11 Populárni obhajcovia Bitcoin | Slovak.globalsciencecollaboration.org

11 Populárni obhajcovia Bitcoin

11 Populárni obhajcovia Bitcoin

Po odhalení svoje najväčšie súpera, dnes radiť a chcú, aby vám zobrazí zoznam ľudí a inštitúcií, ktoré podporila cryptocurrencysince začiatku. Koniec koncov, Bitcoin má obrovskú fanúšikovskú základňu, a tieto ďalšie 11 populárne zástancovia sú len niektoré z nich.

1. Paul Graham

Paul Grahamis v súčasnej dobe tretej major technológie investor ukázať podporu pre Bitcoin. On je jedným z najuznávanejších a najvplyvnejších Bitcoin obhajuje od začiatku etapy digitálneho histórii meny.

2. Nemecké ministerstvo financií

Germanytook veľa krokov, ktoré majú pomôcť kryptomena rastú tak ďaleko, ten posledný byť nové pravidlo, ktoré hovorí, že Bitcoin je "súkromné ​​peniaze" a "menová jednotka".

3. Frank Schäffler

Je nemožné hovoriť o Nemecku a ignorovať meno Frank Schäffler. Známy člen finančného výboru parlamentu robí všetko, čo môže, aby podporovali jeho milovanú kryptomena.

4. Jason Calacanis

Americký internetový podnikateľ a blogger bol jedným z prvých, kto hovorí o Bitcoin na webe, šírenie slovo a zvyšovanie povedomia. "Sme si 100% istý, že vláda začne zákaz Bitcoins v najbližších 12 až 18 mesiacov," napísal v roku 2011.

5. Wikileaks

Po prípade Julian Assange, Wikileakshad prekonať finančné blokádu. A hádajte, čo pomohlo? Bitcoin, samozrejme.

6. Expensify

  

Začiatkom tohto roka, servisné Expensifyenabled Bitcoin platby, pričom veľký krok na pomoc a podporili kryptomena.

7. Nassim Nicholas Taleb

To libanonský americký esejista, učenec a štatistík - ktorý vždy sústredila svoju prácu na problémy náhodnosti, pravdepodobnosti a neistotu - je významným podporovateľom Bitcoin. Na začiatku roka napísal na Reddit: "Bitcoin je začiatok niečoho skvelé: mena bez vlády, niečo to nevyhnutné a imperatív".

8. David Friedman

Známy ekonóm je jedným z ľudí, ktorí sa snažili zvýšiť povedomie o Bitcoin tým, že vysvetlí to ľuďom v jednoduchých podmienkach, ako to urobil v tejto analýze.

9. Ashton Kutcher

Slávny hollywoodsky herec vzdal k sile Bitcoin už v máji, keď oznámil, že investuje do kryptomena. V tej dobe, povedal: "Bitcoins sú samozrejme stále viac a viac relevantné (...) Najväčšia vec s Bitcoin Bitcoin nie je sám, ale to, čo robí, že decentralizovaná technológia naozaj?".

10. Kevin Rose

Kevin Rose je známy podporovateľ kryptomena z oblasti financií. "Kúpil niekoľko ďalších Bitcoins na 95 $ včera... Niečo extra návyková o Bitcoin" sa Twitted už v máji.

11. Kevin O'Leary

0

Podnik investičný bankár Kevin O'Leary, od O'Leary fondov v poslednej dobe ukázal, ako veľmi sa mu páči Bitcoins s tým, že rast kryptomena robil to zaslúžiť si miesto medzi svetovými menami.

Súvisiace správy


Post Dogecoin

10 Amazing Bitcoin tričká a doplnky

Post Dogecoin

Bitcoin mapa: na stiahnutie podľa operačného systému Infographic

Post Dogecoin

Čo je DarkSend?

Post Dogecoin

Tretia kryptografická stanica CryptRadio sa začala 1. októbra

Post Dogecoin

11 úžasných reklám Bitcoin

Post Dogecoin

Segwit proti Bitcoin Unlimited a Bitcoins Fork vysvetlil jednoducho

Post Dogecoin

6 miesta, kde si môžete zakúpiť autá s Bitcoinom

Post Dogecoin

Prvých deväť: obľúbené drogy Bitcoiners pomocou Silk Road

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítavanie histórie kryptocurrency

Post Dogecoin

Čo je s firmou Dogecoin? Infographic

Post Dogecoin

22 Cudzie predmety, ktoré si môžete zakúpiť s Bitcoins

Post Dogecoin

12 najdôležitejších publikácií Bitcoin