Bitcoin Poplatky vysvetlené - sú Bitcoin Transakcia skutočne zadarmo? | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Poplatky vysvetlené - sú Bitcoin Transakcia skutočne zadarmo?

Bitcoin Poplatky vysvetlené - sú Bitcoin Transakcia skutočne zadarmo?

Toto video obsahuje pokročilé koncepty, ktoré boli vysvetlené v predošlých videí. Ak ste novým Bitcoin je najlepšie sa pozerať na predchádzajúce tutorialsbefore sledoval tento.

Jednou z hlavných výhod Bitcoin je, že môžete pravdepodobne posielať peniaze medzi ľubovoľnými dvoma bodmi na zemi zdarma. Ale ak ste poslali Bitcoins raz alebo dvakrát predtým, ako ste si pravdepodobne všimli, že existujú v poplatkoch za transakcie skutočnosti - to, čo sa tu deje presne?

Než som sa vysvetliť, ako sa poplatky vypočítajú chcem vysvetliť, čo Bitcoin poplatky sú. Keď objednávku transakcie do blocksinside na Blockchain baníci sa dostanú zaplatené dvakrát - prvá splátka je tým, čo by ste nazvali "systém" - čo im udelí odmenu za úspech v zadaním ich blok transakcií. Druhá platba poplatkov užívateľom spojené s transakciou, ktoré dostal zahrnuté v tomto bloku.

Ale nie vždy musí platiť tieto poplatky, existujú určité pravidlá, ktoré určujú, či a kedy budete musieť zaplatiť. Samozrejme si môžete vybrať ignorovať pravidlá a nemožno pripojiť poplatok k platbe, ale potom je možné, že vaše transakcie bude trvať dlhú dobu majú byť spracované.

Pravidlo # 1 - Menšie množstvo zaplatiť poplatok

V prípade, že počet Bitcoins ste odosielanie je menšia než 0.01 Bitcoins budete musieť zaplatiť poplatok za baníkov. Tento poplatok je nutné, aby sa zabránilo užívateľom spam sieť s mikro transakcií.

Dokonca aj v prípade, že celá transakcia je väčší ako 0.01 Bitcoins ale zmena sa vrátiš z yourinputsis viac než 0.01Bitcoins budete musieť zaplatiť poplatok.

Tu je krátky príklad:

Povedzme, že chcete kúpiť hodinky na 1,999 Bitcoins. Použiť vstup 2 Bitcoins a získať späť vstup na 0.001 Bitcoins napríklad zmena. Vzhľadom k tomu, zmena je taká malá suma, ktorú bude vyžadovať zaplatiť poplatok za dodatočnú banícku za to, ako dobre.

Pravidlo # 2 - Starší mince majú menšie poplatky

V prípade, že vstupy odosielate vo vašej transakcie sú staršie ako tam je väčšia šanca, že nebude vyžadovať poplatok. Staré mince znamená, mince, ktoré neboli presunuté na dlhú dobu.

Pravidlo # 3 - Menšie transakcie vyžadujú menej poplatkov

Každá transakcia je vyrobená zo vstupov. Čím menej vstupy používané pri zostavovaní transakcii, bude potrebné tým menej poplatky. Takže ak ste poslať 1 Bitcoin a použiť 4 vstupy 0,25 Bitcoins to je viac pravdepodobné, že to bude vyžadovať poplatok potom ak ste mali poslať len jeden vstup 1 Bitcoin.

Majte na pamäti, že väčšina krát nebudete mať toľko kontrolu nad tým, či je transakcia vyžaduje poplatkov, alebo nie. Vaša Bitcoin walletwill zvyčajne vykonať optimalizáciu vstupov pre vás, takže sa vyhnete poplatkov, pokiaľ je to možné. Dnešné baník poplatok činí 0,0001 Bitcoin, ktorý sa pohybuje okolo $ 0,06 je pravdepodobne stojí za to platiť, aby sa vaše transakcie rýchlo spracované.

Informácie v tomto príspevku bola postavená s využitím znalostí o AlefBit (webové stránky hebrejčina) a BitcoinFees- Obe úžasné zdroje pre Bitcoin informácií.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Zbohom na zlomkové rezervy

Post Bitcoin

Mince Brief Weekly Bitcoin Cenová správa: 17. august - 24. august

Post Bitcoin

Bitcoin učí libertovcov všetko, čo nevedia o ekonomike - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin je bublina, nemá plány na predaj: Japan Post Bank CIO - Reuters

Post Bitcoin

27. apríla 2015

Post Bitcoin

Čo je to 51% útok - zjednodušený Bitcoin Tutorial

Post Bitcoin

Bitcoin Mining Centralizácia: Trh sa sama stanovuje

Post Bitcoin

Bitcoin baníctva v roku 2015: ASIC, ťažba mora a obtiažnosť

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Možnosti pre začiatočníkov

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 28. september 2014 - 4. október 2014

Post Bitcoin

Cena Bitcoin: Keď sú správy a nie sú dôležité

Post Bitcoin

Bitcoin denné hlásenie: Bitmain je P2pool rozvoj, KnCMiner je Arctic Cycle Cloud Mining a ďalšie