Bitcoin obchodné služby, a peňažné služby podnikov, sú na jar | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin obchodné služby, a peňažné služby podnikov, sú na jar

Bitcoin obchodné služby, a peňažné služby podnikov, sú na jar

Bitcoin obchodník serviceshelp Bitcoin communitya veľa. Prevod platobných procesorov USD BTC alebo BTC voči doláru, a niektoré získať províziu, ale dôležité je, že sa vytvorí infraštruktúru potrebnú pre rast Bitcoin ekosystém.

Ako to robia? No, mnoho predajcov a obchody začali prijímať bitcoins o platbu, ale mnoho z nich nie je pripravený vziať na seba riziko volatility, ktoré Bitcoinitself prináša. Namiesto toho používajú platobné procesory, aby ich nákupy Bitcoin na báze prevedie na USD, alebo iné meny rozkazu. Zatiaľ čo toto kladie tlak na Bitcoin je cena, pretože BTC prijatý, musí byť predávané, ale tiež dáva legitimitu Bitcoin ako celok, a vystavuje viac ľudí na menu.

BitPay a Coinbase užívate Bitcoin hlavného prúdu

Vodcovia v sektore obchodných služieb Bitcoin sú nepochybne BitPay:

A Coinbase:

Obe spoločnosti majú zaistené rozsiahle investície, pričom Coinbase pristátie celkovo 106 miliónov $ tak ďaleko, a BitPay zabezpečenie $ 32 miliónov cez to investičného kolesách. V poslednej dobe sa BitPay spolupracuje s Ayden, globálne spracovanie platobných služieb s vysokým klientmi profilu, ako je Facebook, Spotify, Uber atď, a Coinbase začala výmenu bežať po boku svojich spracovanie platieb služby. A čo viac, je, že Ayden spracovala 25 miliárd dolárov transakcií v minulom roku a spoločnosť stojí masívna $ 1.5 miliarda, ktorá ukazuje, že je pokladaný a chvályhodná.

Obaja BitPay a Coinbase podarilo vybudovať tento obrovský klientsku základňu cez nabíjací 0% poplatkov obchodníkom. Coinbase obmedzuje to prvý $ 1 milión nákupy, potom účtuje 1% poplatok za to, že aj BitPay ponúka 0% poplatky "navždy" a zároveň ponúka platené, nadštandardné služby nad rámec štandardného spracovania platieb.

New Bitcoin Platobné procesory a spriaznených spoločností

Kým Coinbase a BitPay majú viesť cesta, mnoho iných spoločností sú vytvorené, alebo začínajú zísť po rokoch vývoja, súťažiť s nimi v niektorých ohľadoch.

ChainPay: Europe-Focused Bitcoin spracovateľa platieb

Nový platobný procesor, ChainPay bol zahájený firmou menom AltXE, ale s cieľom zacielenia Europen zákazníkov. To, čo ich odlišuje od ostatných platobných procesorov, podľa spoluzakladateľa James Carter je, že kedykoľvek obchodné známky sa s nimi, že budú neustále byť v zábere s obchodníkom a snaží sa im pomôcť. Skôr než sa spoliehať na vonkajšie investorov, ChainPay úplne bootstrapped a financovaný Cartera.

Coinkite: A "Bitcoin platforma Multi-podpis, Bank-Grade Security, Hardcore súkromie, a Advanced Developer API"

Coinkitewas oproti BitPay v predchádzajúcom článku: "Aký je najlepší Bitcoin Platobné procesor?

# 8221; Zatiaľ čo spoločnosť rozhodne nemá financovania BitPay, ani je to zavedené meno, to vytvorilo pôsobivú platformu. Je to API je robustný, poskytuje terminál point-of-predaj, poskytuje podporu pre litecoin, a zdá sa byť zameraná na jednoduchosť-of-použitie. Coinkite by sa mohla stať vážnym konkurentom v prípade, že neustále v pohybe vpred v ich súčasné tempo.

Snapcard: "Najjednoduchší spôsob, ako prijímať digitálny meny."

Snapcardclaims byť najjednoduchší spôsob, ako prijímať digitálny meny, a podporuje viac než len Bitcoin a litecoin

Pretože patrí Dogecoinand Rippleon ich zoznam. Rovnako ako Coinkite, Snapcard Zdá sa, že ísť cestou jednoduchosť použitia a poskytuje ľahko prístupné API, vstavaný vracania funkciu, a tvrdia, že podporuje viac ako 20 miestnych menách.

CoinX a Trucoin: licencované, regulované, a zameral Bitcoin Služby

CoinXand Trucoinare rôznych spoločností, s rôznymi ohniskami, ktorí sa zdajú byť partnerstvo spoločne na riešenie špecifických aspektov Bitcoin spracovanie platieb, nákup, atď CoinX získali licencie pre peňažné prevody

MTLS) vo viac krajinách než ktorákoľvek iná Bitcoin súvisiace spoločnosti a poskytuje systém spracovania platieb podobné tým vyššie uvedených, rovnako ako výmena Bitcoin. Spoločnosť však nebola inzerovaná sa významným spôsobom, a zdá sa, že pracujú na plnú licencií, rovnako ako uzavrela partnerstvo s ďalšími spoločnosťami poskytovať ďalšie služby.

Trucoinis jedna z týchto spoločností, ako to je s použitím MTLS že CoinX získala umožniť jednotlivcom k nákupu bitcoins okamžite s kreditnou alebo debetnou kartou, a zriaďovanie Bitcoin bankomatov. Coinbase a ďalšie firmy, ktoré za predpokladu, túto schopnosť v minulosti, ale s pevnými limity na množstvo Podmienok, ktoré možno zakúpiť za týždeň. Trucoin sa rozhodla zamerať sa na zdokonaľovaní ich systéme, a to spôsobom, ktorý znižuje riziko zúčtovania a podvodov, takže užívatelia môžu zakúpiť až $ 1000 v BTC každý deň, a prijímať mince okamžite.

BitPay, CoinX a Trucoin?

Vzhľadom k tomu, že BitPay je prilepené k väčšinou poskytujú spracovanie platieb, nadštandardné služby a open source technológií k postupu digitálnej menu, bez toho aby sa sťahujú do priame nákupy Bitcoin alebo vytvorenie výmeny, spolu s CoinX so zameraním na vytvorenie skutočne vyhovujúce peňažné služby Bitcoin založenú podnikanie a rozvoj Trucoin je ich okamžité nákupného systému a bankomatov BTC, každý z 3 Zdá sa, že to trvá o rôznych aspektoch toho istého problému.

Pridávanie na to, že sa partnerstvo Trucoin je s CoinX, rovnako ako ich predchádzajúce spolupráci BitPay poskytnúť bankomatov v Bitcoin mise a blízky Geografická blízkosť z 3 spoločností, môže dôjsť k užšej vzťah v budúcnosti.

Všetky podniky Inclusive Bitcoin Money servis alebo Specialized jednotlivé spoločnosti? Alebo Ani?

S Coinbasemoving vo všetkých smeroch, a pokúša poskytovať: spracovanie platieb, výmena, online peňaženku, instantné BTC nákupy a ďalšie, rovnako ako Winklevoss dvojčiat, Gemini 'na ceste, ktorá vyzerá, že bude výmena prvý, potom sa presunúť do iných aspektov priemyslu, menšie firmy majú svoju prácu ako stvorený pre nich.

Avšak, menšie, špecializované firmy, rovnako ako väčšina z tých uvedených vyššie, majú tú výhodu, že sú schopní sa sústrediť na, a dokonalý, ich produkt. Vďaka partnerstvu a spolupráci, tento druh zameranie môže byť obrovská výhoda.

Potom znova, to všetko môže byť zastaralá v decentralizovaných projektov. Bitsquareis vytvorenie decentralizovanej výmeny; Openbazaarhas vytvorila decentralizovaný eCommerce platformu; Protistrane, ethereum, Blockstream a inej spoločnosti vyvíjajú, alebo sa vyvinuli, decentralizované systémy pre vytváranie zložitých zmlúv a programov; a mnoho ďalších iniciatív prebiehajú, ale zatiaľ byť odhalený.

Rovnako ako väčšina ľudí, ktoré sa zaoberajú Bitcoin vedieť, decentralizované systémy majú tendenciu byť účinnejšie ako centralizovaný systém môže byť. So správnou kombináciou vývoja, veľké mená v digitálnej meny dnes, nemusí byť potrebné, alebo môže byť potrebné úplne zmeniť svoj smer, do budúcnosti.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Keď sú správy a nie sú dôležité

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzostupe Po turbulentnom mesiaci!

Post Bitcoin

Analýza cien Bitcoin: Bočná akcia pokračuje

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 7. - 13. september 2014

Post Bitcoin

2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Ako zálohovať Bitcoin peňaženku (blockchain.info, Bitcoin QT, MultiBit)

Post Bitcoin

Nakoniec jednoduchý spôsob, ako poslať Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Zbohom na zlomkové rezervy

Post Bitcoin

5 spôsobov, ako zakúpiť Bitcoin s Paypalom - Scams a Legit spôsoby

Post Bitcoin

Bitcoin Domain Name BTC.com Predané za 1 milión dolárov USD!

Post Bitcoin

10. apríla 2015

Post Bitcoin

Bitcoin v hlavnom prúde Časť 1: Swiss Bitcoin Research Paper