Bitcoin ATM horúčka: zoznam 8 rôznych strojov | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ATM horúčka: zoznam 8 rôznych strojov

Bitcoin ATM horúčka: zoznam 8 rôznych strojov

Prijatie hmotnosť Bitcoin povzbudil mnoho technicky zdatných podnikateľov, aby investovali do nových typov softvéru a hardvéru a mnoho kryptomena ATMsspread po celom svete potvrdzujú, že tendencia.

Bitcoin Examiner zhromaždila informácie o ôsmich rôznych bankomatov. Niektoré z nich sú drahšie, niektoré z nich majú menej možností, niektoré majú pôsobivý značky za sebou... Ale na konci, jedna vec je istá: výber toho najlepšieho, je náročná úloha!

1. Robocoin

Robocoin ATM umožňuje používateľom kupovať a predávať Bitcoin. Je to jeden z najznámejších strojov na svete a spoločnosť je v súčasnej dobe ďalší krok tým, že zmení tieto bankomaty do Bitcoin vetiev s funkciami a služby podobné tým, ktoré sú ponúkané bankami.

Výrobca: Las Vegas na báze Robocoin

Cena: 

18,500

Skutočnosť

Robocoin sa aktualizuje svoje stroje s novými bankovými podobné črty v polovici roka 2014. Stroje budú umožňuje užívateľom priamo posielať digitálne prostriedky na každú osobu, za použitia jednoduchého telefónne číslo.

Kde môžete nájsť jednu z nich? Vancouver (Kanada), alebo Seattle a Austin (USA).

2. Aladlammú

Aladlammú sa nepovažuje bankomat, pretože iba umožňuje užívateľom kúpiť kryptomena. To znamená, že zariadenie sa obvykle nazýva, automat '. Napriek tomu, že spoločnosť bola jedným z prvých na svete, riskovať v Bitcoin ekosystému a aladlammú bolo úspešné po celej planéte.

Výrobca: aladlammú

Cena: $ 6,500

Skutočnosť

 Tento kompaktný prístroj prijíma pokyny z viac ako 200 krajín.

Kde môžete nájsť jednu z nich? Londýn (Veľká Británia), alebo New Mexico a Georgia (Spojené štáty).

Webové stránky

3. Genesis1

Genesis1 platforma "predstavuje vrchol technológie ATM", podľa jeho výrobcu, Genesis1. To umožňuje užívateľom kupovať a predávať Bitcoin a ďalšie cryptocurrencies (napríklad litecoin a dogecoin) pre fiat menu.

Výrobca: GenesisCoin

Cena: $ 14.500

Skutočnosť

S funkciami, ako čítačku magnetických / EMV karty, je 1,700 až 6,800 note Bank-grade cash dávkovacieho systému a voliteľným snímačom odtlačkov prstov, Genesis1 je jedným z najmodernejších bankomatov na trhu.

Kde môžete nájsť jednu z nich? Whistler a Quebec (Kanada) alebo Tijuana (Mexiko).

Webové stránky

4. Coinplug

No identifikácia je nutné použiť Bitcoin bankomat, ktorý je pripojený k výmene Coinplug, ale tam je limit na 100.000 wonov (asi 100 $). Avšak, každá adresa môže byť použitý až trikrát.

Výrobca: Coinplug a Nautilus Hyosung

Cena: N / A

Skutočnosť

 Prvá obojsmerná platformu, ktorá bude vyrábaná výrobcom bežných bankomatov, Nautilus Hyosung. To umožňuje užívateľom kupovať a predávať Bitcoin výmenou za nekryté meny.

Kde môžete nájsť jednu z nich? Soul (Južná Kórea).

Webové stránky

5. Umbrellab

Spúšťacie, ktorý sa rozvíja tento kuriózne Bitcoin Bankomat sa zameriava na integráciu technológie kryptomena súvisiace s do 300 existujúcich elektronických služieb kioskov v súčasnej dobe pôsobí v rôznych zariadeniach po celých Spojených arabských emirátoch.

Výrobca: Umbrellab

Cena: N / A

Fakt: Aj keď je to len jeden spôsob, ako prístroj, ktorý umožňuje užívateľom kúpiť Bitcoin s fiat meny, tento stroj je už úspešný v Spojených arabských emirátoch, čo prispieva k Bitcoin popularity.

Kde môžete nájsť jednu z nich? Dubaj, Spojené arabské emiráty).

Webové stránky

6. PayMaQ

Nedostatok španielskych regulačných ohľadom cryptocurrencies dala oveľa jednoduchšie pre spoločnosti, ako PayMaQ a Bbank vyrábať a inštalovať svoje vlastné Bitcoin bankomatov. Tieto dve firmy plánujú rozšíriť 100 strojov po celej krajine v najbližších troch mesiacoch.

Výrobca: Umbrellab

Cena: N / A

Skutočnosť: PayMaQ zahajuje dva rôzne Bitcoin zariadení, ktorá bude riadená svojím partnerom Bbank. Prvá verzia užívateľom umožní nakupovať Bitcoin s eur, a to výhradne za použitia účtov medzi € 20 a € 500. Na druhej strane, bude druhá verzia umožňujú klientom nakupovať a predávať kryptomena.

Kde môžete nájsť jednu z nich? Barcelona (Španielsko).

Webové stránky

7. BTM

Miestne spustenie BitTeller vypustil prvý BTM stroj počas nedávnej udalosti CoinFest.

Výrobca: BitAccess

Cena: N / A

Skutočnosť: Rovnako ako ostatné Bitcoin bankomatov v Kanade, BTC umožňuje užívateľom kúpiť Bitcoin s fiat meny a tiež obrátiť kryptomena na hotovosť.

Kde môžete nájsť jednu z nich? Winnipeg (Kanada).

Webové stránky

8. BTC-O-Matic

Tieto Bitcoin stroje vyrábané BTC-o-matic sú plne automatizované dobíjacie bankomatov a trvať iba niekoľko minút nastavenia. Okrem toho zariadenia tejto spoločnosti sú optimalizované pre prevádzku v rámci reťazca.

Výrobca: BTC-O-MATIC

Cena: Od $ 4000 7.500 $.

Skutočnosť: Spoločnosť sa v súčasnosti vyvíja štyri rôzne bankomaty: The Flyex, DualFly a MiniFly - všetky považované za predajné automaty a nie je správne bankomatov -, rovnako ako FLYMASTER, ten jediný, ktorý vykonáva obojsmernú prevádzku.

Kde môžete nájsť jednu z nich? Amsterdam (Holandsko).

Súvisiace správy


Post Dogecoin

Primecoin: rýchlo rastúca minca, ktorá slúži vedeckej informácii

Post Dogecoin

Ako Bitcoin porovnáva s inými cryptocurrencies

Post Dogecoin

22 Cudzie predmety, ktoré si môžete zakúpiť s Bitcoins

Post Dogecoin

12 úžasných poznávacích značiek Bitcoin

Post Dogecoin

11 Populárni obhajcovia Bitcoin

Post Dogecoin

20 Lacné veci, ktoré si ľudia môžu kúpiť online s Bitcoinom

Post Dogecoin

18 úžasných Bitcoin Memes

Post Dogecoin

Názory na šifrovanie od šiestich politických kandidátov, ktoré sú priaznivé pre Bitcoin

Post Dogecoin

12 najdôležitejších publikácií Bitcoin

Post Dogecoin

Prvých deväť: obľúbené drogy Bitcoiners pomocou Silk Road

Post Dogecoin

13 najaktívnejších zoskupení Bitcoin

Post Dogecoin

8 Mind fúka Bitcoin lúpeží