1-800-Kvety budú prijímať Bitcoin | Slovak.globalsciencecollaboration.org

1-800-Kvety budú prijímať Bitcoin

1-800-Kvety budú prijímať Bitcoin

Mince Fire dostal informáciu zo zdroja na 1-800-kvety, ktoré začnú čoskoro prijať Bitcoin.

1-800-Flowers.com, Inc. Je kvetinový a dar maloobchodník a distribučná spoločnosť v Spojených štátoch. To bol jeden z prvých obchodníkov na použitie 24 x 7 bezplatné telefónne číslo a internet pre priamy predaj spotrebiteľom.

Mince Oheň sa tiež dozvedel z iného zdroja, že 1-800 kvety budú používať Coinbase prijímať a spracovávať platby za predajné internetovej strane firmy a mince Fire zistil, že Chris McCann prezident a brat zakladateľa James McCann (ten na reklamy) bola osobne dohliada na rokovania medzi 1-800 Kvety a Coinbase.

Oni by sa pripojí CheapFlowers.com spoločnosť, ktorá je súčasťou siete Teleflora a operoval Impulse Communications, Inc. V prijatí Bitcoin na internete pre kvety a ďalšie darčeky. Iné veľké kvetinové spoločnosti prijímajú bitcoins patrí BloomNation a niektoré Teleflora prostriedky.

Kým informácie v tomto okamihu sú riedke budeme dávať pozor na situáciu a majú ďalšie správy, ktoré prichádzajú v.1-800-kvety hlásenie Bitcoin prijatiePred takmer dva týždne Coin Fire výhradne hlásil, že 1-800-Flowers by spustenie schopnosť splácať s Bitcoin.

V súčasnej dobe 1-800-Flowers a Coinbase oznámili, že sú oficiálne prijal Bitcoin.

Počnúc tento rok na jeseň, bude Bitcoin pripojí známej možnosti platby, vrátane Visa, MasterCard, American Express a PayPal, ktoré sú pre zákazníkov spoločnosti k dispozícii v rámci svojej rozsiahlej rodiny darovanie miest, vrátane 1-800-FLOWERS.COM, FannieMay.com, Cheryls.com, ThePopcornFactory.com, 1-800-Baskets.com, FruitBouquets.com a Stockyards.com.

"Ako zákaznícky orientovanú spoločnosť, sme vždy hľadajú nové spôsoby, ako zapojiť s našimi zákazníkmi a zvyšuje ich zážitok z nakupovania pre všetky ich slávnostných príležitostiach," povedal Jim McCann, 1-800-FLOWERS.COM CEO a zakladateľ. "Bitcoin, spoločne s našimi ďalšími platobných možností, ponúka našim zákazníkom ďalší veľmi pohodlný spôsob, ako pomôcť im dodať úsmevy s dôležitými ľuďmi vo svojom živote."

1-800-FLOWERS.COM vybrala predné Bitcoin platformy Coinbase spracovávať svoje Bitcoin platby. "Sme nadšení, že v spolupráci s 1-800-FLOWERS.COM," povedal Fred Ehrsam, spoluzakladateľ Coinbase. "Bitcoin sa stáva čoraz obľúbenejšie spôsob, aby sa e-commerce nakupovanie a my sme radi, že bude pomáhať 1-800-FLOWERS.COM zákazníkom, aby tieto nákupy v jednoduchým a bezpečným spôsobom."

Oni sú teraz pripojí CheapFlowers.com spoločnosť, ktorá je súčasťou siete Teleflora a operoval Impulse Communications, Inc. V prijatí Bitcoin na internete pre kvety a ďalšie darčeky. Iné veľké kvetinové spoločnosti prijímajú bitcoins patrí BloomNation a niektoré Teleflora prostriedky.


Po 10 mesiacoch Moolah podá konkurzKedysi nádejný pre mnohých v dogecoin komunite Moolah dnes, že bude uzavretie krám oznámil.

Spoločnosť nedávno prevzala riadenie MintPalexchange ktorý bol sužovaný s chybami a problémy od prechodu na euro a teraz sa zdá, že výmena bude aj debnenie aspoň dočasne, pretože web je prepnutá do nového tímu. Ako v čase vydania pre tento článok Mintpal sa zdá byť v režime offline:

Alex Green angažovaný CEO Moolah uviedol nasledujúce ohľadom Moolah,

Po 10 mesiacoch ako spustenie vysoko rizikové v nestabilnom prostredí, Moolah dosiahla štádia, kedy nie je schopný pokračovať v operáciách v dnešnom trhu. S rastúcimi nákladmi a klesá výnosov a stratu radu kľúčových klientov zásadný význam pre prebiehajúce operácie spoločnosti, už nie sme schopní naďalej fungovať.

V dôsledku toho bude Moopay LTD sa ohlásenie úpadku a rozpúšťanie po procese podávania; a zastaviť prevádzku. Všetky klientske prostriedky držané v spotrebiteľských účtoch sú v bezpečí a môže byť zrušené podľa normálne v tomto okamihu v čase. Ak sa vám nepodarí zrušiť svoj majetok pred platforma je odstavený na 31. Októbra, dostanete e-mail s otázkou, kam chcete vaše finančné prostriedky ísť.

Vzal si čas na diskusiu o uzatvorení Moolah na oficiálnom blogu spoločnosti, kde zopakoval, že všetky spotrebiteľské fondy sú v bezpečí a že všetky firmy budú musieť dostať do vedenia v podstate s ostatnými veriteľmi a že tí, ktorí investovali do spoločnosti môže prijať platbu, akonáhle všetky aktíva sú likvidované a veritelia sa vyplatila.

Spoločnosť citované problémy s mesačnými nákladmi na podporu, právne a prevádzkové náklady a ostatné náklady platformy as prekročil cashflow a že spoločnosť mohol už nie funkcie v tejto kapacity v strate.


10 000 Bitcoin ťažby ASIC čipy sú na ceste k európskym zákazníkomEurópa konečne získal svoju prvú várku Avalon ASIC čipov, ktoré boli dodané vo Švajčiarsku. Je to 10.000 zariadenie s výkonom 282 MH / s štandardným hodinami a odhadovaný 300 MH / s pretaktovania každý, ktoré tvoria súčasť väčšej zásielky vyrábaného firmou, ktorá môže zvýšiť Bitcoin siete hashrate o 500 percent.

Pretože tieto prispôsobené čipy určené na ťažbu Bitcoinsrequire sú stanovené na doskách PCB pred používatelia môžu začať produkovať cryptocurency, Asics sú dodávané zákazníkom. Potom budú nastavené na doskách zo strany používateľa alebo spoločnosti, ako je Burnin.

Po objednaní žetóny v apríli, zariadenie trvalo 99 dní, aby sa dospelo. Podľa Zefir, užívateľ Reddit, ktorý je rozdeľujúce ASIC, toto je prvá z celkovo siedmich dávkach, ktoré dorazia s 10.000 žetóny každý. Prístroj mal pôvodnú obstarávaciu cenu 0,078 BTC, ale Zefir pridal 9,9 percenta poplatok za svoje služby a ďalších 10 percent poplatok za dane, ktorý by mal pozdvihnúť cenu za 0,1 BTC na čipe.

Ak by boli splnené očakávania odhalené Zefir, čipy boli vyhnaní do Nemecka na odoslanie a mala by teraz mali byť na ceste k zákazníkom. Šťastné ťažba!

Cez thegenesisblock.com

Súvisiace správy


Post ICO

Bitcoin 2015 Cena - predpoveď Bitcoins Value Through Crowd múdrosť

Post ICO

Akvizícia peňaženky Lemon LifeLock vymaže všetky očakávania podpory Bitcoin

Post ICO

Spoločnosť Bitcoin odcudzuje Mt. Gox kvôli ospravedlnenie chýb: zoznam 10 reakcií

Post ICO

Daňový úrad Austrálie (konečne) uverejňuje pokyny Bitcoin

Post ICO

ASICMiner je USB Block Erupter vypredaný v BTCGuild za pouhých 40 minút

Post ICO

260 Letecké spoločnosti teraz prijímajú Bitcoin vďaka novému partnerstvu Bitnet

Post ICO

Adam Draper Pridal sa k Cryptolina

Post ICO

Bitola a budúcnosť peňazí: v októbri hostila Atlanta krypto-konferenciu

Post ICO

5 Faktory, ktoré bránia rastu Bitcoin

Post ICO

Bitcoin a Irán stále robia silné stránky: Poolfa je nová perzská webová stránka venovaná kryptopoistenosti

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Priradená verzia Bitcoin core 0.11.0