Bitcoin Mining Centralizácia: Trh sa sama stanovuje | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Mining Centralizácia: Trh sa sama stanovuje

Bitcoin Mining Centralizácia: Trh sa sama stanovuje

Nedávny úspech Ghash.io, najväčší Bitcoinmining bazéna, pri dosahovaní 51% hashovacie silu vyvolal obrovskú emocionálnu odozvu od komunity Bitcoin. Bolo vyrobené krátky výpredaj, ktorý hral druhoradú úlohu v nedávnom Fallin The Price Bitcoin. Preto bol Bitcoin komunita, takže strach z tohto vývoja? Báli 51% útokom. Vzhľadom k tomu, Ghash.ioattained 51% zatrieďovanie silu útočník, alebo osoba, na vnútornej strane, by mohli získať kontrolu nad ťažobnej bazéna, a používal to zatrieďovanie právomoc vykonávať dvojaký útraty. Mnoho ľudí sa bojí o tejto možnosti s tým, že samotná potenciál pre to, aby sa stalo, označí fatálne chybu v Bitcoin.

Dôsledky 51% útoku na Bitcoin Cena

Ak je 51% attackhappened, hovoria, potom je cena Bitcoin by buchnúť do zeme, všetky podniky by sa vzdať svoje úsilie na prijatie Bitcoin a mena by bola účinne mŕtva. Navyše, títo ľudia tvrdia, že Bitcoin mining bazén centralizácie ničí trustless povahu Bitcoin. Ak je banská bazén Bitcoin získava 51% hash silu, všetci budú musieť veriť, že bazén bude schvaľovať všetky transakcie bez rozdielu. Teraz, to nie je zďaleka isté, či sa 51% útok by v skutočnosti produkujú tieto druhy efektov. Bez ohľadu na to, strach produkoval veľmi reálne dopady na cenu Bitcoin a v srdciach a mysliach komunity Bitcoin.

Mnoho ľudí odvážne tvrdil, že sa tento problém s ťažbou Bitcoin označil zlyhanie voľného trhu; ak ľudia konajú vo svojom vlastnom záujme, potom sa ekonomika bude nevyhnutne zlyhajú a každý bude zlá. Tieto tvrdenia nemohlo byť ďalej od pravdy. V skutočnosti sa trh riešenie problému s ťažobný Bitcoin bazéna centralizácie a nikto ju ani realizuje. Úsilie vystrel komunitou prísť s riešením dokázať, že Bitcoin zostáva trustless, a že zvíťazí na trhu.

Realita trhu Bitcoin

Základný koncept, že tí, ktorí sa obávajú Bitcoin stráca trustless, decentralizovaný charakter nedokážu pochopiť, je fakt, že voľný trh je sám o sebe trustless. Dobrovoľné transakcie v peňažnom ekonomiky nevyžadujú dôvery medzi zainteresovanými stranami v oblasti obchodu. Herci, ktorí robia nechutné alebo neefektívne voľby, a podnikatelia, ktorí produkujú nevyhovujúce výrobky sú potrestaný na trhu tým, že spotrebitelia zastaviť posielanie peňazí na tých ľudí. Trh nepotrebuje dôveru za účelom prevádzkovania, jednotlivec nemá ani spoznať inú osobu, aby mierumilovne obchodovať s nimi. To isté platí pre ťažbu Bitcoin.

Neexistuje žiadna dôvera zapojené banské bazén Bitcoin dosiahne 51% hashovacie moc, pretože na trhu okamžite reaguje a pohybuje sa odstrániť túto moc od zarastené Bitcoin ťažobnej bazéna. Banské komunita Bitcoin bude pravdepodobne nikdy dosiahnuť stav, kedy užívatelia Bitcoin musieť veriť banské bazén Bitcoin sa zhovievavo dominovať na trhu. Keď sme videli Ghash.io začína sa blížiť 51% hash silu, komunita okamžite prijala opatrenia. Baníci vľavo Ghash.io a šiel do ďalších bazénov a jednotlivci vyhodil svoje staré, zastarané Bitcoin ťažobných plošín a ukázal im na konkurenčnom Bitcoin ťažobných bazénov za účelom odstránenia hash energiu z Ghash.io. Ľudia odsudzovať Bitcoin ako zlyhanie kvôli tomuto Ghash.io debakel, keď tvrdí, že opatrenia v záujme o sledovaní vlastného záujmu vedie ku konečnému zničeniu trhu, dokázali, že sú zle vo svojich samotných akciách. Zamestnávať všetky dostupné odstrániť hash energie z Ghash.io prostriedky, títo ľudia boli veľmi konajúci vo svojom vlastnom úrokom a z nedôvery k zvýšene centralizovanému Bitcoin ťažobný bazéna. Zachovanie decentralizované Bitcoin trhu bolo v ich vlastnom záujme, tak konal zachovať tento decentralizovaný peňažný systém.

Voľnom trhu riešení pre Bitcoin baníctvo Centralizácia

Tak, ako by sa tieto pesimisti tvrdiť, že samotná existencia tohto problému v ťažobnom komunite Bitcoin je spôsobená baníkov, ktoré konajú vo svojom vlastnom záujme, bez toho aby si uvedomili nezmyselnosť a self-rozpor vo svojich výrokov? V aktívne sleduje ich vlastné záujmy, vydesení členovia komunity Bitcoin pracovali na vytvorenie dočasnej riešenie tohto problému ťažobné Bitcoin a zachovať býčí trend cien Bitcoin. Okrem toho, tí istí ľudia správne naznačil, že kroky potrebné na brať budovať trvalé riešenie tohto problému s ťažbou Bitcoin. Takmer okamžite začali ľudia reklamy a podporiť baníkov používať p2pool, decentralizovaný Bitcoin mining bazén, kde je hash moc ťažobné bazéna neboli uvádzané v kontrole ústredného orgánu alebo subjektu. Tiež komunita začala teoretizovanie spôsoby, ktorými Bitcoin Jadro môže byť aktualizované a upravené tak, aby opraviť ťažobnú problém Bitcoin. Napriek tomu trh zlyhal, sebeckosť zničil Bitcoin navždy!

Tvrdí, že zlyhanie jedného projektu na voľnom trhu ukazuje, že zlyhanie voľného trhu ako celku sú podvrhnuté v najlepšom prípade. Skutočnosť, že ľudia robiť tieto nároky sú v súčasnosti venujú dlhodobé riešenie pre ťažobný centralizácia problému Bitcoin je potvrdením účinnosti voľného trhu. Oni si neuvedomujú, že trhy siaha ďaleko za peňažné aspekt a skutočných operácií blockchain technológie. Z tohto dôvodu, oni vidia problém vzniká vo finančných či technických oblastiach komunity Bitcoin a považujú to za zlyhanie trhu ako celku. V skutočnosti všetko ľudské konanie predstavuje parametre trhu. Každé opatrenie na riešenie problémov a zabrániť katastrofám, analyzovať návrhy riešení týchto problémov, a to aj so priateliť a puto s komunitou tvorí trh. Komunikácia medzi jednotlivcami je rovnako veľká časť ekonomického transakciu ako nákup a predaj.

Neustálej snahy komunity Bitcoin expandovať prijatie kryptografické-meny, alebo, ako vyriešiť problém s technológiou samotnú, je závislá na trhu, rovnako ako kolísanie cien Bitcoin je funkcia trhu. Skôr než bedákať nad zlyhania trhu, ľudia, ktorí sa boja Ghash.io urobí lepšie sláviť úspech na trhu, pretože všetci boli schopní navzájom spolupracovať začať výrobu riešenie tohto problému ťažobný Bitcoin. Voľný trh nezaručuje, ani sľubovať, dokonalosť a bezchybné tekutosť, ale len zaručuje nerušený problém proces a dobrovoľnej spolupráce riešiť. To je presne to, čo sme videli deje v nedávnej Ghash.io debaklu; výkonné riešenie problémov a sociálnej spolupráce. Problém je, samozrejme, zďaleka nie je celkom vyriešený, ale Bitcoin obec vybudovala veľmi silnú počiatočný bod, z ktorého sa môžu ďalej rozvíjať ich riešenia. Tento východiskový bod, a všetky brilantné riešenie, ktoré sú viazané na jar z neho, sú to všetko vďaka jednotlivcov pôsobiacich na voľnom trhu... A samozrejme vďaka Ghash.io.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 21. - 27. septembra 2014

Post Bitcoin

Bitcoin by mohol byť tu už 100 rokov, ale je pravdepodobnejšie, že sa úplne zrúti, hovorí laureát Nobelovej ceny - CNBC

Post Bitcoin

Ako je Bitcoin Start Up Scene v Afrike?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: Príručka pre začiatočníkov

Post Bitcoin

Bitcoin Growing prijatie: 6 spôsobov použitia BTC

Post Bitcoin

Arbitraging Bitcoin - Ako som dosiahla ROI vo výške 12,12% za 1 hodinu

Post Bitcoin

Bitkavý medveď Peter Schiff sa zdvojnásobí: Dokonca aj za 4 000 dolárov je to stále bublina - Coindesk

Post Bitcoin

Bitová cena stále hľadá nové podlažie po správe EBA

Post Bitcoin

9. apríla 2015

Post Bitcoin

BetChain sa stáva prvým kasínom Bitcoin, ktorý ponúka bezplatné otáčky v najnovších bezplatných rotačných piatkových akciách

Post Bitcoin

Byť čestný

Post Bitcoin

5 spôsobov, ako zakúpiť Bitcoin s Paypalom - Scams a Legit spôsoby