Správna analýza cien Bitcoin: Úvod do oceňovania USD | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Správna analýza cien Bitcoin: Úvod do oceňovania USD

Správna analýza cien Bitcoin: Úvod do oceňovania USD

BitcoinPrice analýza je rastúci praxou v komunite Bitcoin. Cena analýzy všeobecne je prax skúmanie zmien na trhoch a ich širších vplyvov na hodnotu určitého aktíva; zaoberáme sa vykonáva rozbor na cenu Bitcoin, samozrejme. Ak je správne vykonaná analýza cena môže byť veľmi cenným ekonomickým nástrojom nielen pre komunitu Bitcoin, ale kryptomena všeobecne. Pri správnej analýzy Bitcoin cien, môžeme zistiť, prečo ceny rastú alebo klesajú, aký je rozsah zvýšenie alebo zníženie cien bude, či ťažba Bitcoin stojí Itati tejto doby, a môžeme poskytnúť cenné informácie, ktoré užívatelia Bitcoin môžu brať hľadiskom pri vykonávaní Bitcoin investičné rozhodnutia.

Avšak prevládajúce téma v cene analýzy komunite Bitcoin je jedným z pozitivizmu a to, čo sa nazýva "technická analýza". Tento typ analýzy využíva najrôznejšie empirických modelov, ktoré analytici trend používajú na akciových trhoch. Behajú dát cez rovníc a rozšíriť trendovej čiary ďaleko do budúcnosti na základe výsledkov svojich empirických testov. A ich závery sú do značnej miery vždy zlé. To ma naozaj udivuje, ako ľudia, ktorí vykonávajú tento druh analýzy cien môže byť zle zakaždým robia predikcie, a robia predpovede veľmi často bez toho aby sa odradiť. Znovu a znovu v reálnom svetových trhoch preukázať ich positivist, Neo-Keynesian metodika zle, ale budú pokračovať s tými nepravými "analýzy", bez robili niečo inak.

Prečo Správne Bitcoin Cena Analysis je dôležité

Začal som vedenie Bitcoin cenovú analýzu pomocou rakúskej methodologyof ekonomickú analýzu potom, čo som napísal článok OP-ED, ktorý hovoril o zavádzajúcim metodike najviac Bitcoin "analytici" použitie. Čo sa naozaj ma inšpiroval začať vykonávať analýzy v rakúskej tradície bola jedna analýza trendov, a to najmä, že som si prečítal na tlačovej stránkach Bitcoin. Tento konkrétny autor izolovaný tri dni Bitcoin exchangeactivity, ignoroval všetky ostatné údaje, nakreslil ľubovoľný trendovú čiaru, a oznámil svojim čitateľom, že cena Bitcoin crashwas v plnom prúde, a že by sme mohli očakávať, že dno von na 400 $. Odporučil, aby jeho čitatelia predať všetko, čo má a kúpi späť za $ 400 cenovým žať značné zisky. V dolnej časti jeho článku mal disclaimer; Tento autor bol ťažko investoval do Bitcoin. Takže nebolo divu, prečo on prijal také nedbalý metodiku, a používal to, aby prakticky prosiť svojich čitateľov predať všetko, čo mali! Chcel cena klesne na 400 $, aby mohol profitovať z arbitráže.

Že konkrétne inštancie je to, čo ma inšpirovalo k napísaniu tohto úvodníku. Vo svojom článku som vysvetlil, prečo tieto pozitivistickej ekonomickej doktríny boli bezcenné pre analýzu Bitcoin cien a ekonomiky všeobecne. Potom, čo som načrtol najväčšie nedostatky prítomné v najpopulárnejšie metódy analýzy a predikcie budúceho vývoja cien a trajektórií Bitcoin cien, ponúkol som predikciu svoj vlastný, ktorý bol formulovaný s použitím rakúskou ekonomickou metodiku. A to skončilo byť mimoriadne presná predpoveď. Potom som sa rozhodol poskytovať kvalitné, presné Bitcoin priceanalyses a pevné predpovede o tom, kde sa cena Bitcoin mieril. Bol som pravidelne robí analýzu cien za takmer mesiac teraz, a všetci moji konkrétne predpovede boli veľmi presný; miera úspešnosti a správnosti mojich analýz nebola obsiahnutá v žiadnej inej, pozitivistickej Bitcoin cena analýzy, ktorú som kedy videl.

Vzhľadom k tomu, som zažil veľkú mieru úspechu v mojich analýz a prognóz, myslel som, že by to bol dobrý nápad postaviť návod, ako vediem Bitcoin analýzy cien v rakúskej tradícii. Je to naozaj veľmi jednoduchý proces, a ako ukázali moje články, to produkuje oveľa viac užitočných informácií ako nespočetné množstvo "technický" analyzuje že použitie štatistických modelov arogantne pomenované ukazovatele trhu a empiricky vytvorené trendové čiary, ktoré maľovať veľmi nepresné prognózy budúcnosť cene Bitcoin. Nižšie nájdete všeobecný prehľad o tom, aké druhy informácií, môžete očakávať, že učiť sa v tejto viacdielne vedenie na vedenie cenovú analýzu Bitcoin v rakúskej tradícii.

Bitcoin Cena Analýza: Outline

Každá časť príručky sa zameria na jeden konkrétny aspekt pomocou rakúskej ekonómie skúmať Bitcoin priceand určiť, kde to bude s najväčšou pravdepodobnosťou pokračovať v blízkej budúcnosti:

Časť 1: Rakúsky Metodológia a jej význam v odbore ekonómia, ktoré sa konkrétne týka Bitcoin Price.

Táto prvá časť sa bude vzťahovať na rakúsky prístup k štúdiu ekonómie. V tomto článku sa budeme skúmať rozdiely medzi praxeological (rakúskej) a pozitivistickej (keynesiánskej) prístupy k ekonómii a prečo podniká praxeological výnosy priblíženie viac spoľahlivý informácie než to druhé.

Časť 2: Ako identifikovať trendy a aké druhy Bitcoin Cena meniace News by ste mali hľadať

Druhý diel v tejto sérii bude vysvetľovať, ako identifikovať trendy a keď sú rozbité, sú rozdiely v jednotlivých druhoch trendov, cenových podlahy a aké druhy správ ovplyvňujú Bitcoin je cena a ako. Pozrieme sa tiež na dôvod, prečo všetky mätúce, časovo náročné empirické modely sú positivists používajú, sú zbytočné a dokonca škodlivé pre analytického procesu.

Časť 3: Zachovanie Profesionalita a dirigovanie Čestný Bitcoin Cenová analýza

Tretí a posledný diel tejto série sa bude ustupovať od ekonomiky a bude namiesto toho diskutovať o dôležitosti zachovania profesionality a poctivosť pri vykonávaní analýzy cenového Bitcoin, ktoré budú predstavené verejnosti. Mali by sme sa nemali pokúšať presvedčiť svojich kolegov členmi komunity konať spôsobom, ktorý bude ťažiť sami. Mali by sme našim analýzy v súlade s metódami, ktoré budú vysvetlené v prvých dvoch častiach a prezentujú ho ako nespracované dáta pre jednotlivcov interpretovať však chcú. Nie sme za úlohu riadiť budúcu ľudskú činnosť, ale skôr interpretovať minulej akcii tak, že jednotlivci môžu robiť ich vlastné budúce rozhodnutia.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin denné hlásenie: Bitmain je P2pool rozvoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud Mining a ďalšie

Post Bitcoin

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 národov, ktoré milujú BTC

Post Bitcoin

Ako je Bitcoin Start Up Scene v Afrike?

Post Bitcoin

Čo je to 51% útok - zjednodušený Bitcoin Tutorial

Post Bitcoin

Zabezpečte svoju Bitcoin Peňaženku: Bitcoin Security Tips

Post Bitcoin

Bitcoin Denná správa: Time Inc. akceptuje Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a ďalšie

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvetlené - sú Bitcoin Transakcia skutočne zadarmo?

Post Bitcoin

Sofistikované riešenie Bitcoin Ransomware sa rozvíja, Critroni a TOR

Post Bitcoin

Bitcoin prevodník meny - Ako previesť Bitcoin na USD

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: Fidor Bank používajúci Ripple, Huobiho dôkaz rezerv a ďalšie

Post Bitcoin

Bitcoin analýza cien: Tim Draper vyhral Aukcie Silk Road