20 expertov Bitcoin, ktorých by ste mali sledovať na Twitteri | Slovak.globalsciencecollaboration.org

20 expertov Bitcoin, ktorých by ste mali sledovať na Twitteri

20 expertov Bitcoin, ktorých by ste mali sledovať na Twitteri

Sociálne médiá je skvelý nástroj sa dozvedieť viac o Bitcoin a ďalších cryptocurrencies, ale musíte vedieť, kde hľadať. Žiadne starosti, sme tu pre Vás.

Tu je zoznam 20 odborníkov Bitcoin by ste mali byť tieto na Twitteri.

1. Roger Ver

Tiež známy ako "Bitcoin Jesus", Roger Ver je dobre knwon Bitcoin angel investor a kryptomena evanjelista. Čoskoro po vytvorení Bitcoin je, Ver investovala viac ako milión dolárov do nových Bitcoin štartoch ako Blockchain, zvlnenie a BitPay.

2. Erik Voorhees

Erik Voorhees je známy predovšetkým ako on zakladateľ a čiastočným vlastníkom hazardu stránkach Bitcoin Satoshi Dice. Avšak, panamskej podnikateľ odviedol veľa viac ako založenie Bitcoin spoločnosti Coinapult.

3. Jinyoung Lee Englund

Jinyoung Lee Englund je viceprezidentom pre stratégiu v Rade meny Digital, špekulatívneho operadlom spoločnosť so sídlom v New Yorku. Predtým bola riaditeľkou komunikácie a rozvoja podnikania v Nadácii Bitcoin.

4. Dan Morehead

Zoznámte sa zakladateľ a CEO spoločnosti San Francisco-založené Pantera Capital, investičná podnik zameraný na Bitcoin a ďalších digitálnych mien. Dan Morehead založil investičná spoločnosť v roku 2003, pôvodne sa zameriava na investície do globálnej makro-hedge fondov.

5. Jeff Garzik

Jeff Garzik bol core developer Bitcoin na BitPay od mája roku 2013 do decembra roku 2014. Ale Garzik bol tiež zamestnaný svojim vlastným projektom: Dunvegan Space Systems, umožňujúce fyzické, virtuálne a finančné infraštruktúra výskumu vesmíru a kozmické osídlenia.

6. Elizabeth Ploshay

Ploshay je zamestnaná žena. Správca účtu na BitPay je tiež poradcom BitGive nadácie a členom správnej rady nadácie Bitcoin.

7. Bobby Lee

Okrem toho, že je členom nadácie Bitcoin, Bobby Lee je tiež generálny riaditeľ spoločnosti Shanghai báze výmenného Bitcoin BTC Čínu, svet je druhá najväčšia kryptomena obchodnej platformy.

8. Catheryne Nicholson

Nicholson je CEO a spoluzakladateľ BlockCypher, platformu, ktorá umožňuje vývojárom ľahko vytvárať, monitorovať a zabezpečiť všetky blockchain aplikácií.

9. Tony Gallippi

Gallippi je spoluzakladateľ a súčasný predseda Bitcoin platobných procesorov BitPay, najväčší kryptomena pokladne procesor na svete.

10. Perianne Boring

0

Perianne Boring je zakladateľ a prezident Komory digitálneho obchodu, obchodné združenie zastupujúce záujmy digitálne komunity aktív so sídlom vo Washingtone, DC. Ona je tiež zakladateľom Kongresu Bitcoin školstva deň.

11. Ofir Beigel

1

Bitcoin podnikateľa Ofir Beigel je zakladateľom 99Bitcoins a nedávno urobil zoznam 150 odborníkov Bitcoin sledovať na Twitteri.

12. Victoria van Eyk

2

Victoria van Eyk je nielen prispieva k CoinDesk a Bitcoin Magazine, ale aj viceprezident pre rozvoj spoločnosti na ChangeTip.

13. Jon Matonis

3

Matonis je nielen zakladajúcim riaditeľom nadácie Bitcoin, ale aj digitálne peniaze expert, uznal cryptoeconomist a verejný hovorca.

14. Connie Gallippi

4

Connie Gallippi, sestra BitPay zakladateľa Tony Gallippi, je zakladateľom nadácie BitGive a kryptomena podporovateľ sa skúsenosťami viac ako desať rokov sa v neziskovom sektore.

15. Gavin Andresen

5

Toto "all-around geek," je v skutočnosti vedúci vedecký pracovník v Nadácii Bitcoin. Kryptomena expert Massachusetts báze je tiež olovené jadro Bitcoin developer na TruCoin.

16. Emily Spaven

6

Spaven je jedným z najviac uznávaných Bitcoin novinárov vonku. Okrem toho, že CoinDesk je redaktor, ona tiež píše pre Forbes a raz pracoval pre Google.

17. Andreas M Antonopoulos

7

Antonopoulos je nepochybne jedným z najviac rešpektovaných odborníkov Bitcoin vôbec. Bezpečnostný expert so sídlom v Kalifornii informácie, tech-podnikateľ a autor cestuje po celom zdieľanie vedomostí o Bitcoin a kryptomena svete celom svete.

18. Brian Forde

8

Bývalý Biely dom senior poradcu pre mobilné a dátové inovácií je teraz riaditeľ pre digitálne meny na MIT Media Lab.

19. Brian Armstrong

9

Spoluzakladateľ a CEO Bitcoin výmenného Coinbase je známy pre zdieľanie svoje odvážne predpovede na sociálnych médií.

Patrick Byrne

0

CEO globálnej on-line predajcu Overstock.com je tiež dobre známy osobná sloboda advokát a Bitcoin podporovateľ.

Mali by sme zabudnúť na niekoho dôležitého? Dajte nám vedieť!

Súvisiace správy


Post ICO

Spoločnosť Bitcoin Foundation je prvou pobočkou v južnej Ázii z Bangladéša

Post ICO

Amazon bol znepokojený o BitLicense

Post ICO

Vyhlásenie spoločnosti BaFin z roku 2011 poskytuje spoločnosti Bitcoin spoločnosti niektoré smernice

Post ICO

Daňový úrad Austrálie (konečne) uverejňuje pokyny Bitcoin

Post ICO

Spoločnosť Bitcoin si teraz môže zakúpiť luxusný apartmán na pláži na Cypre

Post ICO

60 Druhé Video News Summary - 22. januára 2018

Post ICO

Zamestnanci, ktorí sú priaznivci Bitcoin, môžu dostať platbu s kryptocennosťou vďaka novému rozhraniu BitPay API

Post ICO

Montrealská banka upozorňuje spoločnosť Cointrader na to, že spoločnosť Anti-Bitcoin nebude mať žiadne následky pre iné spoločnosti

Post ICO

Bitcoin a úloha, ktorú by mohla hrať v komunite B2B

Post ICO

Adam Draper Pridal sa k Cryptolina

Post ICO

Bitcoin ako mena proti technológii Bitcoin as

Post ICO

Podnikateľ Bitcoin Erik Voorhees účtovaný Komisiou pre cenné papiere a burzy