Šifrovacia kriminalita, ktorá žila dvakrát: Coinye je späť Infographic | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Šifrovacia kriminalita, ktorá žila dvakrát: Coinye je späť Infographic

Šifrovacia kriminalita, ktorá žila dvakrát: Coinye je späť Infographic

Coinye život nie je ľahké sledovať. Ak bol altcoin považované za mŕtvych len pred pár dňami, ale teraz zrejme vrátila k životu a má nový "domov" v Coinyetheco.in.

"Na rozdiel od všeobecného mediálneho názoru nie sme mŕtvi. My sa snažíme, aby vám niekoľko zaujímavých nové prírastky!", Znie hlavnej stránke webu. V snahe, aby sa pokúsili vyhnúť sa žiadne ďalšie problémy s Kanye West a jeho práporu právnikov, administrátori tiež pridal nasledujúca správa, podpísané, neznámeho zdroja ':

Je Kanye zapojiť? Rozhodne nie! Radi by sme, aby bolo jasné, že sú úplne nezávislé na človeku, a nemal by byť žiadny zmätok, pokiaľ ide o úmysel alebo vzniku tohto projektu. Meno "Coinye" je určený výhradne ako paródia, Neznamená to, alebo implikácia súhlasu alebo postihnutia.

Takže je to stále keď už nič iné, a zaujímavý experiment. Najväčším problémom bude dostať k výmene do zoznamu, a udržať dostatočný počet baníkov v komunite, aby sieť up - ale to je ako prvý. Ide o prvý pokus o zastavenie šírenia / demontáž mince. To poskytuje užitočné údaje pre budúcnosť, ako pružná cryptocurrencies sú mimo kontroly za veľrybami manipuláciu s trhmi.

Bude Prvý dodatok, podľa ktorého niektoré umelecké i redakčný paródia ochranných známok sú povolené v Spojených štátoch, pracovať v tomto prípade? Tím stojaci za Coinye comeback dúfa tak, ako oni tiež dúfajú, že zavedie výmenu v blízkej budúcnosti.

Aj keď k tomu nedôjde, tu je infographic o Coinye vám prináša Bitcoin Examiner.Nová éra začala spoločnosť Bitcoin InfographicTu je veľká infographic ktorý sumarizuje mnoho otázok v súčasnej dobe publikovania a diskutovať o 99Bitcoins. "The Encryption Standard" vysvetľuje, ako sa kryptomena označovať začiatok novej éry v modernej spoločnosti. Od základných informácií o našej milovanej mince na citáciami z významných osobností, ktoré sa hovorí o Bitcoin. Skontrolujte, či je nižšie!

Cez visualcapitalist.com


Počet vypnutí Silk Road InfographicVeľa bolo povedané a napísané o Silk Road je odstavenie, zadržanie správca nelegálneho Marketplace je známy ako strašný pirát Roberts - alebo Ross Ulbricht, ak hľadáte pre svoje skutočné meno, ktoré - a dopady tejto historickej udalosti v Bitcoin ekosystém.

Ale sadíme ti niekto ukázal, to všetko ako Bitcoin Skúšajúci: s úžasnou Infographic ktorý zhromažďuje všetky dôležité datain len jedno miesto. Po tomto kľúčovom okamihu, naša obľúbená kryptomena klesol trochu potom stúpať ako fénix nedávno dosiahol $ 200 míľnik.


Vzostup BitPay InfographicAk je spoločnosť s vývojom, ktorý možno prirovnať k Bitcoin a jeho histórii, že spoločnosť je platforma pre spracovanie platieb BitPay.

Potom, čo prekonal jeho skromných začiatkov, BitPay v súčasnosti existuje obrovský prípad úspechu: už prekonal 100 miliónov $ v Bitcoin transakcie a má viac ako 15,500 obchodníci sa šíri cez 200 krajín.

Prítomnosť je úžasné, samozrejme, ale je to vždy stojí za to spomenúť si, ako tu platba procesor dostal. To je dôvod, prečo Bitcoin Examiner má novú infographic vás i dnes ukazujú, že je to všetko o BitPay.


Tento americký fotograf má nový projekt inšpirovaný spoločnosťou BitcoinMegan Miller je názov losangeleskej photographerthat nedávno rozhodol kick-off nový projekt inšpirovaný svetovo najznámejšie digitálne mince.

Ale ako môžete vyfotiť mene, ktorá nemá fyzickú existenciu? No, to je presne ten bod.

Miller nie je presne fotografovanie Bitcoins, ale predmety, ktoré môžu byť alebo boli kúpené s kryptomena, rovnako ako typické chvíle v živote naozajstného Bitcoinersuch ako budovanie ťažobnej plošinu alebo výmenu nekryté meny pre digitálne peňazí.

Pozrite sa na niektoré z nižšie svoju prácu.

Všetky obrázky z webových stránok Megan Millera


Top piatich amerických miest s väčšinou obchodníkov, ktorí sú priaznivci BitcoinPremýšľali ste niekedy, aké sú severo-amerických miest najviac priťahuje moc kryptomena? Našťastie pre vás, tu je odpoveď: objaviť päť najviac Bitcoin šetrné miest v krajine.

1. New York

Mesto, ktoré nikdy nespí zdá priťahovať všetko, čo je spojené s peniazmi, začína a končí na Wall Street, a Bitcoin nie je výnimkou. NYC je najviac Bitcoin prívetivé mesto v Spojených štátoch sa 49 obchodníkov a 813 členov tvoriacich jej Bitcoin MeetUp skupiny.

2. Los Angeles

Slávny a veľmi Californian Los Angeles získal druhé miesto v tomto zozname vďaka svojim 35 krypto-obchodníkov a MeetUp skupinu s 300 členmi.

3. San Francisco

Nachádza sa v štáte Kalifornia, San Francisco - alebo Frisco, rovnako ako niektorí ľudia radi hovoria, aj keď nebudeme naozaj pochopiť, prečo - má 27 Bitcoin obchodníkmi a MeetUp skupinu s 150 ľuďmi. Ak sa však pozrieme na obchodníka s populačným dávky, San Francisco je víťazom s 30.000 až 1.

4. Philadelphia

  

16 kryptomena rokovania obchodníkov a veľký MeetUp skupiny s 100 pravidelných účastníkov, Philadelphia, v štáte Pennsylvania je štvrtý zo zväzku.

5. Portland

Toto mesto v štáte Oregon hrdo podporuje svojich 14 Bitcoin obchodníkov a jej malý, ale silný, MeetUp skupina zložená z 10 členov.

Dáta z Motley Foolvia Coinmap.org

Snímky z Wikimedia

Súvisiace správy


Post Dogecoin

Ako Bitcoin porovnáva s inými cryptocurrencies

Post Dogecoin

Správy so službou Gems

Post Dogecoin

8 Mind fúka Bitcoin lúpeží

Post Dogecoin

13 najsľubnejších kryptocentrín

Post Dogecoin

21 úžasné Litecoin ťažobné súpravy

Post Dogecoin

Litecoin ťažobné bazény: kto je kto? Infographic

Post Dogecoin

Čo je s firmou Dogecoin? Infographic

Post Dogecoin

11 Historické Bitcoin momenty: obrazové odpočítavanie histórie kryptocurrency

Post Dogecoin

12 úžasných poznávacích značiek Bitcoin

Post Dogecoin

BTC pre nováčikov: porozumenie Bitcoinom a ich odhaleniu Infographic

Post Dogecoin

Prvých deväť: obľúbené drogy Bitcoiners pomocou Silk Road

Post Dogecoin

Výber z 10 známych Bitcoin nenávistníkov