoin Ransomware sa rozvíja, Critroni a TOR

Post Bitcoin

Bitcoinova budúcnosť závisí od vás

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin rezervy na 104%

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 14. - 20. september 2014

Post Bitcoin

BetChain sa stáva vedúcim kasínom Bitcoin v viacjazyčnej podpore

Post Bitcoin

Bitcoin Block Veľkosť Economics a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: rumunská nadácia Bitcoin Foundation, Dominikánska populácia, ktorá dostáva bitcoin a ďalšie

Post Bitcoin

Čo je to 51% útok - zjednodušený Bitcoin Tutorial

Post Bitcoin

Nemali by sme sa snažiť prispôsobiť Bitcoin existujúcim právnym štruktúram

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 24. - 30. august 2014