Zabezpečte svoju Bitcoin Peňaženku: Bitcoin Security Tips | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Zabezpečte svoju Bitcoin Peňaženku: Bitcoin Security Tips

Zabezpečte svoju Bitcoin Peňaženku: Bitcoin Security Tips

S nedávnymi vysokým profilom kompromisov a hack v Bitcoin ekosystéme, Bitcoin walletsecurity stala otázkou nanajvýš dôležité. Musíme sa uistiť, že naše peňaženky nie sú back-doored, a nie sú náchylné k hackermi.

Okrem toho, väčšina z vás vie, že akonáhle sú bitcoins poslal, nemôžu byť vyvolané. To robí porozumenie zabezpečenia Bitcoin vysokú prioritu. Vzhľadom k tomu, Bitcoin networkallows pre jednotlivca, aby sa aspoň trochu anonymný hackeri sa zdajú cítia bezpečnejšie, a preto stále viac a viac hackeri sa uchyľovať k vykrádanie bitcoins.

5 krokov pre zaistenie vašej Bitcoin Wallet

Tu je niekoľko jednoduchých tipov, ktoré môžete realizovať, aby sa váš Bitcoinwallet bezpečné, a zlepšiť svoje návyky v oblasti zabezpečenia Bitcoin:

Zašifrovať Bitcoin Wallet

Šifrovanie peňaženku je veľmi užitočná. V jadra klienta Bitcoin, prejdite na nastavenie a potom kliknite na šifrovacím peňaženky. Zadať heslo a uistite sa, že je veľmi silná. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu prísť s bezpečným heslom:

  • Použite generátor hesiel, bude tento proces úplne náhodne a vašu bitcoins nebudú prepadať do hrubú pokusy sily.
  • Neobsahujú žiadne osobné údaje v hesle; Napríklad vaše dátum narodenia, meno atď.
  • Snažte sa, aby Vaše heslo zmes veľké písmená, malé písmená, čísla a symboly.
  • Snažte sa, aby heslá tak dlho, ako je to možné.
  • Urobiť niekoľko fyzických kópií vašej peňaženky heslá Bitcoin a dať ich do bezpečných miestach. Napríklad, napíšte ju a schovať ju niekde, že to bude bezpečné, budete si to pamätať, ale iní by nevyzeral. Tiež môžete použiť počítač, ktorý nie je pripojený k internetu a vytvoriť textový súbor obsahujúci heslo, potom zašifrovať tento textový súbor s iným heslom, ktoré si môžete pamätať ľahšie a uložiť na flash disk / vypáliť CD alebo DVD.

Za poplatok Bitcoin zabezpečenia, vyberte Multi podpis Bitcoin Wallet

To sa môže ukázať ako veľmi užitočné pre spoločnosti s vedením rozdelené medzi iných ľudí. Dokonca aj v prípade, že hacker získa prístup do peňaženky, stále nie je možné ukradnúť Bitcoins. Zjednodušene povedané, multi podpis wallethas pevný žltohnedý kľúčov, povedzme "M" a požadovať "n" počet kľúčov, ktoré majú byť podpísané na odstúpenie od zmluvy, ktoré majú byť vykonané. Toto je tiež známe ako "m", o "n" podpisu. Týmto spôsobom môžete vytvoriť ďalšiu prekážku pre hacker prekonať, čím sa zvyšuje úroveň zabezpečenia vašej peňaženke.

Zálohovanie Váš Bitcoin Wallet Pravidelne

To je potrebné bez ohľadu na to, čo sa deje. Ako ďalšie bezpečnostné opatrenia, mali by ste sa tiež pokúsiť rozložiť svoje zálohy v rôznych lokalitách. Pomocou zabezpečeného trezoru je tiež odporúča. Udržanie zálohovanie online je neodporúča, pretože sú náchylné k rôznym hrozbám. Ak sa rozhodnete uložiť je online, skúste použiť online peňaženku, ktorý poskytuje multi-sigwallets a riadne šifruje peňaženky.

Pre maximálnu bezpečnosť Bitcoin, použite offline peňaženka alebo peňaženka Bitcoin Cold Storage

Niektorí z vás môžu používať bitcoins veľa, čo znamená, že je pravdepodobné, aby sa zapojili do operácií na dennej báze. Ak máte zvládnuť veľké množstvo bitcoins, potom zabezpečenia Bitcoin je ešte dôležitejšie pre vás, a to je odporúčané, že by ste mali urobiť aspoň dve samostatné peňaženky. Jedna peňaženka budú použité na vykonávanie svojej každodennej transakcie a druhá peňaženka bude online peňaženka, ktorá by mala byť použitá ako studený skladovanie peňaženku alebo peňaženku z úspor, aby sa vaše finančné prostriedky sú v bezpečí pred online hrozbami. Môžete si vytvoriť bezpečné režime offline peňaženku podľa nasledujúcich thistutorial z Best Bitcoin peňaženky.

Skúste peňaženka Bitcoin papiera

Papierové peňaženky sú najviac nákladovo efektívne a ľahko, spôsoby ukladania bitcoins. Pomocou papierové peňaženky, ste v bezpečí pred stále rastúcou frekvenciou malware, vírusy a programy zaznamenávajúce stlačenia klávesov, a teda vaše Bitcoin peňaženka je v bezpečí pred nimi. Okrem toho doesnt trvať veľa času na vytvorenie papiera peňaženku. Môžete urobiť Bitcoin paper peňaženka cez bitaddress.orgwhich je veľmi rýchly, jednoduchý a bezpečný. Pre zvýšenie bezpečnosti, môžete si dokonca stiahnuť zdrojové kódy z ich github, ktorá je uvedená na domovskej stránke a potom skompilovať do počítača, ktorý nie je pripojený k internetu, a použiť na vytvorenie papiera peňaženku.

Celkovo sa tieto šikovné tipy, budete mať oveľa menej zraniteľné pred hackermi a škodlivým softvérom.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin Foundation rada voľby: Jim Harper, Olivier Janssens, alebo to dokonca vec?

Post Bitcoin

12 úžasných Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitkavý medveď Peter Schiff sa zdvojnásobí: Dokonca aj za 4 000 dolárov je to stále bublina - Coindesk

Post Bitcoin

Bitcoin smerujúci na 0,00 $ a veľa stratí všetko, keď bublina vybuchne - varuje investor Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Mince Brief Weekly Bitcoin Cenová správa: 17. august - 24. august

Post Bitcoin

O Bitcoin Faucets

Post Bitcoin

Bitcoin by mohol byť tu už 100 rokov, ale je pravdepodobnejšie, že sa úplne zrúti, hovorí laureát Nobelovej ceny - CNBC

Post Bitcoin

Alternatívy Google Adsense pre Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs a Robocoin: Chyby v Bitcoin Business

Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Profitable v roku 2018?

Post Bitcoin

Bitcoin IRA recenziu - Tax Free Crypto?

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: Fidor Bank používajúci Ripple, Huobiho dôkaz rezerv a ďalšie