Analýza cien Bitcoin: Bočná akcia pokračuje | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Analýza cien Bitcoin: Bočná akcia pokračuje

Analýza cien Bitcoin: Bočná akcia pokračuje

Je to bezpečné povedať, že následky aukcie Silk Road je už nemajú žiadny vplyv na cenu Bitcoin, či už pozitívne alebo negatívne. Od tej doby mojej analýzy lastprice sa Bitcoinprice zažíva bokom akciu. Pobyt medzi $ 610 a vysoké $ 630S, sa zdá, že cena bude pravdepodobne nepôjde pod $ 600 tak dlho, kým trhy sú bez negatívnych správ, čo ďalej potvrdzuje moje tušenie, že aukcia Silk Road pomohol založiť nový krátkodobý trend nízkeho $ 600s. Od tohto okamihu sa domnievam, že cena Bitcoin zostane relatívne stabilný, s jednotlivcami na trhoch držať svoje investície v očakávaní dobré správy.

Nedostatok hlavnej spravodajskej prostriedky ploché Bitcoin cenová činnosť.

Od tej doby za hluk v obci Bitcoin cez aukciu Silk Road zomrel dole, správa bola relatívne pokojná, pokiaľ ide o Bitcoin. Neboli zistené žiadne závažné, non-Bitcoin spriaznené spoločnosti oznámili zámer prijať digitálne menu ako životaschopná platobných prostriedkov. Došlo tiež k žiadne ďalšie správy zo strany vlád alebo mimovládnych agentúr, pokiaľ ide o tom, či Bitcoin by mal byť prijatý, alebo zakázané. Celkovo vzaté, v posledných 2 alebo tak týždeň bol veľmi pokojný v komunite Bitcoin.

Samozrejme, že komunita pozitivistickej Bitcoin cenových analytikov sú neustále prichádzajú s divokými predpovede o budúcich cenových trajektórií. Jednotlivec najmä na bitcoinmarkets subreddit, nedávno poukázal na drobné nerovnosti v cene, ktorá predchádzajú hlavné Bitcoin "bubliny" a ukázal na malý hrbolček, ktorý bol pokračujúci v čase, 9 dni. Súdiť iba na základe tejto pomerne nevýznamných hrbole cene Bitcoin, táto osoba špekuluje, že by sme mohli vidieť obrovský nárast cien v najbližších týždňoch. Vysoko nepravdepodobné, ak niektoré zásadné novinky udrie komunitu, že pohonné hmoty nákupnej horúčke. Tento typ grafu pozorovanie a tvaru-porovnávajúce je presne to, čo pochádza od držať sa pozitivistickej metodike, keď sa snažia analyzovať cenu Bitcoin. Iba spracovaním zmeny cien v dôsledku ľudskej činnosti budeme môcť určiť príčinu týchto zmien a postaviť presný portrét, čo prinesie budúcnosť Bitcoin cena bude vyzerať. Podľa analytikov by malo byť monitorovanie cenových grafov a potom potom správy, aby pochopil, kde cena pôjde, skôr než pri pohľade na cenových grafoch a potom porovnajte ju s grafmi z minulého roka.

Oveľa pravdepodobnejšie trajektórie ceny Bitcoin bude podobať postupné zvyšovanie, ktoré prebieha od začiatku mája. Z tohto dôvodu bude cena grafy ísť do neskorej 2014 vyzerať postupným klesaním skôr než rakety na Mesiac. Býčie prognóza však, ale trochu sklamaním pre nás hardcore nadšencov Bitcoin. Musíme však nevylučuje možnosť akejsi hlavné novinky razí svoju cestu do spoločenstva. V takom prípade sa cena Bitcoin by určite rýchlo stúpať, hoci či alebo nie výšky dosiahla v tomto cenovom skoku bude pretrvávať, je neistý. Napríklad aukcie Silk Road viedlo k podstatnému zvýšeniu cien Bitcoin, ale vzrušenie utíchol cena začala klesať a usadil sa na súčasnej úrovni.

Ako už bolo povedané, zdá sa, ako by sa cena Bitcoin zostane vnútri $ 600- $ 640 rozsahu tak dlho, ako to pokoj významné správy pretrváva. Hovorím to preto, že objem obchodov klesá postupne už od začiatku júla. Tento pokles znamená nárast vo výške bitcoins koná, čo vysvetľuje bokom akciu sme sa vidí od konca aukcie Silk Road. Vzhľadom k tomu, ľudia sa držia off na oboch kupovania a predávania, zdá sa pravdepodobné, že trh očakával nejaké veľké novinky, pozitívne alebo negatívne. Sú zdržať robiť žiadne významné množstvo obchodovanie sa obávajú straty, a to buď tým, že predáva tesne pred vlnou dobrých správ alebo z nákupu pred vlne negatívnych správ.

Čo by to mohlo byť novinka? Dúfame, že to bude pozitívnou správou samozrejme aj nedávny mince Krátky rozhovor s Joshom Garza, CEO Pánečku baníkov narážal na niektoré veľmi, veľmi dobrá správa na obzore. Generálny riaditeľ uviedol, že spoločnosť pracuje na niečom obrovského, ktorého detaily zostávajú súkromné. Projekt Prime, podľa Josha Garza, revolučným spôsobom zmení spôsob, akým sa ľudia pozerajú na krypto-meny. Takže keď tento projekt je sprístupnený verejnosti, dúfajme, že budeme vidieť obrovské zisky v cene Bitcoin.

"Pokiaľ ide o ktorom GAW sa deje v budúcnosti, všetko, čo môžem povedať, je budú mať oči na pozore projektu Prime. Budem mlčať ako hrob iný ako hovoriť, že to bude znamenať revolúciu spôsob, akým ľudia myslia o cryptocurrencies. "

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin grafy - čo sú, ako používať grafy BTC

Post Bitcoin

Ashley Madison únik: Čo robiť, keď čelia Bitcoin vydieranie

Post Bitcoin

9. apríla 2015

Post Bitcoin

Bitcoin prielom je Fueling Impossible budúce platformy časť 1

Post Bitcoin

Čo je to najlepší procesor platobného systému Bitcoin? Coinkite alebo BitPay?

Post Bitcoin

Bitcoin Základy vysvetlil: IJKs BTC

Post Bitcoin

Bitcoin Block Veľkosť Ekonomika: objasnenie a revidovanie Argumenty

Post Bitcoin

3 bezpečné spôsoby, ako bezpečne ukladať Bitcoins

Post Bitcoin

Bitcoin milionár: Top 5 Bitcoin milionári

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Profitable v roku 2018?

Post Bitcoin

Mince Stručná denná správa: Blockstream, Cozy Games, Bitcoin Regulation a Florida Lawsuits

Post Bitcoin

AsiaCoin Prechody do dôkazu výhry