Bitcoin ako komodita: Licencia na daň? | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ako komodita: Licencia na daň?

Bitcoin ako komodita: Licencia na daň?

US Commodity Futures Trading Komisie (CFTC) oficiálne uznal Bitcoin má komoditu, ktorá ponúka ešte ďalšie uznanie pre nastupujúce digitálne meny. Či je alebo nie je toto uznanie bude dopadať byť dobrú vec, však, zostáva byť videný.

Je zaujímavé, CFTC Uznanie mal trochu nadáva tónom k ​​nej, s CFTC tvrdí, že rovnaké pravidlá "vzťahujúce sa na všetkých účastníkov na trhoch s komoditnými derivátmi."

Inými slovami, jednoducho preto, že Bitcoin je stále ešte pomerne nová, a vlády sa plne na to, ako s ňou zaobchádzať, menu (teraz nazvaný komodita) nemôžu jednoducho sukňu pravidlá.

[Tweet_box konštrukcia = "box_02"] Či alebo nie Bitcoin Uznanie za tovar bude dopadať byť dobrá vec sa ešte len uvidí. [/ Tweet_box]

Dôležité je, že CFTC uznaný Bitcoin ako komodita, takže by to mohlo mať právomoc nad reguláciou deriváty Bitcoin. Zmätený? Derivát je taký druh zmluvy, ktorá odvodzuje svoju hodnotu od niečoho iného. Napríklad zmluva o futures je zmluva kúpiť dané množstvo komodity v budúcnosti okamihu. V podstate sa kupujúci a predávajúci z týchto zmlúv budú obaja sa snažia uhádnuť, kadiaľ trhy budú hojdať v budúcnosti.

Zatiaľ čo väčšina Bitcoin obchodníci zameria na obchodovanie s kryptomena sám, stále väčší počet firiem začali ponúkať deriváty Bitcoin. To znamená, že namiesto predaja BTC sami, sú predaja finančných nástrojov, ktoré odvodzujú svoju cenu od hodnoty Bitcoin je. So vzostupom týchto zložitých finančných nástrojov, regulačné orgány budú takmer určite brať nárast záujmu o Bitcoin, pre lepšie alebo horšie.

Dôležité je, že CFTC len presunutá do klasifikovať Bitcoin ako komodita po Coinflip, dnes už zaniknutej spoločnosti, predtým so sídlom v San Franciscu, nešla cez normálny proces registrácie s federálnymi úradmi, aby predať deriváty. Coinflip veril, že keďže deriváty boli založené na Bitcoin, nemali žiadnu povinnosť prejsť bežných štátnych kanálov. Vláda myslel inak.

Uznanie je dvojsečný meč

Všeobecne možno povedať, zvýšila uznanie bolo pozerané ako dobrú vec zo strany väčšiny užívateľov Bitcoin. Čím viac legitímne mena je, tým väčšia právna ochrana je to k dispozícii.

uznanie CFTC, však nemusí dopadať byť taká dobrá vec. Po prvé, Komisia uznáva Bitcoin assomething, že veľa užívateľov by to tvrdiť nie je: komodita. Nejedná sa o boj o čisté sémantiky, a to buď. Zisky z menových operácií sú obvykle nie sú zdanené, zatiaľ čo zisky z komodít obchodov sú. S CFTC vykázať ako tovar, bude to jednoduchšie argumentovať pre jeho zníženie o prípadných ziskov dosiahnutých mimo Bitcoin.

Uznanie ako tovar bude tiež jednoduchšie pre CFTC a iné federálne úrady regulovať Bitcoin. Skôr kryptomena upadol do akejsi šedej zóne a regulačné orgány priblížil ju opatrne a premýšľal, ktorý, ak je niekto, mali ju regulovať. Teraz CFTC stupňuje vpred a tvrdia, že majú právomoc regulovať Bitcoin, a ako teraz to vyzerá nepravdepodobné, že by ich niekto bude výzvou.

Čo to všetko znamená?

Bitcoin svet sa rýchlo vyvíja a je stále do značnej miery šedej zóny. V tomto zmysle je plný dopad tohto vývoja je stále trochu neznáma. Prvý na rade, CFTC vládnucej nie je pravdepodobné, že vplyv na legislatívu celoštátnej úrovni a ďalšie regulátory. CFTC Tvrdenie nezdá sa, že prichádza na úkor ostatných, a zdá sa, že sa ich konanie týka výhradne s derivátmi Bitcoin.

Oficiálne "komoditou" Označenie týmto dôležitým federálne agentúry však poskytnúť ďalšie dôvody pre Bitcoin je potrebné zaobchádzať ako s komoditou. Ako už bolo uvedené, môže to uľahčiť vláda sa snaží vyberať dane. Zvýšená uznanie by tiež mohla dovoliť Bitcoin zvýšenú ochranu v americkom právnom systéme. Bitcoin už bola uznaná ako niečo cenného americkými súdmi, ale oficiálne komodita označenie by mali právne vymáhanie rôznych otázkach jednoduchšie v budúcnosti.

CFTC môže teoreticky začať regulovať Bitcoin viac closelyas svojím širokým zametanie orgán nemá udeliť mu práva na reguláciu a sledovanie majetku, na ktorých sú založené deriváty. Zatiaľ však federálna agentúra uviedla, že nepôjde touto cestou.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

9. apríla 2015

Post Bitcoin

Ako je Bitcoin Start Up Scene v Afrike?

Post Bitcoin

Hlavný prúd Bitcoin Časť 2: Academia a laici

Post Bitcoin

Bitcoin Denná správa: Time Inc. akceptuje Bitcoin, Overstock Falls Short na Bitcoin Sales a ďalšie

Post Bitcoin

Mince Brief Weekly Bitcoin Cenová správa: 17. august - 24. august

Post Bitcoin

Miliardár Richard Branson investuje do procesora platby Bitcoin BitPay

Post Bitcoin

Twitch.tv začal prijímať Bitcoin na predplatné

Post Bitcoin

Výnosný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin ťažba bez námahy

Post Bitcoin

Bitové základy vysvetlené: ABC spoločnosti BTC

Post Bitcoin

Správna analýza cien Bitcoin: Úvod do oceňovania USD

Post Bitcoin

Bitcoin Scam Alert! Zoznam súčasných podvodov Bitcoin a podvodníkov

Post Bitcoin

Bitcoin učí libertovcov všetko, čo nevedia o ekonomike - The Washington Post