5 spôsobov, ako zakúpiť Bitcoin s Paypalom - Scams a Legit spôsoby | Slovak.globalsciencecollaboration.org

5 spôsobov, ako zakúpiť Bitcoin s Paypalom - Scams a Legit spôsoby

5 spôsobov, ako zakúpiť Bitcoin s Paypalom - Scams a Legit spôsoby

Neexistuje žiadna novinka k tomu, že Paypal bolo popierať ľuďom možnosť kúpiť Bitcoins s ich službami. Je napísaný hlasno a jasne v PayPal TOSthat nepokrývajú digitálny tovar a to vedie k otázke zúčtovanie. Z tohto dôvodu niekto snaží predať Bitcoin s PayPal bude pravdepodobne pozastavená z Paypal.

Ktorý uviedol, že stále existuje niekoľko možností, ako môcť kúpiť Bitcoins pomocou účtu Paypal. Väčšina z nich nie sú zďaleka dokonalé, ale ak budete potrebovať získať malé množstvo, a to raz vec, ktorú budete chcieť, aby ich zvážila.

Variant 1 - Nakúpiť Bitcoins s Paypal cez Virwox

To je pravdepodobne najstaršou a najviac vyskúšali systém v knihe. Už sme písali o tomto Methodman časy a zdá sa, že funguje celkom dobre. Medzi hlavné nevýhody nákupu cez Virwoxis, že poplatky sú extrémne vysoké (môže byť okolo 15%), a niekedy jednoducho nemajú dostať schválený. Klady je, že je osvedčený, čo znamená nízku možnosť podvod.

Variant 2 - Nakúpiť Bitcoins s Paypal cez Local Bitcoins

Miestny Bitcoins je trhovisko kupujúcich a predávajúcich z Bitcoin a. Pomocou ich rozhrania, môžete byť schopní nájsť niekoho, kto predáva Bitcoins cez Paypal. Medzi nevýhody tejto metódy je, že neviete, kto máte čo do činenia s, a väčšina z tamojšej predajcovia ponúkajú tienisté pokyny, aby nedošlo k zachyteniu Paypal. Klady sú, že vám vaše Bitcoin obvykle rýchlejšie ako Virwox a poplatky sú oveľa nižšie. Pre úplné podrobnosti prečítať náš výukový program.

Variant 3 - Nakúpiť Bitcoins s Paypal cez Bitcoin Insanity

Možno ste počuli o Bitcoin šialenstvo. Tvrdí, že vám predať Bitcoin s Paypal na prémie. Avšak potom, čo som urobil nejaký výskum online som nemohol nájsť žiadnu online aktivity pre spoločnosť po októbra 2014. Nemám skúšať metódu sám, ale zo všeobecných ako to vyzerá na Bitcointalk spoločnosť začala dobre a potom už len plained zmizol. Facebookand Twitterprofile neboli aktualizované v takmer rok rovnako. Záver - Ja by som zostať preč teraz...

Možnosť 4 - Nakúpiť Bitcoins s Paypal cez Brawker

Brawker má iný prístup k celej problematike zúčtovanie. Namiesto aby si kúpiť Bitcoins s Paypal priamo, to vám zhoduje sa s niekým, kto chce niečo kúpiť online. Kúpite tovar za nimi s Paypal a pošlú vám Bitcoins na oplátku. Celý proces sa zdá celkom zložitý sa mi, ako je znázornené v tomto krátkom videu.

Možnosť 5 - Nakúpiť Bitcoin CFD cez Plus500or Avatrade

Ak máte záujem iba o kúpu Bitcoins aby špekuloval o cene a vytváranie zisku si môžete kúpiť len Bitcoin CFDs cez Avatrade alebo Plus500. Písal som predtým o Bitcoin CFDsand v podstate to znamená, že sa snažia predpovedať Bitcoin svoje budúce cenu. To nebude vám aktuálne Bitcoins, ale pretože nie ste skutočne uskutoční nákup Bitcoins môžete použiť PayPal pre túto metódu. Nezabudnite, že pri obchodovaní s CFD váš kapitál je v ohrození, a to je väčšinou vhodné pre skúsených obchodníkov.

Tam je ešte žiadny jednoduchý spôsob, ako kúpiť Bitcoins s PayPal v roku 2015

Ak chcete súčet veci do poriadku, aj keď takmer 2 roky ste vložili, čo som napísal svoju prvú tutorial o tomto probléme stále neexistuje jednoduchý spôsob, ako to dosiahnuť. Paypal ukázala veľký záujem v Bitcoin a dokonca aj niektoré partnershipsbut jednoduché riešenie tohto problému je ešte byť videný. Ktorý uviedol, že otázka nákupu Bitcoins s úverovými cardhas výrazne, ale o tom v našom budúcom príspevku zlepšila.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Mince Brief Weekly Bitcoin Cenová správa: 17. august - 24. august

Post Bitcoin

Bitcoin News Today - Najhorúcejšie BTC Round Up!

Post Bitcoin

Štúdia: Hodvábna cesta bola zmenou paradigmy v obchode s drogami

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 21. - 27. septembra 2014

Post Bitcoin

Armory Technologies uverejňuje aktualizovanú verziu svojej peňaženky Bitcoin po zabezpečení investícií vo výške 600 000 USD

Post Bitcoin

Twitch.tv začal prijímať Bitcoin na predplatné

Post Bitcoin

Výnosný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin ťažba bez námahy

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 28. september 2014 - 4. október 2014

Post Bitcoin

3 bezpečné spôsoby, ako bezpečne ukladať Bitcoins

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa o cenách Bitcoin: 7. - 13. september 2014

Post Bitcoin

Bitcoin smerujúci na 0,00 $ a veľa stratí všetko, keď bublina vybuchne - varuje investor Peter Schiff - RT

Post Bitcoin

Ako prijímať dary Bitcoin na vašom blogu