Alternatívy Google Adsense pre Post Bitcoin Faucet Apocalypse | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Alternatívy Google Adsense pre Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Alternatívy Google Adsense pre Post Bitcoin Faucet Apocalypse

Bitcoin kohútiky sú mŕtvi.

Aspoň, že to, čo som počul za posledný mesiac alebo tak nejako od Bitcoin vlastníkmi vodovodných po celom webe. Od tej doby, Google Adsense rozhodla masívne Slap takmer všetky zostávajúce major faucetsI teraz povedať, 99% istotou, že nemôžete speňažiť vaša batéria s Google Adsense v dlhodobom horizonte.

Na začiatku júna som stále vo vlastníctve Bitcoinker.com (aka 99Satoshis), ktorý bol zakázaný od Google AdSense. Vzal som si nejaké protiopatrenia, aby sa pokúsila udržať Milli od získania zakázaný rovnako. Medzi tieto opatrenia patrí:

 • Deaktivácia postúpenia programu Milli tak, aby sa spameri neprinesie v nevyžiadanej prevádzke
 • Odrezanie všetky "funky" zdroje návštevnosti na webe

Mojím hlavným cieľom bolo, aby sa zabránilo odhaleniu Milli web o radare Google AdSense je.

Milli neprežila.

Krátko po mojom predchádzajúcom zamestnaní asi 99Satoshis som dostal e-mail od služby AdSense podporou mi hovoria, že sa pravdepodobne bude zakázať reklamy na Milli rovnako. Namiesto čakania na ne, aby mi zakázať, som odstránil všetky inzeráty od Milli sám.

O niekoľko dní neskôr Milli bol naozaj zakázané zobrazovanie Google Adsense reklamy na neho. Avšak, môj účet je stále aktívny a podarilo sa mi moje zvyšné prostriedky (okolo 4000 $).

Nemám tušenie, prečo je môj účet zostal aktívny, hoci Milli bol zakázaný, ale mám niekoľko teórií:

 1. Vzhľadom k tomu som sa tiež zobrazovať reklamy na 99Bitcoins (tj dôveryhodne stránkach Adsense) nechceli vypnúť celý účet.
 2. Vzhľadom k tomu, som sa aktívne opatrenia na odstránenie reklamy pred tým, než zakázané miesto, ktoré považujú za "robí mi láskavosť" a nechal ma vybrať svoje zisky.

Tak som zostala s stránok je v skutočnosti prichádza o peniaze a má 6 miliónov zobrazených stránok každý mesiac. Bol som skoro v háji. Myslel som, že o predaji Milli, ale potom som sa rozhodol, že tam musí byť iný spôsob, ako speňažiť stránky.

Takže júna som sa rozhodol pustiť na speňaženie ceste. V podstate som chcel vyskúšať čo najviac Google Adsense alternatíva reklamných sietí je to možné, s cieľom udržať Milli nažive.

Prečo sa chcem udržať Milli nažive tak zle?

Po prvé, Milli rozrástla byť súčasťou rodiny 99Bitcoins. Naozaj sa mi páči prevádzkovanie tohto webu a malý komunita bola postavená okolo neho cez sekciu komentárov. Tak to nejako stalo koníčkom na mňa :)

Po druhé, Milli má dobrú SEO hodnotu (Search Engine Optimization). Čo znamená, že môžu vysoké hodnosti na kľúčové slová na Googlu. Napríklad v súčasnej dobe je # 1 pre "Ako zarobiť peniaze s Bitcoin". Takže to môže byť užitočné v budúcnosti.

Samozrejme nie všetky reklamné siete pracoval pre mňa. Snažil som sa o 15. Celkovo možno povedať, ale väčšina "non Bitcoin" reklamnej siete neprijal Bitcoin kohútiky. Domnievam sa, že je to preto, že považuje za prevádzku za nízkej kvality. Avšak som zistil, 5-6 sietí, ktoré sú dobrou voľbou pre kohútiky a vytvoriť slušný zdroj príjmov.

Chcem využiť túto príležitosť a poďakoval nového vlastníka Bitcoinker je kto bol veľká pomoc v tomto poslednom mesiaci. Bez neho Nemyslím si, že by som prišiel s týmito výsledkami ako jeho znalosť rôznych reklamných sietí, bola oveľa väčšia ako moje. Takže vďaka a ísť vyskúšať Bitcoinker.

Takže tu sú...

Kompletné Google Adsense Alternatívy pre Bitcoin Žeriavy

Rozhodol som sa zoskupiť reklamné siete Zistil som ziskový do 2 skupín - Bitcoin reklamných sietí a non reklamných sietí Bitcoin. Hlavné rozdiely sú, že Bitcoin reklamné siete zaplatiť v Bitcoins a všetci prijímajú kohútik prevádzku.

Na konci tohto zoznamu Budem tiež vám vedieť, aké reklamné siete Snažil som sa, že to nevyšlo ani neprijal Milli ako vydavateľa.

Bitcoin reklamnej siete pre Bitcoin kohútiky

Coinad- nábežnej reklamná sieť Bitcoin

Pros: Najvyššia Platobné sieť Bitcoin, vyplniť miera reklamy je dobrá

Nevýhody: Môže byť prijaté len pozvať (smeruje len s vysokou intenzitou premávky vodovodné batérie), obmedzených Štatistiky

Ziskovosť: vás dostane okolo 0,0001 + BTC CPM, pri dnešnom kurze To sa rovná 0,07 $ čo je pekné. Tiež Coinad vypočítava svoje príjmy a platia ťa v Bitcoin takže nie ste ovplyvnený kurzom.

Celkovo: Ak máte Bitcoin kohútik budete musieť použiť na Coinad. Nemyslím si, že existuje nejaký spôsob, ako udržať kohútik ziskový bez neho. Ak ste práve začína a nemajú dostatok prevádzku, budete musieť pracovať po dobu niekoľkých mesiacov na rozpakoch, kým nie ste dostatočne veľký. Ďalšou možnosťou by bolo spustiť Adsense na kohútik s vedomím, dostanete zakázaný nakoniec, ale aspoň rezanie svoje straty.

Moje hodnotenie: 95%

Cointraffic- vysoko ziskové reklamnú sieť Bitcoin

Pros: Pretty ziskový, úžasné podpory

Nevýhody: obmedzené štatistické údaje, platba v Eurách (ovplyvnený BTC kurzu), obmedzené štatistiky

Ziskovosť: V tejto chvíli nemôžem presne povedať, ako výnosné Cointraffic je. Dôvodom je to, že v poslednej dobe začali integrovať pop-up bannery, ktoré sú vysoko ziskové. Avšak, tieto pop-up je stále vo fáze beta. Tvrdí, že zaplatí 0,05 € CPM pre prezentáciu nápis a € 0.5 CPM pre vyskakovacie okná.

Celkovo: Pre túto chvíľu som ešte testovanie Cointraffic von, ale zdá sa byť veľmi legitímne Bitcoin reklamnú sieť. Zvlášť sa mi páči, že ich podpora je rýchla odpoveď a rieši všetky otázky, čo mám. Na rozdiel od iných reklamných sietí, ktoré umožňujú len jeden prápor za miesto (a jeden pop-up). Ich najväčšou nevýhodou je, že výpočet tržieb vo fiatu, aj keď vyplácať v BTC. To je dôvod, prečo v prípade, že BTC cena zdvihne dostanete menej Bitcoins poslal do cesty. Napokon, oni sú relatívne nový reklamnú sieť, ktorá je vždy riziko.

Moje hodnotenie: 90%

Mellow ADS pekný doplnok, ale nebude stavať mojej nádeje na ňom

Pros: OK miera naplnenia reklám, umožňuje až 5 reklám, ktoré majú byť umiestnené na mieste, veterán na trhu

Nevýhody: Mnoho výpadkov, nízke výplaty, zaplatí za unikátnymi klik / pohľadu, obmedzené Štatistiky

Ziskovosť: Domnievam sa, že nízka ziskovosť MellowAds 'súvisí s tým, že MellowAds platí len pre jedinečné výhľady / kliknutia a väčšina z kohútika používateľov sa vracajú užívateľov. Takže aj keď dáte viac reklám na webe by to neprinesie v tom, že oveľa viac príjmov. Pre túto chvíľu som videl okolo 0,05 $ CPM z reklám Mellow, ale to sa líšia veľa.

Celkovo: Vo všetkých poctivosť nemám rád MellowAds, že veľa. Je to príliš veľa ťažkostí pre príliš málo zisku. Reklamy majú veľa výpadkov, ktorá tiež spomaľuje váš web. Aj keď viem, zakladateľ osobne a je to skvelý chalan, myslím, že je ešte možné urobiť pre zlepšenie tejto reklamnej sieť. Hádam, že keď sa mi podarí stabilizovať príjmy kohútiky prúdu budem úplne odstrániť MellowAds z kohútika.

Moje hodnotenie: 73%

U-ADS-Najnovším hráč okolo

Pros: OK miera naplnenia reklám, umožňuje až 5 reklám, ktoré majú byť umiestnené na webe

Nevýhody: Nové na trhu, obmedzené štatistiky technické problémy

Ziskovosť: U-reklamy sa zdá fungovať ako "MellowAds" mini-me. Príjmy je veľmi nízka (okolo 0,03 $ CPM), ale ja som len bol ich vyskúšania po dobu 1 týždňa, takže nemôžem byť istý doteraz.

Celkovo: -ads U zdá byť v poriadku, ale môj najväčší strach je, že je veľmi mladý. To znamená, že sa nemôžem spoľahnúť na to, pokiaľ ide o príjmy, pretože môže zmiznúť v každom okamihu. Pre túto chvíľu, príjmy z U-reklamy nie je podstatná, tak som sa môžu odhlásiť z nich, ako aj v budúcnosti.

Moje hodnotenie: 82%

Non Reklamné siete Bitcoin, ktoré pracujú s Bitcoin kohútiky

Vrtule Ads

# 8211; Môj osobný favorit pop-up sieť (zatiaľ...)

Pros: Vysoko CPM, dobrá podpora

Nevýhody: Obťažujúce vyskakovacie okná, žiadny spôsob, ako kontrolovať pop up frekvenciu, obmedzené štatistiky, žiadna možnosť odstúpenia Paypal

Ziskovosť: Bol som pomocou vrtule reklamy pre takmer dva týždne a bolo vidieť priemernú CTZ vo výške $ 0,16. To je celkom dobrý, ale majte na pamäti, že pri každom kliknutí po stránke osvieženie otravné pop-up príde.

Celkovo: Kiež by som nemusel zohnúť pop up na mieste, ale teraz to vyzerá, ako na jediný spôsob, ako sa dostať Milli byť ani v blízkosti lámanie dokonca. PropellerAds zdajú byť legitímne reklamnú sieť s decentným CTZ. Som stále diskutujeme, či je to lepšie ako PopAds alebo nie.

Moje hodnotenie: 88%

PopAds

# 8211; High príjmy pop-up

Pros: najvyššie CPM okolo, pop-up konfigurácia

Nevýhody: Pomalá podporu, nízke úrovne inzerenti

Ziskovosť: PopAds je zďaleka najziskovejšie reklamná sieť k dispozícii tam. CPM môže dosiahnuť až 0,7 $, čo je dosť šialené. Ak máte len o zisk, použite PopAds.

Celkovo: Aj keď PopAds je šialene ziskový som ich nepoužíva v túto chvíľu. Dôvodom je, že ich inzerenti sú na najnižšej úrovni (tj porno, viac vyskakovacie okná, atď.). Máte možnosť zakázať konkrétne inzerentov a tiež dať oneskorenie medzi vyskakovacie okná, ale pre mňa je táto možnosť nefunguje. Kontaktoval som ich podporu, ale nemajú na to prišiel. Takže teraz sú z Milli. Aj možno im snažia v budúcnosti znova.

Moje hodnotenie: 90%

UberCPM

# 8211; Mladý a nádejný reklamných sietí (už nefunguje)

Pros: Good miera obsadenie,

Nevýhody: Veľmi mladí reklamnej siete nízkeho CPM

Ziskovosť: Za krátku dobu som používal UberCPM to bolo zobrazené konzistentné pomer $ 0,03 CPM. Aj keď to nie je nič svetoborné, že je to dobrý doplnok k akejkoľvek stránky.

Celkovo: UberCPM Zdá sa mi to ako "pekné mať" reklamnej siete. Nešiel by som orechy, či to skončilo sa mi platiť alebo omeškania, a ak je to fungovať, že je to pekný malý prírastok do toku príjmov. Viem, že ako fakt, že majú zakázané kohútiky v minulosti v dôsledku nelegálnych dopravných zdrojov (tj botov), ​​ale pre túto chvíľu Milli sa zdá v poriadku.

Moje hodnotenie: 82%

SolveMedia- CAPTCHA a reklamné riešenia všetko v jednom

Výhody: 2 v 1 roztoku (captcah + reklamnú sieť)

Nevýhody: Výplata net 60, pomoc je obmedzená, neodstraňuje všetky roboty

Ziskovosti: návratnosť SolveMedia ľudovej značne kolísal v priebehu času. Po jeho použití pre takmer 6 mesiacov, môžem povedať, že to bude zvyčajne niekde okolo $ 0,05- $ 0,1 na to CPM.

Celkovo: SolveMedia je väčšina z nich má pre každého vodovodné majiteľa, pretože sa dostanete k speňažiť vlastnosť, že každá batéria má mať - CAPTCHA. Písal som o nich značne v mojich predchádzajúcich aktualizáciách Bitcoin armatúr. V minulosti som robil šialené množstvo peňazí od nich, ale myslím, že je to spôsobené tým, že niekedy noví inzerenti prísť do veľmi hlboko do vrecka. Avšak aj pri najnižších ziskové obdobie to bolo ešte to dobrý doplnok k mojej stránky.

Moje hodnotenie: 94%

Tak tu to máte, kompletné zdroje príjmov som našiel vhodný pre Bitcoin kohútiky. Tiež som testoval rôzne iné siete, ale buď nedostal schválený s Milli alebo príjmy boli príliš nízke. Vymenovať zopár:

 • A-reklamy - snažil je von na krátku dobu, ale príjmy boli naozaj nízka, takže som sa zastavil.
 • Coinurl - Tento som vlastne doteraz vyskúšali.
 • Bitmedia- Z nejakého dôvodu nevysvetliteľné, že neprijal Milli do svojho programu ani oni repond na e-maily som odoslaných.

A to sú non siete Bitcoin, že neschválila Milli:

 • Chikita - dostal reklamy zobrazovať, ale nevidel žiadny príjem. Podpora neodpovedal.
 • Media.net
 • Zedo
 • Clicksor
 • ExoClick - dostal schválený, ale CPM je príliš nízka

Koľko Milli, aby v júni?

Nič....Aj vlastne stratené peniaze.

Ako vždy som vkladanie presný graf Ja používam sledovať moju ziskov a strát, dúfam, že je to dosť jasné. Len prechádzať cez stĺpcov júnových.

Takže ako vidíte, som stratil okolo $ 30 v júni. Ja by som stratil viac, keby som nemal aroudn 10 dní od príjmu Adsense na pokrytie pre zvyšok mesiaca. Ale ja som na rozpakoch, a to nielen preto, že som dostal zakázané Adsense. Je to tiež kvôli stúpajúcej cene BTC. Ako som sa už zmienil v minulosti, kedy Bitcoin sa cena zdvihne kohútik ziskovosť klesá.

Samozrejme som tiež znížil výplaty trochu na Milli, aby pomohla prežiť a oznámi svoje užívateľa, že môžem byť vypínanie kohútik. Myslím, že je veľmi dôležité, aby boli transparentné, a nie len "utiecť" bez platenia. Avšak, ako môžete vidieť z obrázku nižšie to malo významný vplyv na Milli v prevádzke.
 

V nasledujúcich mesiacoch sa budem sústrediť na oboch udržiavanie Milli v bode zvratu alebo so ziskom. Keď vidím to nemôžem vydržať po 1-2 mesiacoch budem asi vypnúť. Ale teraz budem pokračovať v aktualizácii vás na svojom pokroku. Ak niekto z vás mať ďalšie vstupy na ďalších Adsense alternatívy by som rád počul o tom v komentáre časti nižšie.

Súvisiace správy


Post Bitcoin

Je Bitcoin Mining Profitable v roku 2018?

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Nebezpečenstvo zlomkového rezervného bankovníctva

Post Bitcoin

Bitcoin Banking: Zbohom na zlomkové rezervy

Post Bitcoin

Bitcoin učí libertovcov všetko, čo nevedia o ekonomike - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoin Poplatky vysvetlené - sú Bitcoin Transakcia skutočne zadarmo?

Post Bitcoin

Bitcoin denná správa: Partneri BitPay s aplikáciou Demandware, SpectroCoin prináša pohodlné riešenia pre Európanov a ďalšie

Post Bitcoin

Ako rýchlo vyskočiť Bitcoin kohútik zisky s jedným krokom

Post Bitcoin

Bitcoin IRA recenziu - Tax Free Crypto?

Post Bitcoin

Mince Brief Weekly Bitcoin Cenová správa: 31. augusta - 6. september 2014

Post Bitcoin

Výnosný Bitcoin Cloud Mining: Bitcoin ťažba bez námahy

Post Bitcoin

Bitcoin nemôže byť regulovaný ako internet

Post Bitcoin

Deflácia Časť 2: Je bitová cena deflácia dobrá alebo zlá?