7 + 1 Pozoruhodné neziskové organizácie, ktoré prijímajú Bitcoin | Slovak.globalsciencecollaboration.org

7 + 1 Pozoruhodné neziskové organizácie, ktoré prijímajú Bitcoin

7 + 1 Pozoruhodné neziskové organizácie, ktoré prijímajú Bitcoin

Už tisíce internetových predajcov, krčmičiek a hotelov akceptovať Bitcoin, ale iný sektor začína osvojovať Všetkými obľúbený kryptomena: Non-zisky. Pri pohľade na ušľachtilý dôvod k podpore? Otázku Google je pravdepodobné, že vás ponoriť do bahna mince baženie komunít - od politických anarchistov na pohyby internet pirátstva. Pozrite sa na sedem z viac pozoruhodných spoločenských iniciatív, ktoré môžu byť stojí za váš hard-ťažil peňazí.

1. Khan Academy

Bezplatná on-line akadémia pre žiakov túžia dozvedieť sa čokoľvek - matematika, biológia, fyziky, humanitné vedy, počítačové programovanie a mnoho ďalšieho. Poznanie prichádza v sérii video lekcie a je testovaná prostredníctvom on-line cvičenia. Rastie do globálnej, viacjazyčné učenie mieste Khan Academy by pokojne mohol zmeniť život miliónov detí na celom svete.

2. Sean Outpost

 

Pensacola Homeless Outreach prevádza Bitcoins do voľného jedál v pomere 1/40 - to je 1 BTC kúpu 40 jedla pre bezdomovcov. Oni dokonca vám poslať fotografiu každé jedlo, ktoré váš Bitcoin kúpil menej šťastným.

3. BitGive

Bitgive vyrazil zhromaždiť milióny dolárov v Bitcoins a podporovať charitatívne projekty po celom svete. Pre túto chvíľu, zameriavací kríž sa pohybuje na zdravotné a ekologické projekty verejných, takže ak máte pocit, usiluje o výskum rakoviny crowdfunding alebo udržateľný rozvoj, to charita je vaše najlepšie stávka. BitGive je prevádzkovaný Bitcoin bigshots ako Patrick Murcko (General Counsel nadácie Bitcoin) a Stephen Pár (spoluzakladateľ BitPay).

4. Fr33 Aid

Tím dobrovoľníkov teachordinary občanom prvej zručnosti pomoci. Oni tiež radí zdravotníkov o tom, ako vychovávať svoje okolie o prvej pomoci a použitie CPR stroja. V poslednej dobe sa FR33Aid zvýšil pádny sumu na pomoc dedín Typhoon udrel na Filipínach.

5. Free Software Foundation 

Je digitálny sloboda niečo, čo milovať? Free Software Foundation je organizácia, ktorá môže smerovať svoje nadšenie (a Bitcoins) do akcie. Podarí sa a bojovať za voľné GNU softvér, financovať Savannah (úložisko voľných zdrojových kódov softvér) a uistite sa, že škála zadarmo softvér k dispozícii on-line stále rastie.

6. Seasteading Institute

Získať toto: plávajúce miest roztrúsených po celom oceáne, kde ľudia experimentovať s novými, viac otvorených foriem vládnutia. Sakra. Ide o dlhodobý cieľ seasteading ústavu, ktorá už pochádzajú $ 200,000 pre prvú fázu projektu.

7. Wikileaks

Tento nie je treba predstavovať. Paypal a Mastercard už nie vysporiadať s Wikileaks. Takže Bitcoins sú záchranné lano pre leakers nepohodlných právd.

+1. Prispejte na Filipínach Typhoon podporný fond

 

Bitme zakladatelia Avish Bhamo a Sean lavínami urobili výzvu k akcii získavať finančné prostriedky pre zničených komunít na Filipínach. Najsilnejší hurikán v histórii opustili najmenej 12.000 mŕtvych, ako to zmietla celé dediny. Fond zvýšil viac ako 60 bitcoins tak ďaleko a je stále otvorený pre dary. Reliéf fond priamo podporuje operácie na Filipínach Červeného kríža.

Zoznam neziskových organizácií sa viaže na ďalšiu expanziu ako viac a viac ľudí začať používať Bitcoins. Takže nájsť príčinu a udržať dávať!

Súvisiace správy


Post Dogecoin

Prvých deväť: obľúbené drogy Bitcoiners pomocou Silk Road

Post Dogecoin

9 úžasných ilustrácií Bitcoin

Post Dogecoin

Čo je DarkSend?

Post Dogecoin

Ako spustiť ziskové Bitcoin baníckej farme

Post Dogecoin

BTC pre nováčikov: porozumenie Bitcoinom a ich odhaleniu Infographic

Post Dogecoin

Syndicín vám umožní financovať obsah online

Post Dogecoin

SEC Vyšetrovanie baníkov GAW prebieha

Post Dogecoin

11 úžasných reklám Bitcoin

Post Dogecoin

14 úžasných Bitcoin začínajúcich

Post Dogecoin

Primecoin: rýchlo rastúca minca, ktorá slúži vedeckej informácii

Post Dogecoin

Za batériami

Post Dogecoin

Liberté ťažba sa pokúša niečo iné