Dnes bol pomalý, ale tu je čo očakávať cez víkend | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Dnes bol pomalý, ale tu je čo očakávať cez víkend

Dnes bol pomalý, ale tu je čo očakávať cez víkend

Ahojte, všetci,

Chcel som, aby zabezpečili, že máme aspoň jeden príspevok pre dnešok, aj keď sa zdalo byť inak tichý dnes. Naša normálna tím spisovatelia boli všetci zviazaný pracuje na rôznych projektoch, ostatní členovia tímu boli tvrdo pracuje na presadzovanie, a ja som skončil čo do činenia s oveľa viac "business" strane webu, než by som si prial. Avšak, tam by mal byť prínos pre to na konci! Tu je to, čo sa pozerať cez víkend:

Zefektívnenie Digital meny "Coin zástupca" Onboarding proces

Naše mince Reprezentatívny projecthas vcelku darilo tak ďaleko, a pripravujeme sa vziať ju na ďalšiu úroveň. Často sme tweet o ITTO naše prívržencov, alebo poštou na rôznych digitálnych menových subreddits, a ktorý pracoval pre skúšobnú fázu. Táto metóda má za následok v niektorých veľkolepé zástupcov a zaujímavých postáv. Niektoré z nich sú od známych digitálnych mien, a iní z neznámych výklenkov (pozri Tacocoin)!

Počas víkendu budeme uvoľňovať viac zrejmý spôsob členmi digitálnych menových spolecenstev k Coin Zástupcovia a poskytujú väčšiu viditeľnosť všetkým našim užívateľom o samotného projektu. To bude vrátane toho, čo to znamená byť "mince zástupca", a prečo stále viac obcí mali vynaložiť aspoň jedného člena reprezentovať ich coincommunity. Avšak, až do tej doby, neváhajte a pozrite sa na niektoré z posledných článkov z Potcoin, Myriadcoin, litecoin, Darkcoin, Vertcoin, NXT a Monerocommunities!

Mince Stručná rekapitulácia týždenník, Dotyk na všetkých Bitcoin a digitálne meny News z minulého týždňa

Kristi, ktorý mnohí z vás reagovali prostredníctvom nášho účtu Twitter, bol tweeting krátku rekapituláciu článkov mincí Stručná je v posledných niekoľkých týždňoch. Myslím, že je skvelý nápad, a chcel by som to vziať krok ďalej. Začneme zverejňovať týždenné článok pripomenutie, ktorá nebude len rekapitulácia udalosti, ktoré sme písali, ale obsahujú toľko ďalšie relevantné príbehy súvisiace s Bitcoinor ďalších digitálnych mien.

Tešíme sa na stretnutie, ktoré publikoval niekedy zajtra alebo v nedeľu najneskôr. V budúcnosti sa budeme snažiť nastaviť konkrétny deň v týždni, kedy sa uvoľňujú tieto prehľady.

Mince Stručná najnovšie Podcast a šortky, z Evan a Sean

Evanand Sean

Dvaja z našich pravidelných autorov, ktoré boli publikovanie podcast nejakú dobu teraz. Oni dostali výbornú odozvu, a náš YouTube channelis začínajú vyzdvihnúť pary (najmä po rozhovore s Erikom Voorhees). Ich posledný práce by mali byť k dispozícii zajtra. Aj v priebehu nasledujúcich týždňov, budeme uvoľňovať rad ďalších rozhovorov, ktoré boli teraz oficiálne naplánované, a mali by byť zaznamenané čoskoro.

Digitálne mena portfólia, vám prináša Clay

Zatiaľ čo väčšina z vás pravdepodobne netuší, kto je Clay (a zdá sa, že sa mi to takto), teraz som chystá sa ho. Je to môj spoluzakladateľom a je bočné vývoj mince Brief. Pracuje na mnohých zaujímavých nástrojov pre docela nejaký čas, a jeden z najužitočnejších je takmer dokončená. Bez toho aby sme sa púšťali do prílišných podrobností, bude naša mince portfólia aby bolo oveľa ľahšie udržať prehľad o všetkých vašich rôznych digitálnych mien a ich súhrnné hodnote, aby bolo nutné, aby nám veriť, alebo akejkoľvek inej tretej osobe, s Vašimi osobnými údajmi, alebo samotní mince.

Digitálne meny súťaže a darčeky!

Boli sme v pláne na hosťovaní ďalšie súťaže po nejakú dobu, pretože naše pôvodné slogan contestwent veľmi dobre. Aj keď nemôžeme oficiálne zahájená súťaž alebo prezradí cez víkend, očakávajú oznámenie o tom, čo bude budúci súťaž alebo prezradí, a ako spojiť sa!

Bitcoin a digitálne meny News

Samozrejme, že je to stále náš centrálny účel, a spolu s ostatnými akcie, oznámenia a upgrady tu bolo oznámené, očakávame veľa našich normálnych správ, analýz, názorov a stanovísk vyskakovanie. Opäť platí, ospravedlňujeme sa za nedostatok v ňom dodnes. Dokonalá búrka busywork, skutočný život a ďalších rušivých vplyvov viesť k tomuto nadol deň.

Ako editor a jedného zo spoluzakladateľov, beriem plnú zodpovednosť za to. Mal som si to všimol v skoršom mieste v deň, keď som ešte nemal čas, aby s tým niečo urobiť, a našiel spôsob, ako sa dostať von aspoň niekoľko článkov. Postarám sa, aby sa viac ostražití v budúcnosti, a vypracovať systém zvládnuť tento typ situácie, by malo vzniknúť znova.

Každopádne dúfam, že všetci majú krásny víkend! Nezabudnite skontrolovať na nás.

Veľmi pozdravom

Dustin O'Bryant

Spoluzakladateľ a editor mince Brief

Súvisiace správy


Post Dogecoin

7 úžasné ASIC Bitcoin baníkov

Post Dogecoin

13 Firmy, ktoré dúfame, že prijmú Bitcoin (pekne prosím?)

Post Dogecoin

10 Futuristické alebo mimo bežné projekty, ktoré prijímajú Bitcoin

Post Dogecoin

Názory na šifrovanie od šiestich politických kandidátov, ktoré sú priaznivé pre Bitcoin

Post Dogecoin

Monero Prehľad

Post Dogecoin

Rozhovor: Počujte na Bitcoin Megaphone

Post Dogecoin

14 úžasných Bitcoin začínajúcich

Post Dogecoin

Top 13 Bitcoin kohútiky

Post Dogecoin

12 najdôležitejších publikácií Bitcoin

Post Dogecoin

6 miesta, kde si môžete zakúpiť autá s Bitcoinom

Post Dogecoin

Prvých deväť: obľúbené drogy Bitcoiners pomocou Silk Road

Post Dogecoin

Minerálne bazény Bitcoin: kto je kto? Infographic