Bitcoin prielom je Fueling Impossible budúce platformy časť 1 | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin prielom je Fueling Impossible budúce platformy časť 1

Bitcoin prielom je Fueling Impossible budúce platformy časť 1

Bitcoinis revolúciu v peer-to-peer sietí, ale to je často stratí, keď je diskutovaná ako mena. Kým Bitcoin má úžasné výhody ako mena, vrátane "instantné" transakcií, neuveriteľne nízke poplatky, a neschopnosť zvrátiť platieb (ktoré by mohli byť prípadne pridané cez procesor 3rd Party), čo je to, čo robí Bitcoin úžasné.

Bitcoin je Blockchain je budúcnosť

Bitcoin blockchain je miesto, kde leží skutočný prielom, a bez toho, aby bolo blockchain Bitcoin by nebolo možné. Pred Bitcoin, ostatné systémy sa pokúsil vytvoriť skutočný decentralizovaný platformu, a existujú príklady úspechov, ako klienti pre zdieľanie súborov peer-to-peer. Avšak žiadna z vyššie uvedených sietí vytvoril možnosti, ktoré Bitcoin je blockchain má. Pomocou blockchain alebo uskutočnené myšlienky za ním, by malo byť možné vytvoriť celé korporácie, ktoré existujú iba v digitálnej podobe, decentralizované. V skutočnosti, to je určite možné, pretože to znamená, že v skutočnosti to, čo Bitcoin a ďalšie cryptocurrencies sú. Menou je vo "spoločnosti", ktorá je riadená sieťou nič viac ako akcie.

Bitcoin je valueis odvodený od toho, a pretože Bitcoin bol vytvorený, aby platobný systém, ktorý je, čo to sa zameriava na. Jeden z autorov mincí Stručná to, a môj priateľ, Evan Faggart napísal trochu o tom, kde vznikla hodnota Bitcoin je, a pri prezeraní Bitcoin ako mena sama mám tendenciu súhlasiť s jeho analýzou. Avšak, myslím, že on aj väčšina ekonómov, chýba zásadný kus skladačky okolité Bitcoin. Áno, Bitcoin mena je odvodená je hodnota z predchádzajúcich mien, ktoré sa používajú na jeho kúpu, ale tieto nákupy sú bližšie k nákupu zásob v Bitcoin spoločnosti.

Teraz, nie je tam žiadny zmätok o tom, kde sa hodnota zásob pochádza. Pochádza z ocenenie podniku ako celku, a má tendenciu rásť, pretože spoločnosť robí. Bitcoin je rovnaký, ale líšia. Ďalej len "spoločnosť" Bitcoin rastie sieť dostane väčšie, s viac finančných prostriedkov investovaných do infraštruktúry (ťažobné zariadenie) a výrobky (súkromnými spoločnosťami Bitcoin-based), a viac jednotlivcov a firiem mimo tejto siete začnú ju prijať. Termín pre tento typ digitálnej spoločnosti je "Decentralizované Autonómne Corporation", alebo DAC, a Bitcoin bol prvý úspešný DAC. Avšak, to nebude posledný.

Bitcoin, prvý DAC a First Meta-DAC?

Vzhľadom k neuveriteľné podpory, ktorá bola smerovala k Bitcoin a revolučný charakter je to blockchain inovácie, tam bolo relatívne málo konkurentov na neho. Mnoho, mnoho ďalších cryptocurrencies boli splodila z nej, a to minulý týždeň som načrtol benefitsof, ale nikto z "altcoins" boli pravdiví súťaž pre Bitcoin.

Namiesto toho, ako je uvedené vyššie, súkromné ​​spoločnosti rastie okolo Bitcoin a rizikového kapitálu, anjel investorov, a dokonca aj tradičné investori boli financovania týchto firiem na stále sa zvyšujúce rýchlosťou. Bitcoin vytvorila priemysel, ktorý neexistoval predtým, veľa rovnakým spôsobom, že Google vytvoril SEO priemyslu, rovnako ako rastie analýzu webových stránok priemyslu. To, podľa môjho názoru, je definícia meta-korporácií, pretože ide o spoločnosť taký vplyv, že vytvára svoj vlastný priemysel.

To je tiež dôvod, prečo som neočakávame Bitcoin byť zosadený ako kráľ digitálnych mien v dohľadnej dobe, ani som sa očakávať, že Google strácať svoju pozíciu ako kráľ vyhľadávania. Avšak, iné spoločnosti, a ďalších odvetviach, nemusia mať také šťastie.

Ďalší krok po Bitcoin

Existujú skupiny vývojárov, ktorí si už uvedomujú potenciál v nových decentralizovaných systémov, a pracujeme na vytvorení novej generácie DAC. Jeden z nich, ethereum, som sa zmienil v predchádzajúcom článku, a má potenciál k rozšíreniu nielen predstavu o decentralizovanú, autonómnej siete do nových oblastí finančného sektora, ale môže ísť ďaleko za tým. Ethereum dizajn umožňuje vývojárom písať programy (alebo zmlúv), ktorý bude spustený v sieti, a tak bude poskytovať platformu pre bezpočet nápadov a produktov, ktoré sú ešte potrebné predstaviť.

Avšak, dokonca ethereum bude pravdepodobne obmedzený konštrukciou, pretože nikto systém môže robiť všetko. To môže veľmi dobre byť ďalšie Meta-DAC, koexistujú s Bitcoin, a vytvorenie nového priemyslu, ale naozaj zaujímavé nápady existujú v odvetviach, ktoré nie sú obmedzené na digitálnej oblasti. Koľko výpočtového výkonu trvá, aby sa rovnala náklady na riaditeľa? CFO? Viacnásobné stupňa riadenia v tradičnom podniku? Decentralizovanej siete počítačov, beží softvér, ktorý načrtáva svoj cieľ, mohol ľahko zvládnuť mnoho, ak nie všetky, z rozhodnutia potrebných pre prevádzku mnohých firiem. Tkaním, že s odmenou "zásoby" na pomoc pri procese bez ohľadu na výpočty sú na to potrebné, je sebestačný sieť môže byť vytvorený, ktorý je o niekoľko rádov účinnejšia ako tradičné spoločnosti.

Nebudem tvrdiť, že viem, ako sa to dosiahne, ako to bude vyžadovať vytvorenie algoritmov, ktoré môžu spracovávať zložité problémy, ktoré sú mimo moje schopnosti určiť. Čo ja viem, je toto: Bitcoin už poskytla značnú základňu v blockchain, s možnosťou overiť a sledovať transakcie alebo výmen decentralizovaným spôsobom; Mnoho altcoins sa propagoval rôzne modifikácie a doplnky, k tejto základni; a ethereum, NXT, Mastercoin, NEM, Counterparty, rovnako ako mnoho doteraz neznámych projektov, snaží sa vziať na ďalšiu úroveň.

Nie je Bitcoin dosť? Prečo Ďalšie DAC vznikajú?

Zvýšenie účinnosti, že DAC poskytuje zabezpečí, že inovácia je vždy jazde smerom zložitejších systémov. To je pravda, jednoducho preto, že ľudské prirodzenosti. Sme stavitelia a tvorcovia. Keď myšlienka zapáli revolúcii, že idea tendenciu byť plne preskúmané a prevezený do Je to hranica. To možno pozorovať v technologickej revolúcie, ktorá je sústredená okolo internetu, čo Bitcoin je to možné; k revolúcii v hromadnej výrobe sústredené okolo montážne linky, nasleduje automatizácia; do priemyselnej revolúcie, ktorá značne urýchlený priebeh každom odvetví; a vracať ďalej, osvietenie a renesancie, ktoré sú zodpovedné za základ modernej vedy, literatúry, medicíny, umenia a filozofie. Bitcoin bol len začiatok novej linky v priebehu, ale ten, ktorý otvára dvere do neuveriteľných možností.

V časti 2 budeme analyzovať niektoré z projektov, ktoré sú vyvíjané dnes, a zoznam niektorých z možných, ale zložité, myšlienkami, ktoré navrhli členovia komunity.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Správna analýza cien bitových cien Časť 1: Metodológia

Post Bitcoin

2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Bitcoin prijaté: eBay integrovať Bitcoin s Paypal!

Post Bitcoin

Win USB Miner 100% zadarmo - Môj Bitcoin Litecoin Dogecoin z domu!

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 24. - 30. august 2014

Post Bitcoin

Mince Brief Weekly Bitcoin Cenová správa: 31. augusta - 6. september 2014

Post Bitcoin

Príručka pre začiatočníkov na ťažbu Bitcoins

Post Bitcoin

Bitové základy vysvetlené: ABC BTC (Q - U)

Post Bitcoin

Bitcoin Denná správa: Time Inc. akceptuje Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a ďalšie

Post Bitcoin

Prečo odborníci spoločnosti Bitcoin sa neboja 50% útoku

Post Bitcoin

Analýza cien Bitcoin: Bočná akcia pokračuje

Post Bitcoin

Bezprecedentná: Bitcoin Mining Network prevyšuje 100 PH