Čo je DarkSend? | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Čo je DarkSend?

Čo je DarkSend?

Takže to, čo je DarkSend +? DarkSend + je najnovšia implementácia technológie za Darkcoin, ale čo to vlastne robí? Pravdepodobne ste počuli, že je v podstate realizácia CoinJoin, zmiešavacie proces pôvodne navrhnuté G. Maxwell. Avšak, počas posledných 6 mesiacov, Evan Duffield, hlavný vývojár Darkcoin, už vyskúšali niekoľko variantov miešacích mincí a nakoniec prišiel s jednoduchým ale elegantný systém, ktorý skutočne skrýva všetky aspekty transakcie.

Tak ako to, že aby sa Darkcoin Darksend skutočne anonymný?

No, aj keď myšlienka sa zdá jednoduché, Evan sa dostali na túto konečnú realizáciu až po dlhom procese, sa veľa masážou, a niekoľko hrbole na ceste. DarkSend, vo svojej konečnej podobe musí:

1. Zmiešajte mince tak, že nie je možné zistiť ich pôvod, a preto je peňaženku je pripojený k.

2. Hide všetky stopy, kde je minca pochádza, ako sú IP adresy a peňaženka adresy atď

3. Vykonajte nad decentralizovaným, dôvere menej módy.

4. Vykonajte vyššie tak, že transakcia môže užívateľ môže byť spracované ihneď.

Prečo Darkcoin vyvíjaný byť úplne anonymné?

Na samom začiatku, pán Duffield plánované na to, aby jeho mince ťažké, ale nie nemožné vystopovať. Komunita čoskoro mu uvedomiť, že to nestačí. Keby tam bol spôsob, ako prelomiť súkromie, súkromie by bolo prerušené. Tam je vždy veľa hovorí o vládnych inštitúcií dešifrovanie našej súkromné ​​informácie.

Avšak, skutočný problém, a ľudia s väčšou motiváciou prelomiť naše súkromie nie sú vlády, ale skôr hackerské súkromné ​​informácie zlodeji, zlodeji mince a obchodníci. Sú to ľudia s časom, motivácia a talent zničiť zmysel pre iné osoby súkromia a bezpečnosti v oveľa väčšom rozsahu, než štátne inštitúcie, ale nechcem, aby im zľavu jeden. V každom prípade je NSA Spojených štátov je štandardná hrozba, predstavoval, alebo nie, že máme nejaké riešenie proti zistiť, či pán Duffield Riešenie je dosť dobrý.

Je to tiež vstupnou a výzvy mince komunity krypto ktorý tlačil pána Duffield zlepšiť Darkcoin, kým nebudeme mať DarkSend je prúd, a podľa pána Duffield, konečnej podobe. V súčasnej dobe v testovaní, DarkSend + úspešne dosahuje vyššie uvedené podmienky. Robí to jednoduchým odovzdaním "zmiešavanie" cez niekoľko uzlov s názvom "masternodes", kde, aj keď masternode je zlý hráč a zaznamenávanie údajov o transakciách je spracovanie, nebude môcť zistiť žiadne skutočné informácie. To nemôže vedieť, či je transakcia už bola spracovaná dvakrát, štyrikrát alebo osem. V prípade, že sú prvé, kto obdrží transakciu peňaženku (čo možno odvodiť, ako to bude zrejmé, že nepochádza od kolegu masternode), ale ešte nebude vedieť, že je to konečná podoba (alebo číslo účtu na blockchain), keď ho dokončení spracovania.

To robí žiadny pokus o prihlásenie márny, a samozrejme dôvera menej. Šanca, že skupina poškodených masternodes vo kontrolou jediného zlého hráčov by byť schopný zhromažďovať informácie o mincu od začiatku do konca sa exponenciálne redukovaný počet miešacích vrstiev. Tiež počet masternodes nevyžaduje, aby boli v rukách jednej entity je finančne nepravdepodobné. Vďaka tomu je systém prakticky nemožné praskať, a už vôbec nemožné, aby pravidelne crack.

Najnovšie brilantné realizačný pán Duffield bolo, že keby mince denominované a zmiešané, kým oni sedeli voľnobeh v peňaženke, tam bude vždy byť k dispozícii do styku s mincí a nové pre-nazval mincí bude v pohotovosti, keď človek chce poslať. To rieši nepríjemný a prípadne i fatálne chybu, že bude musieť počkať, niekedy aj veľmi dlhú dobu, vykonať platbu, pretože nie je nikto iný okolo vykonávanie platieb do styku s. Mince čaká v pohotovosti už boli vykonané nezistiteľné a zmena z tejto transakcie bude v čase, bude poslaný na miešanie ešte raz pred odoslaním v inej platby. Týmto spôsobom, a to aj zmena nemôže byť nikdy spojený s je to predchádzajúce transakcie.

Ako bude Darkcoin je masternodes byť zaplatená?

Zvyšok zlepšenie DarkSend + obsahovať vyplácanie prostriedkov masternodes. To je zlepšenie pod-kapucňa, ktorá mení hlasovací systém a odmietnutie systém tak, aby baníci, ktorí sa ukázali byť nespoľahlivé tímoví hráči, už nebudú mať na starosti hlasovanie, pre ktoré dostane masternode platené, a keď odmietajú platiť masternode ich blok je odmietnutý. To sa ukazuje pri skúškach na riešení problémov vetvenia prekonal sietí, kedy sieť sa pokúsil prejsť platiť masternodes za ich prácu.

Nabudúce: Ako masternodes zmenil šifrovacie svet.

Súvisiace správy


Post Dogecoin

21 úžasné Litecoin ťažobné súpravy

Post Dogecoin

Liberté ťažba sa pokúša niečo iné

Post Dogecoin

13 Firmy, ktoré dúfame, že prijmú Bitcoin (pekne prosím?)

Post Dogecoin

10 Malé alebo vzdialené miesta, ktoré objali Bitcoin

Post Dogecoin

Za Scény na BetMoose

Post Dogecoin

Kto je Satoshi Nakamoto? Infographic

Post Dogecoin

Vývojár videohier pomocou technológie Blockchain zvyšuje výšku 1 mm

Post Dogecoin

20 Podivné veci, ktoré si môžete kúpiť na hodvábnej ceste

Post Dogecoin

20 Lacné veci, ktoré si ľudia môžu kúpiť online s Bitcoinom

Post Dogecoin

Uvoľnenie služby Nxt Multigateway: obchod BTC a LTC v rámci Nxt!

Post Dogecoin

19 Skutočné miesta, kde môžete stráviť svoje Bitcoins

Post Dogecoin

13 najaktívnejších zoskupení Bitcoin