Bezkontaktná burza EasyCoin je pripravená na prevádzku 31. decembra | Slovak.globalsciencecollaboration.org

Bezkontaktná burza EasyCoin je pripravená na prevádzku 31. decembra

Bezkontaktná burza EasyCoin je pripravená na prevádzku 31. decembra

Bitcoin spoločnosť Neo je takmer pripravený na kick-off svoju novú výmenu, EasyCoin. Táto platforma je nastavená na spustenie prevádzky v posledný deň tohto roku. Podľa správy zverejnenej na BitcoinTalk.org fóra, virtuálne služby poskytujú "najnovšie, najjednoduchší a bezproblémové spôsob, ako kúpiť cryptocurrencies on-line bez nutnosti bankový účet".

Neo garantuje, že jej noví zákazníci budú môcť vytvoriť účet za menej ako tri minúty, ako aj rýchle dobíjanie svojho účtu u jedného z nových Bitcoin šetrné ZipZap zaplatení locationsacross svete.

Potom, čo tieto dva kroky sú uzavreté, budú klienti môcť nariadiť požadované množstvo kryptomena - Bitcoin alebo litecoin - prostredníctvom EasyCoin, ktoré budú doručené na ich peňaženky počas niekoľkých sekúnd.

Výmena bude spočiatku fungovať vo Veľkej Británii, Spojených štátoch, Rusku, Dánsku, Švédsku a Nórsku, ale ďalšie krajiny budú nasledovať, Neo oznámil. Avšak, bude vyžadované overenie identity: "aby nás priviedol do súladu s právnymi predpismi AML / KYC zákazníci budú musieť overiť svoju identitu, než bude môcť urobiť druhú top up", správa dodáva.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, EasyCoin "podporuje štandardizované priemyselnej bezpečnosti, ako je dvojfázové overenie, rovnako ako overovanie textovú správu zabezpečiť účty zákazníkov pred podvodným použitím". Spoločnosť zabezpečuje, aby ich automatizované overovanie ID služba umožňuje výmenu za účelom overenia identity zákazníkov rýchlejšie ako kedykoľvek predtým. "Už žiadne čakanie daysto mať plný prístup k službe", je to ich zárukou.

A čo poplatkoch? K dobitie účtu, klient bude musieť zaplatiť 3,99 percenta z celkovej peniaze poskytnuté na ZipZap agenta, plus poplatok za pohodlie, ktoré môže byť zaplatená v obchode. Podľa Neo posolstvo, "EasyCoin účtuje žiadne ďalšie poplatky pri prevode na vrchol až do jednej Bitcoin alebo litecoin".

Tým, že poskytuje rýchly a jednoduchý servis, spoločnosť sa zameriava akcia burzách v krajinách, ako je Veľká Británia, kde bánk a finančných inštitúcií sa zdá, že predstavujú významnú prekážku pre rozjazd súvisiace Bitcoin '.

Súvisiace správy


Post ICO

Amazon ďalej odmieta PayBase. GAW zapojenie baníkov

Post ICO

Bitové bitky BFL sa majú premiestniť do súdne ovládanej peňaženky a predávať

Post ICO

Americký Červený kríž akceptuje Bitcoin cez BitPay

Post ICO

Bitkoin by mohol čeliť zániku svojej vlastnej vojny

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoineri získavajú exkluzívny prístup k predpredajným lístkom

Post ICO

260 Letecké spoločnosti teraz prijímajú Bitcoin vďaka novému partnerstvu Bitnet

Post ICO

61% Kanaďanov očakáva, že do roku 2019 použije digitálnu peňaženku

Post ICO

Austrálsky daňový úrad odkladá rozhodnutie - stále chce Minimal TX Records

Post ICO

Zariadenia so systémom Android na lodi spoločnosti Zeroblock vďaka novej aplikácii Bitcoin

Post ICO

Austrálčania milujú Bitcoin Bill Pay

Post ICO

A čo lietadlo pre Bitcoin? SkyCraft prijíma digitálne peniaze

Post ICO

Bitcoin je pod útokom! týždenné aktualizácie správ