Bitcoin analýza cien: Tim Draper vyhral Aukcie Silk Road | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin analýza cien: Tim Draper vyhral Aukcie Silk Road

Bitcoin analýza cien: Tim Draper vyhral Aukcie Silk Road

Coindesk hlási, že Tim Draper, venture kapitalista, "otec" VC Adam Draper a generálny riaditeľ VC firmy, Draper Fisher Jurvetson, je víťazom všetkých 30 tisíc bitcoinsthat boli k mání v aukcii Silk Road Bitcoin. Toto oznámenie sa uskutočnilo v médiu blogu o Californian Bitcoin obchodnej a skladovacie spoločnosti Vaurum. Coindesk poznamenať, že Draper bol menovaný ako investor do 4.000.000 $ financovania semeno kole spoločnosti v máji.

Vaurum CEO, Avish Bhamo, tiež oznámil v príspevku blogu, ktorý Tim Draper chce spolupracovať so spoločnosťou Vaurum a využívať bitcoins vyhral v aukcii pomôcť dostať Bitcoin na rozvíjajúcich sa trhoch so slabými menami.

Od Tim Draper:

"S pomocou Vaurum a novo zakúpené Bitcoin, očakávame, že budeme môcť vytvoriť nové služby, ktoré môžu poskytnúť likviditu a dôveru v trhy, ktoré boli ochromená slabé meny."

Tento plán vniesť Bitcoin likviditu na rozvíjajúce sa trhy so slabými menami ide ruka v ruke aj s potenciálom Bitcoin je, aby globálne remittancemarket oveľa efektívnejšie a menej nákladná. Aj keď to nebude aktom lásky, rovnako ako prevody sú často, mohlo by to pomôcť pracovníkom v týchto rozvojových krajinách pozdvihnúť sa z chudoby. Vzhľadom k tomu, že nebudú musieť vysporiadať s menami, ktoré vlastniť veľmi nízku kúpnu silu, a namiesto toho by sa použiť menu, ktorá bola postupne posilňujúci hodnoty, nebudú mať tak ťažké o dobe stáva prosperujúce v týchto rozvíjajúcich sa trhoch, kde si ľudia často bojujú finančne.

Priama injekcia Bitcoin do rozvíjajúcich sa trhových ekonomík bude pozitívny vedľajší efekt Draper a Vaurum projekt, ale že injekcia by tiež uľahčiť bohaté korporácie, aby investovali do týchto rozvíjajúcich sa trhoch. Tieto investície dobre zavedenými spoločnosťami by okamžite zvýšiť množstvo pracovných príležitostí na rozvíjajúcich sa trhoch a pomohlo by sa jednotlivci dostali z chudoby. Takže táto likvidita projekt Vaurum a Tim Draper bude pracovať na s aukčný výhry Draper bude určite pomôže podoprieť trhy odpisovaného menami, alebo by to mohlo naštartovať proces, kedy tieto odpisuje menách sú replacedby Bitcoin úplne.

Čo to Oznámenie znamená pre Bitcoin Cena?

Okamžité Vplyv aukcie na Bitcoin Cena

Táto aukcia Silk Road sama má značný vplyv na cenu Bitcoin, rovnako ako oznámenie, že jeden človek vyhral všetky bitcoins v aukcii. Lipnutie na predikciu som urobil v predchádzajúcej analýze, cena zaznamenala mierny klesajúci Odchýlky od $ 580- $ 590 do strany trend a dostal sa do $ 560s kvôli panike predávajú v predohre k aukcii. Potom, v deň konania dražby, cena vytiahol opäť nahor a zlomil $ 600, na rozdiel od predpovede vystrel Citigroup. Po aukcie porazení začal robiť verejné oznámenia, zverejnenie ich bids- ktoré boli všetky pod trhovou cenou, čo znamená, že víťaz pravdepodobne ponúkať rovnaké alebo lepšie ako trh Cena- na Bitcoin Ceny začínajú pohybujúce sa smerom nahor ešte raz. 1. Utorok, Júl, USA maršali oznámila, že jedna osoba vyhral všetky 30000 z Bitcoins; Trh reagoval na túto správu tým, že tlačí cenu Bitcoin na $ 650 a dokonca koketoval s $ 660. V noci z júla 1stthe Bitcoin cena klesla a pohybuje okolo 640 $, pravdepodobne z dôvodu bezprostrednej vzrušenie z aukcie vyprchal. A konečne, dnes ráno (2 júla), Vaurum oznámil, že Tim Draper bol víťazom Silk Road bitcoins a že bude spolupracovať s firmou vniesť Bitcoin na rozvíjajúcich sa trhoch. Cena Bitcoin potom sa vrátil do $ 650 rozsah, ktorý je podľa môjho názoru v dôsledku tohto oznámenia z Vaurum.

Kde bude Bitcoin Cena ísť ďalej?

Teraz, že aukcie je u konca, cena Bitcoin je nastavená vrátiť do svojej bežnej činnosti, je určená day-to-day obchodných aktivít a denné správy. Zatiaľ čo mnoho trend "analytikov", ktorí používajú pozitivistickej metodiku a sú presné len keď sa dostanú šťastie, sa pozrieme na zisky vykonaných v cene v dôsledku vzrušenie z aukcie a založiť novú vzostupný trend, ktorý bude pravdepodobne nastavený na pozemok na mesiaci. Avšak nesmieme zabudnúť, kde je pravda trend spočíva a ako bolo stanovené. Pred tým, než US Marshals oznámil aukcie Hodvábnej cesty bitcoins cena Bitcoin bol nastavený na postupnom vzostupný trend stály prúd pozitívne správy vychádzajúce z komunity Bitcoin. Oznámenie o aukcii Silk Road z dočasnej odchýlky od tohto trendu, ktorý išiel v oboch smeroch; panika predávať vedúce k dražbe odviezol cenu po dobu niekoľkých dní, potom vzrušenie a dobrou správou v priebehu a po skončení aukcie tlačil cenu späť. Ale, ako vzrušenie v priebehu aukcie zomrie dole, cena Bitcoin určí priebehu trendu, ktorý bol založený pred niekoľkými týždňami.

Vzhľadom k tomu, že trh usadí, bude cena Bitcoin nájsť novú podlahu, ktoré podľa môjho názoru bude niekde medzi $ 600 až $ 650. Takže je možné, že cena môže prejsť veľmi mierny pokles, zatiaľ čo táto nová podlaha je stanovená. Odtiaľ bude cena naďalej stabilný vzostupný trend. Kontinuita tohto vzostupného trendu sa opiera o všetky veci sú rovnaké, samozrejme. Čokoľvek sa môže stať v budúcnosti, ktorá by narušila túto nastolenom trende, a je pravdepodobné, že sa taká vec stane. Hovoriť, čo tá vec bude je nemožné, však. V ďalšej odlišnosť od tohto trendu môže byť pozitívne alebo negatívne, a môže byť buď dočasné divergencia alebo vytvorenie úplne nového trendu. Všetko, čo môže byť tu s istotou povedať, je to, že ak sa súčasné podmienky pretrvávajú, vzostupný trend, ktorý bol založený pred niekoľkými týždňami bude pokračovať. Záverom možno povedať, že je možné, že cena Bitcoin by sa mohol vrátiť na Mesiac v nadchádzajúcich mesiacoch, len možno nie tak rýchlo a ostro ako pozitivistickej "analytici", bude pravdepodobne predvídať.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin IRA recenziu - Tax Free Crypto?

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: Canabis Road Hacked, Korbit zvyšuje 3 milióny dolárov, Bitcoin PAC a ďalšie

Post Bitcoin

Bitcoin zlyháva ako mena - Engadget

Post Bitcoin

5 spôsobov, ako zakúpiť Bitcoin s Paypalom - Scams a Legit spôsoby

Post Bitcoin

Hlavný prúd Bitcoin Časť 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Nemali by sme sa snažiť prispôsobiť Bitcoin existujúcim právnym štruktúram

Post Bitcoin

Ako Bitcoin môže urýchliť alebo obmedziť infláciu Fiatu

Post Bitcoin

10. apríla 2015

Post Bitcoin

Správna analýza cien Bitcoin: Úvod do oceňovania USD

Post Bitcoin

Bitcoin Foundation rada voľby: Jim Harper, Olivier Janssens, alebo to dokonca vec?

Post Bitcoin

27. apríla 2015

Post Bitcoin

Mince Brief Weekly Bitcoin Cenová správa: 17. august - 24. august