100 000 výpredajov na rozhlasových staniciach | Slovak.globalsciencecollaboration.org

100 000 výpredajov na rozhlasových staniciach

100 000 výpredajov na rozhlasových staniciach

Reťaz Radiowill brať do éteru dnes oznámiť, že budú rozdávať 100.000 Ðogecoins cez novú prezradí na stanici u 9pm východnej sme sa naučili tu na mince ohňa.

Dóžu DIG 100K GIVEAWAYis kladený na reťazou rozhlasové a každý deň v 11 hodín Eastern (8am tichomorského 4pmUTC) s podrobnosťami o tom, ako vstúpiť na tento deň budú rozdané.

Oficiálne prezradí sa bude konať 28. Augusta po tom, čo všetky položky boli zhromaždené a víťaz bude vybraný náhodne vyhrať.

Spôsoby zadávania prezradí bude náhodne každý deň niekoľko dní je tak jednoduché, ako vstupujúci magické slovo na Chain Radio webové stránky a ďalšie dni sledoval na špeciálnu tweet cez @ChainRadioaccount.

Tento krok, ktorý určite zaujme ku komunite dóžu nám bolo povedané bude mať jedinečné aspekty dóžu spoločenstvo vrátane ponúkajú spôsoby, ako vstúpiť cez dóžu subreddit, niekoľko rôznych súvisiacich Doge stránkach a prostredníctvom záznamov naprieč niektorých súvisiacich Doge IRC kanálov.

Kým detaily sú rozptýlená v tomto okamihu sme potvrdili, že plán na retiazke rozhlasu internetových stránkach ukazuje oznámenia sa bude konať v 9pm EDT.

S nedávnym poklesom cien dogecoin to nie je šokujúce stanica je schopná dať preč tak veľký počet mincí ale ich počet je stále nič kýchať na v spoločenstve, ktorý je poháňaný sklápanie malé hladiny mene voľne iní.13% Američanov dáva prednosť Bitcoin Gold, zatiaľ čo ceny stúpajú týždenné aktualizácie správIRS urobil rozhodnutie o Bitcoin a niektoré sú určite sklamaní. IRS rozhodol, že Bitcoin treba považovať majetok, nie meny, čo znamená, že príjmy Bitcoin budú vystavené vyšším daniam. IRS konštatuje, že Bitcoin nemá žiadny právny status v akejkoľvek jurisdikcii, a teda nepovažuje za menu. Bez ohľadu na to, IRS klasifikácia Bitcoin ako majetok môže dovoliť Bitcoin používateľom určitú právnu ochranu v budúcnosti ako je mena, aspoň oficiálne uznaný.


Takmer 150 BTC odcudzených z kanadskej výmeny vďaka nezabudnuteľnému pracovníkoviTakmer 150 BTC boli ukradnuté z Ottawa-založené výmeny Bitcoin Canadian Bitcoinsin veľmi low-tech lúpeže. Prípad sa stalo v októbri 2013 a je teraz v prešetrovaní.

Podľa Ottawa Citizen, zlodej začala dlhú chat s Granite Networks spoločnosti hosting server kanadskej Bitcoins ', pričom tvrdí, že je vlastníkom burzy, James Grant. Povedal strážca mu problémy pri používaní služby a požiadala o reštartovaní systému do režimu obnovy, čo mu umožnilo ľahko prekonať všetky bezpečnostné bariéry burzy.

Ošetrovateľ, ktorý nikdy požiadal podvodník na overenie jeho totožnosti, umožnený prístup k pamätníku na zamknuté serveri perá, zapojený do notebooku a potom ručne "otvoril dvere" na servery burzy. Akonáhle ste vo vnútri, je podozrivý vzal 149,94 BTC z digitálnej peňaženky, okolo $ 89.000 podľa aktuálneho kurzu.

"Je to úplne smiešne. Všetko, čo urobil, bolo ísť na chatu a povie:, Ahoj, ja som James Grant a mám server s vámi'a dátové centrum povedal:, Áno, áno, čo môžeme urobiť pre vás ? ', "uviedol skutočný vlastník kanadskej Bitcoins.

Rogers Communications, spoločnosť, ktorá je vlastníkom Žulový Networks vydala vyhlásenie, po incidente. "Situácia obklopujúce tento zákazník je jedinečný pre tohto zákazníka, a nevzťahuje sa na iné zákazníkom Rogers dátových centier. Rogers bol plne spolupracovať s úradmi pri vyšetrovaní," vysvetľuje firma.

Vyhlásenie tiež uvádza, že Rogers dátových centier analýzu svojich bezpečnostných procesov po kontroverzný lúpeži.


1911 United PAC je prvý, kto podporuje cryptocurrency a Bitcoin priateľské kandidátov1911 Unitedsuper PAC je prvý akčný výbor African-American Political (PAC) podporiť prezidenta Obamu v roku 2012, sa rozhodol ku kroku vpred a stať sa prvá skupina svojho druhu na úrodu podporu pre to, čo sa výbor nazýva "Bitcoin kandidátov". Inými slovami, demokratických politických kandidátov, ktorí podporujú kryptomena.

Okrem zálohovanie Bitcoin, 1911 United sa tiež prijíma Bitcoin prostredníctvom "unikátnym programom". Systém umožňuje darcom pomoci Bitcoin kandidát podporovaný PAC cez Bitcoin-priateľské webovej stránky crowdfunding. V tomto prípade výbor pracuje s Coinfunder.

"Náš program demokratizujú proces poznámkou", oznámil PAC hovorca, Frederick Butler, vo vyhlásení.

"Cieľom našej organizácie je podporovať kandidátov, ktorí podporujú sociálne a ekonomické slobody svojich občanov, a tento program je len rozšírením to. Nie sme len snaží meniť politiku, chceme zmeniť kultúru politickej angažovanosti ", pridal.

Stránka 1911 United na Coinfunder vznikol 23. Decembra a chce získať 77,26 BTC. Stránka projektu je zameraná na nadchádzajúcom volebnom cykle :. "Chceme, aby hodiť svoju podporu za progresívneho kandidáta na funkciu, ktorá podporuje Bitcoin (...) Chceme ponúknuť bežní ľudia príležitosť zjednotiť a ovplyvňovať politickú scénu spôsobom, ktorý umožňuje Bitcoin potrebné vidieť, čo to je - mena sloboda ".

Súvisiace správy


Post ICO

A čo lietadlo pre Bitcoin? SkyCraft prijíma digitálne peniaze

Post ICO

5 Pozoruhodné videá Bitcoin, ktoré by ste mali sledovať

Post ICO

60 Druhé Video News Summary - 22. januára 2018

Post ICO

Bitcoin výmena BTC-e ovplyvnený útokom DDoS

Post ICO

Bezkontaktná burza EasyCoin je pripravená na prevádzku 31. decembra

Post ICO

Aplikácia, ktorá ukradne Bitcoins, prezidentovia spoločnosti Paypal prevezmú Bitcoin a ďalšie

Post ICO

Austrálsky ilustrátor spúšťa Idiot príručku Bitcoin, ebook pre začiatočníkov

Post ICO

Používajú používatelia Bitcoin špinu alebo snílkov?

Post ICO

Austrálske národné slovníky vyberajú slovo Bitcoin ako slovo roku 2013

Post ICO

Spoločnosť Bitcoin si teraz môže zakúpiť luxusný apartmán na pláži na Cypre

Post ICO

Takmer polovica používateľov British Bitcoin verí v reguláciu šifrovania

Post ICO

5 spôsobov, ako využiť Bitcoin nízku cenu vo vašom prospech