1200 obchodníkov pripravených na tohtoročný Bitcoin Black Friday ešte najväčší | Slovak.globalsciencecollaboration.org

1200 obchodníkov pripravených na tohtoročný Bitcoin Black Friday ešte najväčší

1200 obchodníkov pripravených na tohtoročný Bitcoin Black Friday ešte najväčší

Ak ste si mysleli Bitcoin Čierny piatok bol veľký v roku 2013, bude tohtoročný on-line udalosť pravdepodobne vyhodiť svoju myseľ. Asi 1,200 obchodníci budú súčasťou ďalšieho Bitcoin Čierneho piatku, organizované pracovisku BitcoinBlackFriday.com, kde budú uvedené všetky predaje.

Hoci bola akcia jediný vytvoril pred dvoma rokmi, sa rýchlo išiel len z 50 až 1200 obchodníkov. A podľa zakladateľa udalosti, existujú prekvapenia čakajú na kupca na 28. Novembra. "Máme dve veci plánovanej Prvý z nich je schopnosť okamžite kúpiť Bitcoin s vašej kreditnej karty:.. Malé množstvo, ako je 25 dolárov v hodnote Pre väčšinu ľudí, že to nie je príliš veľké riziko a my tiež budeme mať agendu. [miesta], kde si môžete kúpiť niečo pre malé množstvo peňazí, "Jon Holmquist povedal CNBC.

Okrem toho tento rok Holmquist nebude sám. Zakladateľom oznámila, že v roku 2014 bude udalosť riadená malým tímom, vzhľadom k úžasné zvýšenie kupujúcich.

Platba procesor BitPay ukázalo, že minuloročný Bitcoin Čierny piatok získal viac ako 100.000 návštevníkov, ktorí strávili v blízkosti 6.000.000 $ v BTC. S ohľadom na neustály rast v posledných dvoch rokoch, prognóza pre udalosť 2014 je výrazne vyššia, a to najmä teraz, že viac tradičné maloobchodníci, ako Newegg a Nadmerné sa pripojil k Bitcoin ekosystém.

V skutočnosti, Newegg je jedným z obchodníkov, ktoré budú súčasťou tohtoročného Bitcoin Čierny piatok, spolu s ďalšími známymi menami ako Amagi Metails, Gyft alebo NameCheap.

A podľa Holmquist, skutočný počet obchodníkov môže presahovať predpokladanú 1200. Vzhľadom k tomu, výpis je pre každú spoločnosť, ktorá prijíma Bitcoin ako spôsob platby, číslo by mohlo vyrásť až do piatku.

Veľkým problémom pre nás je, že väčšina obchodníci nechcú plánovať dopredu. Je to veľa menších obchodníkov, takže ho odložiť až do dňa, alebo o deň skôr.

Nadmerné je jednou zo spoločností, ktoré sa nepripoja k akcii. No, aspoň nie cez BitcoinBlackFriday.com. Hovorca firmy uviedol Čierny piatok ponuky Nadmerné budú k dispozícii na svojich stránkach obchodníka. Dobrou správou je, že môžete aj naďalej platiť digitálne meny.

Vybraný obrázok: BitcoinBlackFriday.com

Súvisiace správy


Post ICO

3 milióny dolárov za štyri dni: zákazníci bežia na získanie Bitcoin ťažobného zariadenia od spoločnosti KnCMiner

Post ICO

Spoluzakladateľ spoločnosti Apple Steve Wozniak sa pripája k bankovému tímu inšpirovanému blokádou

Post ICO

ASICMiner je USB Block Erupter vypredaný v BTCGuild za pouhých 40 minút

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentár k oddeleniu finančných služieb v New Yorku BitLicense Delay

Post ICO

Spoločnosť Bitcoin Foundation je prvou pobočkou v južnej Ázii z Bangladéša

Post ICO

Vývojár Bitcoin Gavin Andresen podozrieva, že väčšina operácií hlbinnej ťažby sú programy Ponzi

Post ICO

Americký Červený kríž akceptuje Bitcoin cez BitPay

Post ICO

Americký podnikateľ si kladie za cieľ pomôcť Teslovi pomôcť pri jeho Blokochainovom údolí

Post ICO

4 najobľúbenejšie príspevky na platforme BitcoinTalk

Post ICO

10 rozbitých mýtov na kusy

Post ICO

20 Insane Bitcoin ťažobné súpravy

Post ICO

Jednoduchší spôsob prijímania e-mailov cez vašu adresu Bitcoin? Áno prosím