Bitcoin IRA recenziu - Tax Free Crypto? | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin IRA recenziu - Tax Free Crypto?

Bitcoin IRA recenziu - Tax Free Crypto?

Investori sa skákať radosťou o neuveriteľné explózie bohatstva môžu získať od cryptocurrencies. Avšak, mnohí stále bezstarostne nevie slona v miestnosti: colník.

Už ste profitoval z vašich investícií, ale ty si hmlisté o daňových dôsledkoch? Ak áno, poraďte sa so svojím účtovníkom.

Vpred, môžete chrániť svoje zisky z daní. Dokonca si môžete vytvoriť bez dane (a to nielen daňové odložené) bohatstvo, a to všetko s podporou vlády USA. Ak ste vážne o investovaní do kryptomena, potom sa oplatí využiť všetky právne možnosti, ktoré sú k dispozícii.

Tu je päť dôležitých bodov, ktoré štandard investor nemusí vedieť o, ale môže naozaj niečo zmeniť:

1. Sebariadené IRA

Ak ste nikdy nepočuli o self-réžii IRA, nie ste sami. Američania investovali cez 20 biliónov $ v majetku odchodu do dôchodku, a 98% z nich možno nájsť v bežných účtoch, ktoré nie sú zamerané na seba.

Tieto účty sú obvykle nastavený s veľkými maklérskej firmy (napr Schwab, vernosť, ETrade a TD Ameritrade). Kedysi tam, oni môžu nakupovať akcie, dlhopisy, a rad podielových fondov. Inými slovami, oni zostanú na Wall Street.

Ale čo sa stane, keď nájdete veľké investície, ktorá nie je ponúkanú Wall Street? Ako môže váš odchod do dôchodku plán zisk z tejto investície? Vstúpiť self-riadil plán. Tento plán môže byť vytvorený buď ako IRA alebo 401k, a to vám dáva možnosť, aby vaše investovanie dolárov v aktívach, ktorá má pre vás zmysel.

Tých niekoľko investorov, ktorí majú (až doteraz) využitý sebariadené plány typicky investovať do "alternatívnych aktív", ako sú nehnuteľnosti alebo drahých kovov. Ďalšie zaujímavé investície zahŕňajú daňové pohľadávky, súkromné ​​spoločnosti, hedžové fondy a IPO. V skutočnosti, IRS povolenie len o akýkoľvek druh aktív v dôchodkovým plánom. Jedinými dvoma výnimkami sú zberateľské predmety a životné poistenie.

Ale v poslednej dobe, penzijné plány, ktoré húpal v novom smere. Kryptomena je najnovší, najviac výbušný aktívum, ktoré ľudia boli uvedení ich self-réžii IRAS v. To zahŕňa Bitcoin, ethereum, a všetky ostatné altcoins.

Ak viete o self-réžii IRAS, skvelé. Ak tak neurobíte, môžete získať sami up-to-rýchlosti s knihou som napísal s názvom Ultimate sebariadené IRA. Či tak alebo onak, self-nariadil plán je najlepší prístup k budovaniu daňové kryté kryptomena bohatstva.

2. Paušálne Plan

Existujú dva zásadne odlišné druhy samostatne riadené IRAS: trest odňatia IRA a šekovú knižku IRA. V odňatia modeli depozitár drží svoje peniaze a používa táto výhoda pre zber (a často AMP) poplatkov. Môžu obsahovať transakčné poplatky za všetko vaše IRA robí, rovnako ako poplatkov na báze aktív, ktoré berú určité percento všetkých peňazí sa konalo do úvahy.

Napríklad, ak chcete investovať $ 100,000 do crypto, odňatia plán môže účtovať 15%, len pre držanie svoje peniaze. Za rok, ktorá vyjde na neuveriteľných $ 15,000!

V šekové knižky IRA, poplatok je štruktúrovaná ako paušálne. V takom prípade budete platiť poplatok za jednorazový nastavenia (zvyčajne v rozmedzí od $ 1200 až $ 1,800) a malý ročný poplatok (obvykle za $ 200). Šeková knižka IRA môže poskytovať tieto úspory vďaka svojmu jedinečnému, na klienta štruktúry. S paušálny poplatok, nezáleží na tom, ak ste investovať $ 100, $ 100,000, alebo $ 100 miliónov. Byt je plochá.

A to je naozaj to, čo chcete robiť, keď ste investovať do Cryptos. Vy nechcete, aby ďalej platiť stále rastúci dolárové sumy, ktoré majú nejaké tretej osobe, len preto, že ste investície sú úspešné. (Plány majetku na báze zvyčajne účtujú určité percento ako inštalačné náklady, ako aj všetky peniaze, ktoré sa rozhodnú pridať neskôr.) Pre aktívnych investorov, ktorí sa zaoberajú s vysokými transakčnými investícií, ako sú kryptomena, paušálna je jediný spôsob, ako ísť.

3. Full Investičné Control

"Kontrolná knižka" je funkcia, ktorá sa prirodzene prichádza s šekovú knižku IRA. Táto kontrola je zásadný v tom, že vám dáva úplnú kontrolu nad investíciami svojich peňazí.

Napríklad odňatia plány obmedziť svoj výber investícií. Typicky, oni ponúkajú len hŕstka Cryptos. Ale s šekovú knižku plánu, nie ste obmedzení. Môžete investovať do všetkých cryptocurrencies, rovnako ako tie, ktoré ešte ani neboli vytvorené!

Navyše, ak chcete investovať do nehnuteľností (alebo na niektorú z ďalších takmer neobmedzených tried aktív), môžete tak urobiť pomocou šekové knižky plánu.

Ďalšou veľkou výhodou je, že kontrola šekové knižky držíte peňaženku a kľúče. Ale v odňatia vlastnej réžii IRA, vy nie. Musíte sa spoľahnúť na možnosti zabezpečenia, ktorá depozitár vyberie pre vás. V šekové knižky pláne, celý rad možností zabezpečenia sú otvorené pre vás. Ste nikdy obmedzený, alebo v závislosti na-ukladanie výmeny. Môžete presunúť svoje Cryptos do akejkoľvek peňaženky, vrátane horúce alebo studené skladovanie. Dokonca môžete presunúť ich do niekoľkých rôznych tie, tak často, ako si budete priať.

4. Sila Roth

Existujú dva typy IRAS:

Prvý z nich je tradičný IRA. V tomto pláne sú daňové platby sú odložené. Budete musieť platiť dane, ale dostanete k tomu v čase, keď budete pravdepodobne mať oveľa nižšiu daňového pásma. Z tohto dôvodu, budete mať viac peňazí vo vrecku.

Druhým je Roth IRA. Ponúka tiež daňovú výhodu. Ale výnosy sú oslobodené od dane, a to nielen z daní odložená. V Roth, investor zaplatí všetky dane teraz, ani neskôr. V dôsledku tohto rozdielu jeden z veľkých tajomstiev bohatstva-budovy: Ako princíp a zisky vrátiť tax-free. Cryptocurrencies majú potenciál pre výrobu landfall výnosy, takže tax-free štruktúra nemožno poraziť. (To isté platí pre Roth 401k).

5. Power Tradičné IRA

Existuje niekoľko dôvodov, prečo ľudia nemajú Roth IRA:

Prvý z nich je, že ak urobíte príliš veľa, IRS neumožňuje, aby Roth príspevky.

Poznámka: Aj keď váš príjem je príliš vysoká, aby sa nové ročné príspevky, vždy môžete previesť existujúce tradičné finančné prostriedky do Roths.

Ďalším dôvodom je, že to môže byť len príliš ťažké platiť dane práve teraz, čo môže trvať sústo z rozpočtu, a nemusia byť ekonomicky uskutočniteľné. Výsledkom je, že veľa rad na tradičné IRA ako zvolenej platforme.

Pre cryptocurrencies, je to stále veľká výhra, pretože investovať cez IRA / 401k umožňuje vyhnúť kapitálové zisky daní. Daň z kapitálových výnosov je peniaze, ktoré vláda zhromažďuje pre investície, ktoré prinášajú zisk. Keď kryptomena investori používajú non-dôchodkové fondy investovať, ktoré vznikajú túto daň. (Krátkodobé kapitálové zisky dane sú obzvlášť vysoké).

Avšak, vo vnútri IRA alebo 401k, zisky nepodliehajú kapitálových ziskov. Až budete mať peniaze z (pravdepodobne po rokoch), je považované za príjem, nie kapitálové zisky. Je to obrovská výhra, a to najmä pre aktívne investor.

Záver

1. Sebariadené IRA

Alebo 401k)

To vám umožní investovať do cryptocurrencies (a všetky typy "alternatívne investície") ako súčasť svojho dôchodkového plánu.

2. Sa paušál

To je najviac nákladovo efektívne štruktúra poplatkov, pretože nie ste platiť horibilné poplatky aktív báze.

3. Checkbook Control

Táto vlastnosť Self-Directed IRA (alebo 401k) vám umožní investovať do akéhokoľvek druhu kryptomena (aj tých, ktoré ešte neboli vynájdené doteraz). Okrem toho, ako držíte peòa¾enke sami, dáte si viac možností, pokiaľ ide o bezpečnosť a investovanie flexibility.

4. Roth IRA (alebo 401K)

Tento typ dôchodkového plánu umožňuje vaše zisky rastú oslobodené od dane, a to nielen z daní odložená.

5. Tradičné IRA (alebo 401K)

Tento typ dôchodkového plánu umožní, aby zisky. Potom môžete prípadne odložiť dane po celé desaťročia, rovnako ako sa zabránilo kapitálové zisky daní.

Pozrite sa na dve minúty Bitcoin IRA videá, ktorá poskytuje rýchly prehľad o procese.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Bitcoin novinári # 2: Vplyv úmyslu na etickosť vlastníctva Bitcoin

Post Bitcoin

Bitcoin Growing prijatie: 6 spôsobov použitia BTC

Post Bitcoin

Alibaba IPO zodpovedný za Bitcoin Crash!

Post Bitcoin

Denník Bitcoin: Fidor Bank používajúci Ripple, Huobiho dôkaz rezerv a ďalšie

Post Bitcoin

Twitch.tv začal prijímať Bitcoin na predplatné

Post Bitcoin

Bitcoin prielom je Fueling Impossible budúce platformy časť 1

Post Bitcoin

Bitcoin: Francúzsky ekonóm predpovedá deň počítania - Irish Times

Post Bitcoin

2018 Predpovede: Bitcoin Will Crash- CTech

Post Bitcoin

Mince Krátka týždenná správa Bitcoin o cenách: 24. - 30. august 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Block Veľkosť Economics a Gavin Andressen

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Možnosti pre začiatočníkov

Post Bitcoin

Vývoj Bitcoin 2.0 prináša decentralizáciu k realite