Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600 | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Analýza: Bitcoin Price Breaks $ 600

Vzostup Bitcoinprices pokračuje silný. Niekedy počas dopoludnia 30. Mája 2014, cena Bitcoin zlomil $ 600 dollarsafter niekoľkodňový stagnáciu medzi $ 565 a 570 $. Je možné, že tento skok v cenách je vzhľadom k nedávnym oznámením, že Dish Network bude prijímať Bitcoin ako platbu za svoje služby. Avšak, zatiaľ čo tento významný oznámenia pravdepodobne je zodpovedný za rýchle, $ 30 skok v cenách, sa zdá, že tento nárast je jednoducho pokračovanie vzostupného trendu založená minulý týždeň v dôsledku stabilného inovácie a konštantný prúd pozitívnych oznámenia v Bitcoin komunita.

Nedávne "Analýzy", ktorá je uvedená na Koniec Bitcoin zvýšenie cien

Začiatkom týždňa, niekoľko správ boli prepustení tvrdí, že vzostupný trend v cenách Bitcoin skončil, ukázal na niekoľko dní neaktivity a mierne poklesy cien. Lepenie na typické Bitcoin "analýza" klišé, správy vzal tých pár dní nevýrazné obchodovanie a vyhlásil, že "bublina" bol u konca a že, súdiac podľa analýzy súčasných trendov, môžeme očakávať, že sa vrátite na $ 430- $ 450 cenovým ktorá vznikla v priebehu apríla. Tieto chybné analýzy len upozorniť na nevyhovujúce, a všeobecne ignorované, pravdu, ktorá vedie trend analýzy založené čisto na empirických dát a matematických rovníc nikdy nemôže byť legitímne presné. Niekedy títo analytici mať šťastie a ich empirické predpovede sa zhodujú s realitou. Avšak, naozaj presné, autoritatívne predpovede o budúcnosti akomkoľvek trhu je nemožné. Trhy sú nutne neistá, a preto akákoľvek predikcie o budúcnosti trhu je špekulatívne a bude v žiadnom prípade 100% istý. Takže pri pohľade na dáta z posledných dní a tvrdia, že cena breakout Bitcoin je viac ako bolestne chybné. Je to dokonalý príklad toho, ako analytici, ktorí veria, že môžu využívať štatistické rovnice a produkovať apoditic predikciu budúcich trendov bude vždy skončiť do rozpakov sami tým, že sa divoko nepresné predpovede, napríklad tvrdí, že trh je vzhľadom na nápravu na základe troch dni pomalé obchodovanie.

Kauzalita

Títo analytici neprijmú fakt kauzality do úvahy pri príprave týchto trendovej čiary a nereálne ich rozšírenie aj do budúcnosti. Kauzalita je konkrétnou skutočnosťou ľudského konania, a teda žiadnu hospodársku činnosť. Všetko sa deje z nejakého dôvodu; Ľudia sa domnievajú, že tým, že zamestná akciu, ktorú môže produkovať požadovaný výsledok. Že implementácie akcie je jadrom príčinnosti a realita ľudského konania je kauzalita nevyhnutné. Keby len tieto "analytici" vzal príčinnosť do úvahy, dôvodom pre pomalé obchodovanie a následné stagnáciu cien na začiatku týždňa by bolo jasné. Je dobre známym faktom, v obchodnom svete, ktorý Memorial Day víkendu znamená neoficiálne začiatok leta, a že nasledujúci týždeň je všeobecne pomalý týždeň na trhoch. Tento jednoduchý príčinný vzťah medzi ľudskou túžbou po trávenia voľného času a vo štátny sviatok je zrejmé, že obchod v každom trhu bude pomalé bezprostredne pred alebo po hlavnej dovolenku. Ignorovať veci ako ľudskej činnosti a príčinnej súvislosti je ignorovať základy ekonomickej vedy. Rovníc a regresie a bezpočet matematických modelov môže produkovať niekoľko záverov, ktoré môžu byť opakovane znovu do rovnomerne rotujúce ekonomiky, ale to neznamená, že závery z týchto modelov bude vykonávať žiadnu významnú váhu v reálnom svete. Proste byť positivist nerobí niečo vedecký. Vedecká metodológia musia byť relevantné pre životné prostredie, ktorý je študovaný. Nemôžete študovať ekonómiu, bez študovať ľudskú činnosť, rovnako ako, ako nemôžete študovať oceán, bez pri pohľade na vode. Bitcoin komunita, a veda o ekonómiu všeobecne, môže zbierať veľké množstvo nahliadnutie na trhu tým, že prijíma pravdu o príčinnej súvislosti a ľudského konania

Preto ceny rastú

Ako už bolo spomenuté vyššie, náhly skok v cene Bitcoin od $ 570 do $ 600 možno pravdepodobne pripísať Dish Network oznámenia. Avšak, toto $ 30 Zvyšovanie by nemala byť považovaná za cenu breakout nezávislý na zriadenie minulého týždňa vzostupný trend. Aj keď tento jediný nárast cien Bitcoin môžu pochádzať od Dish oznámenia všeobecný vzostupný trend vychádza z rady oznámenia a inovácií v komunite Bitcoin. Väčšina z nich pochádza inovácie v platobnej štruktúry Bitcoin. Coinbase nedávno oznámil, že majú v pláne sa stane "MasterCard" z Bitcoin a Xapo, poskytovateľom peňaženky, predstavila vydanie ich Bitcoin debetnej cardthat umožní ľuďom platiť za veci s bitcoins v obchodoch, ktoré nemajú ani akceptovať Bitcoin. Xapo karta môže byť použitý v obchodoch, ktoré neprijímajú Bitcoin, pretože pôsobia na existujúcej infraštruktúre MasterCard; áno, to Bitcoin debetná karta môže byť použitá kdekoľvek, ktorá prijíma MasterCard. Tento vývoj je len pár v mori nových inovácií v komunite Bitcoin. S neustálym rozvojom v oblasti technológií Bitcoin, to nie je prekvapením vidieť vzostupný trend cien Bitcoin. Ak tieto inovácie aj naďalej váľa v lete, môžeme očakávať, že tento vzostupný trend pokračovať; Všetky veci sú rovnaké, samozrejme.

Ale pamätajte: stále existujú skoré Bitcoin investori, ktorí sedia na hromady bitcoins v niekde okolo 50% stratu v dôsledku cenovej zrážky na konci roka 2013. V cene môže veľmi dobre sa zdvihnú nad $ 1000 znova, ale to bude určite stimulovať skoré investorov hodiť držbu Bitcoin konečne zarobiť na svojich investícií a aby sa zabránilo ďalšej Bitcoin na horskej dráhe jazda. Ak k tomu dôjde, budeme svedkami ďalší prudký pokles cien a návrat k cenovej podlahu. Ako hlboko sa, že minimálna cena bude? To nie je možné určiť s istotou, že bude nevyhnutne závisieť od rozsahu predať off.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 14. - 20. september 2014

Post Bitcoin

5 spôsobov, ako zakúpiť Bitcoin s Paypalom - Scams a Legit spôsoby

Post Bitcoin

Na Bitcoin a strach

Post Bitcoin

Ashley Madison únik: Čo robiť, keď čelia Bitcoin vydieranie

Post Bitcoin

Bitcoin ceny na vzostupe Po turbulentnom mesiaci!

Post Bitcoin

Nakoniec jednoduchý spôsob, ako poslať Bitcoin na Facebooku

Post Bitcoin

Bitcoin učí libertovcov všetko, čo nevedia o ekonomike - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin by mohol byť tu už 100 rokov, ale je pravdepodobnejšie, že sa úplne zrúti, hovorí laureát Nobelovej ceny - CNBC

Post Bitcoin

10. apríla 2015

Post Bitcoin

Čo je to najlepší procesor platobného systému Bitcoin? Coinkite alebo BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin analýza cien: Tim Draper vyhral Aukcie Silk Road

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: Fidor Bank používajúci Ripple, Huobiho dôkaz rezerv a ďalšie