Cena Bitcoin: Keď sú správy a nie sú dôležité | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Cena Bitcoin: Keď sú správy a nie sú dôležité

Cena Bitcoin: Keď sú správy a nie sú dôležité

V posledných dvoch týždňoch od oznámenia Dellu, že by prijal Bitcoinas platby od svojich zákazníkov v Spojených štátoch, je cena Bitcoin klesá a obec bola dožaduje toho, aby zistili, prečo. Ľudia na celom internete začali divé husi naháňačky s cieľom nájsť príčinu súčasného poklesu Bitcoin cien, vrátane mňa. Tento pokles viedla mnoho ľudí k presvedčeniu, že novinky, jeden z najvýznamnejších hýbateľov v Bitcoin cien v skutočnosti nemá žiadny vplyv na trhy. Poukazujú na skutočnosť, že oznámenie Dell nemá žiadny vplyv na cenu a v skutočnosti, niekoľko dní po oznámení, že v skutočnosti začala klesať.

Avšak, to jednoducho nemožno poprieť, že vývoj správy skutočne majú vplyv na cenu Bitcoin. Zatiaľ čo väčšina hlavných kusy novinky majú najväčší smerovú vplyv na trhu, každý jednotlivý kus novinky-pozitívne alebo negatívne, má nejaký vplyv na ceny. Aj keď je presvedčiť jednotlivca, aby upustili od nákupu alebo predaji. Z tohto dôvodu je vnímaný nedostatok vplyvu, ktorý nedávno, pozitívne správy príbehy boli majúci na cene Bitcoin nie sú opodstatnené; majú prinajmenšom prispela k založeniu dôvery, ktoré by mohli slúžiť znížiť na určité volatilite cien Bitcoin.

Okrem toho, pomocou oznámenia Dell ako dôkaz, že novinka nemá žiadny vplyv na cenu Bitcoin je smiešne, pretože oznámenia mala určitý vplyv na cenu, ktorá sa zdala byť prehliadaná väčšinou komunity. Tak som sa rozhodol upozorniť tento pohyb v mojom latestBitcoin cenovú analýzu. Približne hodinu a pol po správach Dell zasiahla komunitu, cena vzrástla o 2,26%, vrcholiť u $ 634 v a usadil v $ 620S ešte pred začatím jeho pokles.

Zrejmým dôvodom pre Bitcoin cenový pokles

Aj keď som bol správny pri určovaní konečný efekt správy Dell mal na cene Bitcoin, zvyšok mojej analýzy bolo dosť nepresné. Špekuloval som, že trhy založila novú dočasnú cenovú podlahu na $ 620; pri ktorej sa ukázalo byť v poriadku, som aktualizoval článok a povedal, že snáď ľudia, ktorí boli zodpovední za zvýšením 2,26% v cene boli sklamaní nedostatkom významného vzostupu, sa podobať tým, ktoré boli už predtým došlo v reakcii na majora, pozitívne Bitcoin správy, a začal predávať, vracia do mäkkého podnebia vo výške $ 600, ktorý som sa špekulovalo o v predchádzajúcom predchádzajúcej analýzy.

Potom sa cena klesla pod $ 600 do $ 590s, a ďalej klesala až do konca týždňa a je stále klesá až do súčasnej týždeň (I, však stále tvrdí, že $ 600 bol vlastne mäkké poschodie, lebo je silný dôkaz na podporu tohto claim-síce skutočnosť, že $ 600 bolo zastavenie bod rozpredať, čo sa stalo v ubúdajúcim Silk Road aukčnej vzrušenia). A konečne, komunita Bitcoin na Reddit informoval mňa (bez toho aby sa cítim tak hlúpy) z zjavnej príčiny k počiatočnom poklese od $ 620 do $ 600, ktorý z nejakého dôvodu, som úplne prehliadol; počiatočné prudký nárast objemu sell s najväčšou pravdepodobnosťou pochádza z Dell okamžite prenesenie veľkého množstva bitcoins do fiat. Ich oznámenia pravdepodobne vytvoril výbuch Bitcoin transakcie so spoločnosťou Dell, ktoré boli samozrejme premenil fiat firmou.

Prečo môj Analýza Bitcoin trhu bola Zlé

Ďalej som urobil dve chyby, ktoré ja sám varovala vo svojom vlastnom seriálu o tom, ako vykonať riadnu analýzu Bitcoin cien. Po prvé, som nečakal tak dlho, aby analyzovať trhy v nadväznosti na oznámenie spoločnosti Dell. Keby som počkal niekoľko dní, tak by som videl pokles cien a pravdepodobne by boli schopní prísť na to, že prichádza od spoločnosti Dell prevedenie ich Bitcoin príjmy na fiat. Po druhé, som sa spoliehal na stanovenie cenových poschodí príliš ťažko vo svojich posledných dvoch analytických článkov. Ako som uviedol vo svojom vedení, cena floorsare veľmi ťažké presne určiť a neprispievajú veľkú hodnotu analýzy, najmä keď môžete jednoducho pozrieť na cenových grafoch, a uvidíme, či to sa ustálilo, stúpa alebo klesá, je netreba predvídať konkrétnej cenovej bod, ktorý bude slúžiť ako podlaha. Napriek tomu som bol zamilovaný do predpovedanie presné čísla, niečo, čo mnoho positivist Bitcoin cena analytici neustále padajú za obeť.

Nie vždy potrebujú špecifický reportáž na Vysvetlite Bitcoin cenového pohybu

Potom, čo bol v rozpakoch, ktoré majú väčšinou nepresné analýzy zverejnené na mince stručné plné predpovedí a špekulácií, že som naozaj nemal vyrobený, som strávil 2 alebo 3 dni sa snaží prísť s vysvetlením spravodajstvo založené na klesajúcu Bitcoin cenu. Snažil som sa spojiť dohromady správy Dell s inými nedávnymi udalosťami vybudovať teóriu akumulovaných obáv alebo zmenšujúcim sa dôvere, ktoré spôsobili predaji. Nič z toho nebolo uspokojivé a stal som sa stále frustrovaní sám so sebou; moja frustrácia rástla ako moje pokusy o vysvetlenie stal sa viac a viac komplikované.

Takže som musel vziať krok späť a preskúšať všetko od oveľa širší, teoretického hľadiska. Pritom vymazané veľa vecí pre mňa. Skôr než sa snažiť zamestnávať analytické nástroje, ktoré sú založené na praxeológia, hlavne správy a cenové grafy bez nespočetných technických indikátorov, som sa pozrel na praxeológia všeobecne. Z analytického hľadiska, hľadáme spravodajské udalosti, pretože ovplyvňujú ocenenie. Avšak z čisto praxeological pohľadu môžeme len konštatovať, že ľudia majú ocenenie. Prehodnotenie že základné pravdou, ma priviedlo k oveľa jednoduchšie a oveľa viac uspokojujúce, dôvod, prečo je cena klesá: ľudia sú iba cenia svoje bitcoins menej ako fiat meny v tomto okamihu. Inými slovami, Bitcoin cena klesá, pretože ľudia predávajú bitcoins!

Tento pojem je tak jednoduché, že sa zdá absurdné. Áno, samozrejme pokles cien Bitcoin je kvôli predaju! Ale prečo sú ľudia predávajú, čo robí im to tak? Ľudia sa predávajú, pretože si to želajú fiat viac ako oni bitcoins užitočné, iba hodnota bitcoins menej. Možné dôvody tohto posunu v ocenenia sú nekonečné; Bitcoin komunita bola dokazuje, ako moc v posledných dňoch. Špekulácie o príčine rozsah poklesu cien Bitcoin z veľrybieho činnosti baníkov nedrží svoje blokov odmeny. V skutočnosti neexistuje žiadny pevný spôsob, ako určiť Dôvodom predať off. Jediná vec, ktorú môžeme urobiť, je požiadať každého jednotlivého človeka, ktorý sa predáva svoje bitcoins, prečo tak robia. A to by sa ukázalo veľmi ťažké; vzhľadom k tomu, pod pseudonymom povahe Bitcoin, pravdepodobne by sme ani byť schopní identifikovať väčšinu predajcov.

Z toho plynie ponaučenie, aby sa tu naučil, je, že tam nie je vždy musí byť konkrétny, objektívny dôvod na to, prečo je cena Bitcoin klesá. Niekedy sa to proste stane. Pri vykonávaní analýzy, máme tendenciu, aby sa pohltila v novinových správach, snaží sa zistiť presný dôvod k pohybu cien Bitcoin. Ale tam nie je vždy jediný dôvod pre zmeny cien, takže novinky nemožno vždy použiť na identifikáciu príčin cenových posunov. V prípadoch, ako je táto, sa súčasný pokles cien slúžiace ako príklad, všetko, čo môžeme urobiť, je povedať, že ľudia zmenili svoje ocenenie pre toho či onoho dôvodu.

Čo teda môžeme povedať o Current Bitcoin pokles cien?

Naša neschopnosť zachytiť jedinú príčinu pre Bitcoin zníženie cien-kvôli nedostatku jediná príčina, nerobí nám schopná poskytnúť užitočnú analýzu tohto cenového posunu. Kým všetci sme vybavení povedať, sa môže zdať ako vágny a čisto teoretického vyhlásenie bude produkovať oveľa viac užitočných informácií ako ktorýkoľvek z pozitivistickej správ, ktoré sú záplavy rôznych Bitcoin spravodajských webových stránok.

Podľa obvykle, pozitivistickej analytici ignorujú ľudský prvok, ktorý je tak zásadný pre akúkoľvek hospodársku činnosť a spracovanie cenových grafov a technických ukazovateľov, ako veci, ktoré môžu robia užitočné informácie, bez toho, aby s ohľadom na ľudskú činnosť. Tento extrémne zlá metodika bude vždy produkovať nehorázne predpovede a správy naplnené veľkým množstvom technického žargónu, ale žiadnu skutočnú podstatou. Jeden jednej strane máme tie analytici, ktorí robia neuveriteľne konkrétne predpovede a sú vždy ďaleko známky. Na druhej strane, tam sú tí, ktorí pokrývajú toľko možných výsledkov, že analýza je úplne nezmyselné. Analýza Bitcoin cena je k ničomu investora, ak všetko, čo hovorí, je: "V tomto okamihu, tam je rovnosť šancí pre nekonečné množstvo scenárov hrať von." Okrem toho, aby sa zbavujú nutnosti robiť horridly nepresnú cenu predpovede, táto druhá skupina analytikov dať strašne široký rozsah pre budúce Bitcoin cenu. Napríklad jeden z najviac recentof tieto druhy analýz sú uvedené niekoľko možností pre budúce pohyb cien, z ktorých každý má presne opačný výsledok ostatných. A keď pisateľ predpovedal budúce cenové body, založený na tajomné matematické nástroje pre analýzu, uviedol, že cena by mohla buď zadať voľný pád alebo strieľať až do výšky $ 680 a ešte ďalej! Neexistuje žiadny použitie pre túto analýzu, a potom, ak je to najlepšie spisovateľ môže urobiť, je poskytnúť nekonečnú radu pre budúcu cenu.

Účelom vykonávania analýzy ani vyložiť 100 rôznych scenárov na základe rôznych matematických modeloch, ako Fibonacci sekvencií a Elliot vlny, a dať rovnakú pravdepodobnosť pre všetky scenáre prísť pravda, okrem strašne širokom cenovom predikciu. Analytici majú uviesť, ktoré scenár sa domnievajú, že je s najväčšou pravdepodobnosťou sa stane potom, čo vziať do úvahy najnovšie údaje o trhu a prevládajúce postoj komunity. Okrem toho by sme sa mali informovať o pravdepodobných budúcich pohybov trendy, skôr než aby konkrétne predpovede cien.

Takže všetko, čo môžeme povedať o nedávnom poklese cien Bitcoin je toto: Dell vyvíja tlak na znižovanie cien vstrekovaním výbuch predaja objemu na trhu a cena klesla od $ 620 do $ 600. Z nejakého dôvodu, tento pokles cien spôsobilo výpredaj; cena Bitcoin išiel hlboko pod $ 600 je v súčasnej dobe $ 568,74 (od 12:45 dopoludnia východoamerického času 31. Júla 2014). Musíme vziať do úvahy skutočnosť, že dražba Silk Road požičal veľkú vyvolávajú tlak na cenu, tlačí ju do $ 640s a usadiť sa v rozmedzí od $ 620. Zdá sa, ako by sa predať off spôsobené počiatočnom predajom Dell má vyfúknuť rast cien spôsobený aukcie Silk Road. V prípade, že ocenenie Předaukční zostali konštantné, potom by mohlo očakávať, že cena klesne celú cestu dole na úroveň, pre-aukcie a potom sploštenie von, čaká na ďalšie trhové posun udalosť. Je však veľmi nepravdepodobné, že ocenenie zostali konštantné tak dlho, že veľa môže byť potvrdené pozorovaním výpredaj, ktorý je v plnom prúde. Z tohto dôvodu, tam naozaj nie je žiadny spôsob, ako predpovedať, s akýmkoľvek stupňom presnosti, keď cena Bitcoin sa zastaví padajúce-jediný čas nám ukáže, kde sa bude tlak smerom nadol odľahčiť. Cena bude aj naďalej kolísať, ako to robia, kým nedosiahne bodu, kedy dostatočný počet jedincov cení Bitcoin viac ako oni nekryté meny. V tom okamihu sa ľudia začnú nákup v nádeji, že profitovať z arbitráže, a tým stimulovať ďalšie zvýšenie cien. To je samozrejme za predpokladu, že žiadna extrémne negatívne správy ďalej posúva ocenenie medzi podnikom a bez ohľadu na čas, kedy cena sa rozhodne k vyrovnávanie.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin smerujúci na 0,00 $ a veľa stratí všetko, keď bublina vybuchne - varuje investor Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

AsiaCoin Prechody do dôkazu výhry

Post Bitcoin

9. apríla 2015

Post Bitcoin

Na Bitcoin a strach

Post Bitcoin

Čo je to 51% útok - zjednodušený Bitcoin Tutorial

Post Bitcoin

Bitcoin grafy - čo sú, ako používať grafy BTC

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 14. - 20. september 2014

Post Bitcoin

5 výzvy v súčasnej dobe čelia Bitcoin (Podľa Mike Hearn)

Post Bitcoin

2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Bitcoin Foundation rada voľby: Jim Harper, Olivier Janssens, alebo to dokonca vec?

Post Bitcoin

Prvý súbor Bitcoin bankomatov v Los Angeles tento týždeň

Post Bitcoin

Bitcoin ako komodita: Licencia na daň?